Treść opublikowana przez adalbert
-
bmw 320 e46
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPół skórzane fotele :mad2: To tak jest, jak małorolny zamiast siać i zbierać plony, zabiera się za handel samochodami.
-
BMW e34 540i vin: gf06543 Sanok
adalbert odpowiedział(a) na Lamere temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko może byłoby ok. gdyby nie tekst o braku jakichkolwiek oznak korozji i innych uszkodzeń powłoki lakierniczej w 18 letnim aucie, a zwłaszcza w modelu E34. Nie ma takich cudów bez ingerencji lakiernika.
-
NR delera BMW - 06030
Chyba Virginia USA
-
BMW e46 Tour 320D Dąbrowa - WBAAP71050PP26920
adalbert odpowiedział(a) na rafaaaal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinno się pisać - w dowodzie mam rocznik xxxx ale po vin rok produkcji xxxx. W naszych WK jak przyniesiesz odpowiedni papier to wpiszą auto 30-letnie jako 1 roczne.
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
adalbert odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze raz życzę powodzenia.
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
adalbert odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie najlepiej to jest mieć żal do oglądającego, że nie wspomniał o dobrych stronach auta. Wiadomo przecież, że przy oględzinach wyciąga się na światło dzienne jedynie wady. Ale jak ktoś sam pisze, że coś tam się poci bo w serwisie nie dokręcili i nic z tym wcześniej nie zrobił, to nie muszę auta oglądać, żeby mieć już jakiś pogląd. Miłego i szybkiego sprzedawania.
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
adalbert odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak jedno koło jest zepsute to samochód nie pojedzie, ale lepiej brzmi jak powiemy, że trzy są dobre. :cool2:
-
e90 330i łódź VIN WBAVB33566PS06204
adalbert odpowiedział(a) na Bombas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO 48tys nie wspomnę. Z tego co pisałeś to wydaje mi sie, że kupiłbyś ten samochód.
-
e90 330i łódź VIN WBAVB33566PS06204
adalbert odpowiedział(a) na Bombas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle czy kupiłbys auto, mając informację, że miało rozbity przód? i to nie wiadomo jak? Wiele było już przykładów, że tego przodu w zasadzie nie było. Mając taką świadomość wywalisz 50tyś nawet jak ta suma jest mocno zaniżona. Każdy przejechany kilometr takim autem, powodował by u mnie wysypkę, ale..... nie moje małpy, nie mój cyrk.
-
e90 330i łódź VIN WBAVB33566PS06204
adalbert odpowiedział(a) na Bombas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBombas, ostatnie twoje zdanie bardzo mnie poruszyło. Rzeczywiscie jest to argument. Przynajmniej zapytaj czy ma zdjęcia uszkodzeń. Pomyśl jeszcze nad przyszłościowa odsprzedażą auta, możesz nie znależć takiego amatora, który przy kupnie będzie miał taki sam tok myslenia. Ale wiesz chyba co robisz.
-
E81 118D, Warszawa, VIN WBAUB31080VE76155
adalbert odpowiedział(a) na ferrari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż parę lay żyję na tym świecie, ale o czymś takim nie wiedziałem. Cóż, człowiek się uczy całe życie :D
-
E81 118D, Warszawa, VIN WBAUB31080VE76155
adalbert odpowiedział(a) na ferrari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie załapałem :mrgreen:
-
Euro 2012 Typowanie ???
Za wszystkie zadymy przed meczem, odpowiedzialne sa władze Warszawy z tą pseudo-prezydent Gronkiewicz-Waltz za to, że zezwoliła na przemarsz Rosjan. Przecież każdy zdrowy psychicznie człowiek wiedział od momentu kiedy było losowanie grup, że dojdzie do zadymy.
-
BMW E91 320d Kraków LCI WBAUX31030A700079
adalbert odpowiedział(a) na hassassyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka materiałowa Vertex?
-
e46 318i 2000 Coupe Golub-Dobrzyń Vin wktótce..
adalbert odpowiedział(a) na Carlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadna odpowiedz to właśnie jest odpowiedz.
-
bmw 320 e46
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie są blachy wyjazdowe, więc na nich nie mógł przyjechać, bo by nie wyjechał na kołach ze Szwajcarii. Zapytaj czy ma w ogóle te wyjazdówki. Poproś o skan KS i wrzuć. Bez problemu uzyskasz wszystkie informacje serwisowe, jak zadzwonisz pod jeden z nr. na pieczątce. Przepraszam nie zauważyłem, że jest zdjęcie KS ale nic nie można odczytać.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiektórzy lubią taki masochizm motoryzacyjny, żadne znaki na ziemi i na niebie ich nie przekonają :mrgreen:
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
adalbert odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę dużo tych niewiadomych.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo niech się dowie czy auto się paliło czy topiło. To są bardzo istotne rzeczy, a on jak katarynka- uszkodzony środek. Na początku twierdził, że tylko głośniki tak? Bardzo dobrze wie co się działo z autem. Daj sobie spokój, albo jedz na oględziny i wszystko zweryfikuj.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, zadzwoń do gościa, powiedz co do tej pory ustaliłeś i zobaczysz co powie. Ale pewnie będzie palił głupa, więc chyba sobie odpuść.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc są pierwsze kwiatki. Coraz bardziej zbliżamy sie do byłej amfibii.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZwykle po szczegółowych pytaniach niektórym odbiera pamięć. Tylko osobiste oględziny mogą zweryfikować auto. Po vin możesz się dowiedzieć jedynie fabryczne parametry samochodu. Ja tu wyczuwam, że własciciel do końca nie mówi prawdy i coś świadomie zataja.
-
BMW E90 330i WBAVD31070AC92699
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie, co oznacza rozkradziony środek. Ja bym drążył ten temat dopóki się konkretnie nie wyjaśni o co chodzi. Twoje podejrzenia mogą być uzasadnione. Z drugiej strony, dlaczego zadowoliłeś sie ogólnymi wypowiedziami, a nie zainteresowałeś się co i dlaczego.
-
e38 740i Żyrardów WBAGG81020DF88497
adalbert odpowiedział(a) na matty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże dla zakładającego temat gaz to nie profanacja, więc nie zaczynaj dyskusji, która już raz kiedyś przerodziła się w wymianę " uprzejmości"
-
Euro 2012 Typowanie ???
Jak mógł pograć jak wszystkie długie piłki były na niego, a on sam i pięciu ruskich. Dla mnie jedynym, który po raz drugi popełnia ten sam błąd, jest Smuda. Nigdy zresztą nie był dobrym trenerem, piłkarzem mniej niż miernym. Jego taktyka i decyzje personalne na boisku, są nie do końca zrozumiałe.