Treść opublikowana przez adalbert
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie wiem kolego zmijas czy wiesz, własciwie to chyba nie wiesz, że instalacja gazowa jest montowana fabrycznie, ale w opcji. Nie jest to dodatek standardowy. BMW dopuszcza taką możliwość na życzenie klienta, więc swoim oślim uporem dajesz przykład, braku elementarnej wiedzy w tym temacie. W swoim następnym poście zastanów się dwa razy co piszesz, żebyś znowu nie palnął czegoś, o czym nie masz pojęcia.
-
E46 330Ci Ciechanów WBABN51050JT61995
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo się nazywa patologia motoryzacyjna i nedługo zostanie wpisana do chorób zawodowych handlarzy, jako choroba zakazna, ponieważ rozprzestrzenia się już na całe społeczeństwo :mrgreen:
-
Witam wszystkich
W takim razie ujawnij jeszcze skąd jesteś.
-
BMW Z4 2.5i 2003r - Biała Podlaska - 4USBT33473LS46380
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawodostwo kolego, zawodostwo i długa praktyka w druciarstwie, upoważnia do takich ocen na odległość i wróżenie z fusów. Czysty szamanizm :mrgreen: Dla mnie taki tekst brzmi jak propagowanie terroryzmu. :mad2:
-
BMW e34 pomoc w kupnie
adalbert odpowiedział(a) na damianemszczytno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInstalacja ujowa, pewnie zakładana w szopie. Pisałem ci, że można zrobić diagnostykę. W Warszawie 50zł u ciebie nie wiem.
-
Niezapłacony Vat !!!
adalbert odpowiedział(a) na alpin temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCzytają to i inne fora. Niektórzy sami się podają na tacy :mrgreen:
-
Uwaga oszust - Wrocław E39 520i kombi
adalbert odpowiedział(a) na AION temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ci co kradli do 250zł będą kradli dalej. Za 999zł ukradnie więcej, dostanie tą samą karę, po czym znów to będzie robił. Np. w sklepie.
-
Niezapłacony Vat !!!
adalbert odpowiedział(a) na alpin temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMasz rację, jeżeli ktoś chce sobie zgotować taki los, to jego problem. Ale bardziej chodziło mi obagatelizowanie postępowania karno- skarbowego. Wierz mi, najbogatsi i najtwardsi tego nie wytrzymują. Według urzędów państwowych i obowiązującego prawa, taka osoba jest przestępca. Lepiej już coś ukraść, niz popełnić przestępstwo celno-skarbowo-podatkowe.
-
BMW e34 pomoc w kupnie
adalbert odpowiedział(a) na damianemszczytno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawne działanie zależy od wielu czynników. Jedz na sprawdzenie i będzie wszystko w temacie.
-
Niezapłacony Vat !!!
adalbert odpowiedział(a) na alpin temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie każdego stać na zapłacenie kary, a za tym idzie sąd, komornik, zachlapane papiery itd Pół biedy, jak piszesz, jeżeli kogoś stać na zapłatę, jak nie to masz przesrane. Np będziesz chciał dostac kredyt, a tu kłania się BIG, prowadzić interesy, a tu się odzywa US itd, itd. Jeżeli uważasz, że nie jest to zafajdane życie to gratuluję dobrego samopoczucia.
-
Niezapłacony Vat !!!
adalbert odpowiedział(a) na alpin temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNa nic te przestrogi. Jeden się opamięta, ale stu innych jest w stanie dla pewnej kwoty zapaskudzić sobie resztę życia.
-
Uwaga oszust - Wrocław E39 520i kombi
adalbert odpowiedział(a) na AION temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz chcą "odciążyć" sądy, więc poselski kwiat wymyślił, żeby podnieść do 1000zł granicę między wykroczeniem a przestępstwem :lol: Ci co kradli będa kraść dalej, drożej i więcej. W Polsce jest tak, że jak sąd wyśle listem poleconym jakieś pismo, to czy je podejmiesz czy nie, to uważają je za dostarczone. Ja tak miałem, przebywałem za granicą, a oni mi przysłali poleconym wezwanie w charakterze świadka, a póżniej dowalili 2tys za niestawiennictwo. Natomiast jak ja wysłałem polecony z informacją do mojego dłużnika, którego on nie odebrał to sąd uznał, że nie został on prawidłowo poinformowany. Przepraszam, że nie na temat, ale w takiej dżungli zyjemy. :mrgreen:
-
e90 318d VB22401
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym zwrócił szczególna uwagę na przebieg. Auto niby z Francji, a jakoby z Holandii było :D
-
e46 2.8 coupe WBABM51030JH29905
adalbert odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI według handlarskiej świeckiej tradycji 08.1999 to rok 2000.
-
e60 550i WBANW51080CT30920
adalbert odpowiedział(a) na tommy80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro sami producenci aut, montują instalacje gazowe, to nie jest tak tragicznie. Ja od 18 lay jezdze tylko na gazie i nigdy nie miałem żadnych niespodzianek. a;e pod warunkiem, że z górnej półki i sprawdzonego warsztatu. ale są tacy co zakładaja proste instalacje do silników w których nie powinna się znależć. W dodatku przekonują cały świat, że "daje radę", to już jest pomyłka Ale co kto lubi i uważa.
-
BMW e34 pomoc w kupnie
adalbert odpowiedział(a) na damianemszczytno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem co ciebie tak rozbawiło. Skoro widziałeś i jezdziłeś to decyzję na tym etapie musisz już podjąć sam. Kto i co ma ci jeszcze powiedzieć. Chyba, że kupno uzalezniasz od ilości głosów na tak lub nie. :lol:
-
BMW e34 pomoc w kupnie
adalbert odpowiedział(a) na damianemszczytno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to nie jest twój samochód?
-
e60 520d 2008 co sądzicie o cenie?
adalbert odpowiedział(a) na Jawsss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co się ostatnio dzieje na forum, to jakiś western. :mad2:
-
You Can Drive - zaniżanie wartości pojazdu
adalbert odpowiedział(a) na Dombrek temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZadzwoń do Ergo Hestii i zapytaj czy maja spółke o tej nazwie.
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
adalbert odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nawet nie można na zdjęciach zobaczyć jak jest naprawione. Poprosiłem o zdjęcia i jakie wkleił? widać powyżej.
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
adalbert odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie miałem zapytać czy ten KW to nie autor tematu :D Rzeczywiście może to wyglądać jak sondaż.
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
adalbert odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiszesz,że masz do znajomego zaufanie, kupiłeś już dwa samochody, więc ja tu nie widzę problemu. Jeżeli wstawia się zdjęcia auta uszkodzonego, to warto pokazać jak wygląda aktualnie.
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
adalbert odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dlaczego nie masz VIN skoro masz dostęp do samochodu.
-
PROSBA DO KOGOS Z RADOMIA LUB OKOLIC BMW e46 328
adalbert odpowiedział(a) na michalplocq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJechac ogladac ? moze pojedziesz i zdasz relacje :D ;)) :norty: bo JA NIE MAM SAMOCHODUUUUUUU :cry2: :mrgreen: Gdyby stał u mnie pod domem, nie chciało by mi się nawet do niego wyjść, a co dopiero jechać :mrgreen:
-
Kupno E46 320D 150km - Co sprawdzić? Jak sprawdzić?
Forum E46.