Treść opublikowana przez adalbert
-
Euro 2012 Typowanie ???
Szkoda że nie wygraliśmy. To byłaby dobra nauczka dla tych przemądrzałych buców. Niestety nie mamy żadnej koncepcji w grze na polu karnym. Są przecież Brożek Grosicki, a Smudas zostawił w przodzie samego Lewandowskiego. Przecież go zamęczy. Ale dobre i to :cool2:
-
E81 118D, Warszawa, VIN WBAUB31080VE76155
adalbert odpowiedział(a) na ferrari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa "ślicznotka" w promocji, chyba już była.
-
E60 530d Grójec WBANC71060B628344
adalbert odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo stówa to tak asekurancko, nie za dużo :D A jak w trakcie tych 6 lat "czarnej dziury" jezdził nim np ksiądz z plebanii do kościoła? 100m. w jedną stronę? :mrgreen:
-
e39 525d nie wkręca się na obroty!!!
Największa fabryka Automotiv w Europie, jest właśnie w Polsce, więc to Made in Poland nie powinno przerażać.
-
[528iA] Ringi CCFL a jazda w dzień
W dziale ocen samochodów udziela się diagnosta, więc ew. w tym temacie do niego.
-
535 e39 Płock WBADE21000BM80331
adalbert odpowiedział(a) na matty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to w Płocku, rutynowo :)
-
BMW E90 2009r. VIN WBAWD11080PW02197
adalbert odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoproś o zdjęcia tej delikatnej kolizji.
-
E46 Touring 320d 2004r. Knurów - WBAAP71010PP16790
adalbert odpowiedział(a) na lech091 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdy nie wątpiłem, że taki lis od BMW mógłby takiego szczegółu nie zauważyć :D
-
E46 Touring 320d 2004r. Knurów - WBAAP71010PP16790
adalbert odpowiedział(a) na lech091 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW KS też "wzorowy porządek". Tam gdzie można coś wyczytać leża kluczyki. Poproś o tel do serwisu z pieczątki i zadzwoń, wyjdzie taniej niż jazda na oględziny.
-
E46 330D Swarzędz WBAAL91090FS20181
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok produkcji czerwiec 2001 i to jest jedynie słuszna data, a nie jakis tam dzień rejestracji. Koniec, kropka.
-
530d e60 warszawa B137592
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiektórzy tak się rozpędzają, że włożone koszty przekraczają wartość samochodu :D
-
E46 330D Swarzędz WBAAL91090FS20181
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest na forum ktoś z tamtych okolic. Ale czy warto interesować się autem odmłodzonym o pół roku?
-
Euro 2012 Typowanie ???
A ja obstawiam, że Grecy nie strzelą karnego :mrgreen:
-
Wyjazd samochodem do Francji
Zawsze warto wykupić pełny assistance na czas wyjazdu, np w PZU nie musisz tam być ubezpieczony. Kolega niestety musiał "skorzystać" z ich usług za granicą, podobno szybko i sprawnie.
-
BMW 520i jako drugi samochod.
adalbert odpowiedział(a) na soleQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli wcześniej był w dobrych rękach, to trzeba dużo barbarzyństwa żeby go zajezdzić. Po samej pracy silnika tak na "ucho" można ocenić stan techniczny silnika.
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety, czy ci się to podoba czy nie, a jest to zgodne z regulaminem, to musisz się z tym pogodzić. Takie są wilcze prawa forum. Zresztą zupełnie niepotrzebnie angażujesz się w obronę swojego samochodu, jak jest wszystko tak jak piszesz, to potencjalny kupiec sam to naocznie zweryfikuje.
-
E46 330D Starachowice
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA skąd masz takie informacje.
-
BMW 330i e46. Warszawa. WPAEV51070KM66187
adalbert odpowiedział(a) na fogofwar10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażel Presidente, Zielo :cool2:
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bedę z tobą wchodził w dalszą polemikę, ponieważ nie znasz i nie rozumiesz co oznaczają słowa forum i dyskusja.
-
E65 745 2002r.(WBAGL61000DM52415)
adalbert odpowiedział(a) na Cyborg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAdele to taka gruba piosenkarka :mrgreen:
-
E46 Touring 320d Poznań/Czerwonak WBAAP71080PJ59814
adalbert odpowiedział(a) na rafaaaal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie rozpoczął się system handlarskich uników :mrgreen: To chyba dobry powód, żeby przestać się interesować tym autem, ale jak bardzo chcesz się przekonać o jego stanie to już musisz sam sobie obejrzeć.
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli ktoś wrzuca auto do oceny, w tym przypadku twoje to dlaczego uważasz, że ktoś kto je ocenia koniecznie musi je oglądać. Autor takiego tematu między innymi dlatego prosi o ocenę, żeby nie tłuc się nie raz bez potrzeby przez całą Polskę. Nie będę się czepiał ale powiedz skąd taka rozbieżność w dacie produkcji. W VIN czerwiec 2003, ty twierdzisz, że grudzień 2003 a mimo to w opisie zaznaczasz, że 2004. Pytam się w jakim celu? A jak chcesz być bardziej precyzyjny co do powstałych uszkodzeń auta, to powinieneś ten fakt zaznaczyć w opisie, a nie wtedy kiedy ktos zapyta, bo pewnie gdyby tego nie zrobił to nawet byś nic nie pisnął.
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli już to hejterów. Poza tym twój samochód został wywołany do tablicy i każdy może o nim pisać swoje uwagi i spostrzeżenia. Do tego własnie służą takie fora.
-
E90 zapytanie
adalbert odpowiedział(a) na Siwencjusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo się teraz nazywa lokowanie produktu :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
W takim razie witam patrycjusza, chylę czoła i padam do nóżek :lol: