Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobaczysz to :shock: Biznesmeni ich mać.
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI znów maj 2007 to to samo co 2008 :mad2: Jak dla mnie wystarczy.
-
e46 coupe 2.8ci gniezno wbabm51010jh29840
adalbert odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja dawno dawno temu, zobaczyłem na zdjęciu piękne autko z Gniezna. Pojechałem, wszedłem do komisu, zobaczyłem samochodzik z ok. 3 metrów i juz do niego nie podchodziłem. Tylko marka się zgadzała z tym ze zdjęć. Przypomniała mi się piosenka Kombi "czekam wciąż, wierzę wciąż, że może coś się zmieni..... :D
-
e46 coupe 2.8ci gniezno wbabm51010jh29840
adalbert odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno nie było nic z Gniezna. Poczytaj tematy archiwalne i sam osądz.
-
e46 318i Radomsko, WBAAL31070JJ69452
adalbert odpowiedział(a) na Shadowblade temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprowadzony, nieopłacony, ale licznik już cofnięty :mrgreen: Brak zdjęć foteli, może by coś więcej powiedziały.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Pysk ma pita. :D
-
E38 BMW 740i KRAKÓW
adalbert odpowiedział(a) na michal.wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się wydaje, że ona już była. Modlę się, żeby znów nie wybuchła pyskówka o LPG :cry:
-
E46 330i Chorzów WBAAV51070JT01180
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele sportowe? Skóra alcantara? :lol:
-
e46 318i
adalbert odpowiedział(a) na Shadowblade temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzi tam ktoś skórzaną tapicerkę?
-
E46 320d 2002, Wrocław, WBAAP71060PJ35639
adalbert odpowiedział(a) na KubaWroc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co było powodem, że oglądałeś i nawet go nie odpaliłeś. Dla mnie to trochę niezrozumiałe.
-
Początki z rysunkiem
Dodaj do swojego talentu trochę więcej kreatywności, a dalej samo pójdzie. Musisz próbować przebić się dalej i nie zniechęcać się. Może to trochę trwać, ale powinno się udać. Zacznij od bombardowania agencji reklamowych, któraś na pewno ciebie "łyknie" chyba, że już w jakiejś pracujesz.
-
E92 335i 2006, Pabianice
adalbert odpowiedział(a) na Jac3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczytaj regulamin. Wydaje mi się, że to zza oceanu.
-
E46 330d kombi Nowa Sól WBAAP91030JN03323
adalbert odpowiedział(a) na migcool temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda, że nie ma ani jednego zdjęcia całej bryły auta. Poco pootwierał wszystkie drzwi i klapy? Celowo?
-
BMW Z4 2.5i 2003r - Biała Podlaska - 4USBT33473LS46380
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja często łapię się za głowę czytając twoje wróżby. Kolego, widząc tylko zdjęcia i to nie wszystkie uszkodzonego auta, sam wyjechałeś z "fachową" diagnozą uszkodzeń i ich ewentualną naprawą. Powiedz wszystkim na jakiej podstawie, chyba że widziałeś na żywo. Ja się zawodowo nie zajmuję odbudową wraków, więc moja wiedza na ten temat jest niewielka. Zacytuj chociaż jeden mój post, gdzie wypowiadam sie w podobnym do tego temacie z takim fachowym zacięciem jak ty.
-
e30 318, 1990, Wrocław WBAAF61000EA37007
adalbert odpowiedział(a) na penkaty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak niewielu nowych użytkowników czyta regulamin, chociaż potwierdzają swoją obecnościa jego akceptację, że ja jestem za bardziej radykalnymi środkami. Od dłuższego czasu i coraz częściej, czytam tylko zapoznaj się, popraw, dodaj VIN i w większości bez skutku.
-
BMW E46 330D GUBIN !!!
adalbert odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo tylko Gubin. Nic nie jest w stanie zmienić mojego zdania o samochodach z tego miasta. Handlarze z tego miasta nie potrafią już żyć inaczej, jak w oparach kłamstwa i kombinacji. Gdyby któryś z nich przez przypadek powiedział prawdę o historii chociaż jednego sprowadzonego auta, to pewnie by umarł na nadciśnienie. Kolego trzymaj się z dala od tego miejsca chyba, że lubisz adrenalinę i sporty ekstremalne.
-
Początki z rysunkiem
Właśnie, może w swoich rysunkach uwzględnisz całą historię wszystkich modeli. Chętnych do oglądania pewnie nie zabraknie. Pracę w jakimś poczytnym wydawnictwie motoryzacyjnym, też byś pewnie znalazł. Grafików komputerowych mamy aż nadto.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Gdyby mi przyszło jechać tym autem tylko jako pasażer, to przy wysiadaniu z niego, zwracałbym uwagę żeby zrobić to w odludnym miejscu, aby nie narażać się na śmiech i głupie komentarze.
-
E46 330Ci Ciechanów WBABN51050JT61995
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiona? czy szum medialny spowodował, że auto zniknęło :mrgreen:
-
E38 740 B-stok WBAGG81090DF85290
adalbert odpowiedział(a) na GC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Oranżada" też jest tania :lol:
-
330i kombi - proszę o opinie...
adalbert odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tego jakie widoki w tle. Ledwo widać samochód :D Ladnie to wszystko opakował, ciekawe jak jest naprawdę.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
CNG to sprężony naturalny gaz ziemny, a LPG pochodną ropy naftowej. Gaz ziemny poprzez bardziej skomplikowaną instalację, jest używany do napędu, bezpośrednio w takiej konsystencji w jakiej jest pozyskiwany. LPG, czyli w odpowiednich proporcjach propan i butan, w zależności od instalacji, jest zamieniany z formy ciekłej w lotną i również pod postacią sprężoną wtryskiwany. Generalnie bardzo szeroko rzecz ujmując, można powiedzieć, że zasady sił powodujących poruszanie się pojazdu sa zbliżone. A że gaz ziemny jest tańszy od ropy naftowej, stąd różnica w cenie za litr. I to by było na tyle.
-
E46 2.0 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na thePM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokumentacja zapakowana w oryginalną teczkę BMW. Dla zainteresowanych tym autem, to balsam na serce :mrgreen:
-
E38 740 B-stok WBAGG81090DF85290
adalbert odpowiedział(a) na GC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo według antygazowników nie. Dlaczego nie? Bo nie i już. Nie zobaczysz merytorycznej wypowiedzi. W oczach niektórych jesteś biednym zakompleksionym człowiekiem, który dla niezrozumiałych względów, chce jezdzić nie tylko swoim wymarzonym autem, ale w dodatku taniej.
-
E46 tuuring 2003 Kielce WBAAP71000PJ50380
adalbert odpowiedział(a) na Maniekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCałkowicie rozbite są troszkę tańsze :mrgreen: