Treść opublikowana przez adalbert
-
E92 328xi VIN :WBAWV53508P079007
adalbert odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Polsce istnieje taki zanikający zawód, kowalstwo artystyczne. Ten gościu należy do jednej z nowych sekcji tego zawodu - motoryzacyjnej. To bardzo niebezpieczne zajęcie, grozi wieloprocentową utratą zdrowia.
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre :lol:
-
E90 zapytanie
adalbert odpowiedział(a) na Siwencjusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaką datę ważnosci mają tablice z czerwonym paskiem?
-
E92 328xi VIN :WBAWV53508P079007
adalbert odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże miał na myśli kilka zadrapań, ale na swojej twarzy :mrgreen:
-
e92 328ii WBAWV13548P119193
adalbert odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz to już chyba nic.
-
x3 - E83, 2005, Szczecin, wbapb11000we04619
adalbert odpowiedział(a) na juriku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępny rodzynek z 2004 przeflancowany na 2005. Reszta pewnie też naciągana.
-
BMW 330i e46. Warszawa. WPAEV51070KM66187
adalbert odpowiedział(a) na fogofwar10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro samochód jest tam wymeldowany, a u nas jeszcze nie zameldowany to jak można się poruszać? Handlarze malują na tekturce takie numery jakie są w briefie, a tak naprawdę jest to nielegal i przy kontroli są problemy, a tak jak napisał Psotnik przy wypadku itp. to już bardzo poważny problem. Wszyscy chyba powinni wiedzieć, że jedynymi legalnymi blachami są wyjazdowe na które wystawia się ubezpieczenie na czas ich ważności, lub czas który mamy na przerejestrowanie. Jak na razie nie słyszałem o innej wersji.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A jaki problem? łańcuchowa Husqvarna i gotowe :D
-
BMW e46
adalbert odpowiedział(a) na boT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli chodzi tylko o zawieszenie to jest to najmniejszy problem, a własciwie żaden. Jak przeglądasz forum to pewnie wiesz, że problem jest większy i leży gdzie indziej.
-
BMW 320d 136KM Płock sprowadzany z niemiec
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg typowo autostradowy, jak na 12 letnie auto :lol:
-
ocena BMW e46 325i
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po czym wnioskujesz z jakiego rejonu pochodzi auto. Po tych tekturkach przyklejonych na gumie arabskiej?
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to jeszcze gorzej bo są w takim razie trzy wersje produkcji.
-
530d E60 Łódz (b147857)
adalbert odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dlaczego łże z rocznikiem :mad2:
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy to nie jest ten komis, co komuś kiedyś podstawili kupione auto pod dom?
-
E91 318D z Płocka VIN WBAVW11080A276183
adalbert odpowiedział(a) na ALFISTA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy elementarna wiedza o której jest w cytowanym linku, dokładne czytanie dokumentów i wiedzieć jak i o co pytać sprzedawcę. To nie jest takie trudne, żeby się zorientować w przygotowanym przekręcie. Ale dopóki 99% ludzi będzie kupowało sugerując się "okazją" to nie widzę większego zagrożenia dla tego typu działalności przestępczej.
-
E91 318D z Płocka VIN WBAVW11080A276183
adalbert odpowiedział(a) na ALFISTA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo vademecum dla skautów okazji.
-
E46 320d Dąbie WBAAP71040EM04670
adalbert odpowiedział(a) na migcool temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak sobie czytam o tych targach o 200zł i wychodzi mi, że to hit roku. Jak żyję to o czymś takim nie słyszałem. Nie rozumiem ani kupującego ani sprzedającego :mrgreen:
-
E46 320d 2001, Legnica, FY01641
adalbert odpowiedział(a) na KubaWroc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj gościa dlaczego w jego mniemaniu, listopad 2001 to 2002 i jakim kalendarzem się posługuje. Takie dobrowolne przestawianie daty produkcji, prawie zawsze kryje jeszcze inne niespodzianki.
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna przypuszczać, że jest to jeden ze sposobów ich działalności. Doskonale wiedzą co sprzedają, aile jeszcze mają takich cykających bomb? Pewnie nie jedną.
-
Panowie Pomóżcie BMW 330, 320D !!!
adalbert odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNr. 1 Dawno nie widziałem w opisie, jak sprzedawca przyznaje, że auto było uderzone, oraz gdzie. :shock: Tego kota mógłby sobie darować :mrgreen:
-
BMW E 36 Compact 1997r 1.6 105KM
adalbert odpowiedział(a) na przemek.99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże przybliże temat o którym już pisałem. Nie chodzi o to żeby wymagać, ale sprawdzić w ten sposób czy auto nie jest powypadkowe, gdyż w Szwajcarii po wypadku lub poważnej kolizji, większość aut idzie pod prasę hydrauliczną lub złomowisko. W takich okolicznosciach, obligatoryjnie KS jest "konfiskowana" a takie szroty kupują nasi rodacy. Do zdrowego samochodu KS jest tam jak talizman i jej posiadanie jest obowiązkowe, a jej brak może świadczyć o tym co napisałem powyżej W ten sposób można już na samym początku wykluczyć, albo potwierdzić stan powypadkowy. Stąd moje pytanie o KS. I to tyle.
-
BMW E 36 Compact 1997r 1.6 105KM
adalbert odpowiedział(a) na przemek.99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Szwajcarii każdy nawet 30 letni samochód ma KS, więc moje pytanie jest na miejscu. Ale jeszcze raz powtarzam, jeśli koledze nie przeszkadza brak historii auta, to mojego postu nie było.
-
BMW E 36 Compact 1997r 1.6 105KM
adalbert odpowiedział(a) na przemek.99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak liczysz się z tym, że było bite, oraz ma wszystkie możliwe przypadłosci, to zignoruj mój post.
-
E46 330D Jelenia Góra
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystkie samochody mają tylko małą przygodę :lol: Poproś o zdjęcia wnętrza.
-
BMW E 36 Compact 1997r 1.6 105KM
adalbert odpowiedział(a) na przemek.99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ze Szwajcarii, więc pierwsze pytanie czy ma KS. Jak nie, to ja bym odpuścił, jak ma niech wrzuci skan