Treść opublikowana przez adalbert
-
E24 635csi WBAEC8416K3268192 Szczecin
adalbert odpowiedział(a) na Rocky Balboa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProponuję wybrać się do Szwajcarii. To kraina tego typu, można powiedziec, oldtimerów. Z prywatnych rąk to naprawde perełki z pełną historią. Niestety są piekielnie drogie, ale w zamian masz idealny stan.
-
E24 635csi WBAEC8416K3268192 Szczecin
adalbert odpowiedział(a) na Rocky Balboa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy kuzwa, bezwypadkowy :mad2: Przebieg też oryginalny :mad2: Doktor habilitowany Loona Thic, od chorób amerykańskiej motoryzacji, być może kogoś wyleczył :mrgreen: Chociaż wypadek był 15 lat temu, więc wszystko się zrosło i zablizniło :D
-
BMW E38 730 3.0D 193KM+TV+NAVI+SKÓRA+XENON - Bielawa, VIN
adalbert odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA te 3 kg. dokumentacji przeglądałeś? :mrgreen:
-
E46 318i 2003, Gniezno, WBAAY71060FZ51656
adalbert odpowiedział(a) na wyrko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu wynika, że nówka nie śmigana. Stan lepszy niż jak zaraz po opuszczeniu fabryki. Jechać i oglądać. :D
-
BMW E36 320i Ścinawka Średnia
adalbert odpowiedział(a) na emokah temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBył taki rzezbiarz Fidjasz się nazywał, a własciciel tego auta to jego uczeń. I to radio również pasuje jak kwiatek do kożucha.
-
BMW E46 320d 150KM 2002r Międzybórz VIN:WBAAP71060PJ35057
adalbert odpowiedział(a) na djkałdun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPonieważ wszyscy twierdzą, że może to być auto ok. bo ze zdjęć i z opisu nie ma się do czego przyczepić, to tak dla równowagi i trochę z przekory powiem, że to totalny szrot :lol: Z niecierpliwością czekam na wyniki oględzin :mrgreen:
-
e46 320, Olsztyn, WBAAS71060FY00771
adalbert odpowiedział(a) na samb0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2,0 TD i chyba jeszcze do opłat.
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak napisał Szymon, żartowałeś czy na poważnie? Mam nadzieje, że to żart bo trudno będzie zrozumieć twój tok rozumowania :mrgreen:
-
E46 318i 2003, Elbląg, WBAAY710X0CJ71676
adalbert odpowiedział(a) na wyrko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak. Ja już się kiedyś spotkałem z tekstem, że jak chcę odbyć jazdę próbną to niech jadę na stację, kupię plastikowy kanister benzynę i lejek, bo też nie ma. :mrgreen:
-
E46 318i 2003, Elbląg, WBAAY710X0CJ71676
adalbert odpowiedział(a) na wyrko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWez ze sobą benzyne, bo nie odbędziesz jazdy próbnej, do stacji też możesz nie dojechać :D
-
e32 735i Lipno 2103451 prosze o opinie
adalbert odpowiedział(a) na ArturoM1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też mam drugi silnik. Niestety nie mogę tego udokumentować. Niedowiarków zapraszam z wilgotną szmatką, latareczką, i niech mi udowodnią, że nie mówię prawdy :mrgreen:
-
BMW 740iA 1995r - Kętrzyn - LSRT93 < KOREKTA>
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógł cofnąć na 180 i też by się nic nie stało :mrgreen:
-
E39 Września WBADH61010BX37303
adalbert odpowiedział(a) na cypek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak własciwie to z opisu nie wiadomo jaka to pojemność i moc. Sprowadzony jako bezwypadek, ciekawe co pózniej się działo.
-
BMW E38 730 3.0D 193KM+TV+NAVI+SKÓRA+XENON - Bielawa, VIN
adalbert odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ma 3kg. dokumentacji w teczce :mrgreen:
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak tłumaczy ten fakt sam właścicielm Pytanie retoryczne, można się domyślić :lol:
-
530d
adalbert odpowiedział(a) na Dudi_1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaje, ale tylko możliwość wykupienia takiej gwarancji. Zwykły chwyt marketingowy. Praktycznie takiej możliwości nie ma, bo albo walną kosmiczną cenę, której nikt nie przyjmie, ale przeważnie bywa tak, że akurat ten egzemplarz nie jest tym "przywilejem" objęty. I tak w kółko.
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo trójeczkach są piąteczki, siódemeczki itp. :mrgreen:
-
[E-39] 540i Radom VIN WBADN51020BR66026
adalbert odpowiedział(a) na werewolf_666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej czytania to mniej pisania :D Tematów o samochodach z Radomia było uuuu... albo jeszcze więcej. Najpierw je przeczytaj, podejmij decyzję i jedż oglądać.
-
E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701
adalbert odpowiedział(a) na procentt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodzespoły wszystkich instalacji, jakie dotad wymyślono na świecie, są dostępne w Polsce. Poczytaj sobie w necie.
-
E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701
adalbert odpowiedział(a) na procentt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po co chcesz zamieniać "holenderską" na "polską" wytłumacz to, bo za bardzo nie rozumiem. Jak sprawdzić ile lat ma instalacja, to zobacz w oryginalnych papierach brief?
-
E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701
adalbert odpowiedział(a) na procentt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ta holenderska to nie sekwencja?
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaż tak ten egzemplarz jest nielubiany? :mrgreen:
-
e46 pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na samb0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdekonspirowałeś nas, przed "miszczami kamuflażu" :lol:
-
e46 pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na samb0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByć może, że akurat tego nie było. Zasugerowałem sie tymi blachami, a to są dyżurne :mrgreen:
-
e46 pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na samb0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszukaj. To cacko chyba już było, poznaję po tych blachach do 07.12. I poczytaj regulamin.