Treść opublikowana przez adalbert
-
e92 335 2007, Szczecin WBAWB71080P028080
adalbert odpowiedział(a) na roach7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście KS zeżarł pies. Jeże4li wystarczy ci ten świstek, to nie pozostaje nic jak jechać na szczegółowe oględziny. Nie czekaj na książkę, bo jak do tej pory nie ma to już się pewnie nie znajdzie. Niech podadzą namiary na ten serwis, jest numer. Już napisałem, jak auto serwisowane w Szwajcarii to przez telefon uzyskasz wszystkie informację. Ale coś tu jest nie tak.
-
e92 335 2007, Szczecin WBAWB71080P028080
adalbert odpowiedział(a) na roach7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo nie mogą znalezc KS?
-
BMW 530 i AT błędy skrzyni biegów ZF 5HP19 kto pomoże?
Oczywiście może w trakcie oględzin wyjść coś jeszcze, tak jak u mnie. Zajrzyj do działu polecanych warsztatów, może ktoś ci jakiś warsztat poleci, albo sam znajdziesz. Absolutnie omijaj garażowe warsztaty. Jeżeli to jest tylko sprzęgło to najlepiej oddać do regeneracji, nie daj sobie wstawić jakiegoś używanego z innego auta. Dobry fachowiec od razu zauważy jeszcze jakieś inne mankamenty. W ten sposób zrobisz sobie mały remoncik, ale będziesz się długo cieszył bezawaryjną jazdą. Co do tego czy przyjechać samochodem, czy tylko ze skrzynią, ustalisz już z warsztatem.
-
e92 335 2007, Szczecin WBAWB71080P028080
adalbert odpowiedział(a) na roach7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKsiążke serwisową ma? Jak tak to poproś o skan, zadzwoń pod nr. serwisu z pieczątki, uzyskasz wszystkie informacje.
-
BMW 530 i AT błędy skrzyni biegów ZF 5HP19 kto pomoże?
To prawdopodobnie objaw powolnej śmierci sprzęgła hydrokinetycznego. To efekt dawania na maksa, opór, decha. Już o tym pisałem, żaden spec od asb nie postawi diagnozy bez zrzucenia skrzyni. Wszystkie inne czynności jak wymiana oleju ( własciwie to jedyna forma "wyleczenia") nic na dłuższą metę nie dadzą. Ja kiedyś zwlekałem i zamiast 1000 zł musiałem wybulić 3500.
-
E36 316, Nawojowa WBACA71080FL86047
adalbert odpowiedział(a) na Frizos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie ty wynajdujesz te bardachy. Ciekawe jak wygląda lewa strona auta. A VIN powinno się podawać od razu, wystarczy zerknąć DR, wysłać mailem, sms, podyktować przez telefon, a nie pierd..... się cały dzień albo dłużej.
-
E46 330d 2004 WBAED91030FX52752 Konstantynów
adalbert odpowiedział(a) na Gepetto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie jak to rozumieć :duh:
-
bmw 330i podwójny vanos 2001r. Jedlnia-Letnisko FZ01045
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak "dobrze" poszukasz, to zmieścisz się nawet w 10tyś. Trochę złośliwości z mojej strony, ale jak cię nie stać, to szukaj w innych markach.
-
E36 320i WBACB11020JB457
adalbert odpowiedział(a) na powerspeedy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda, że nie wrzuciłeś zdjęć środka, ale widzę że jesteś tak najarany, że pewnie już to auto kupiłeś.
-
E46 330d 2004 WBAED91030FX52752 Konstantynów
adalbert odpowiedział(a) na Gepetto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo handlarze poszli po rozum do głowy. Połowa tej sumy byłaby podpadająca, więc teraz coraz częściej wystawiają "normalne" ceny :mrgreen:
-
Zwrotność to podstawa.
Nawet gdyby to był ktoś z forum to i tak się nie przyzna. Chyba, że ma na imię debil i takie określenie nie będzie mu przeszkadzało.
-
E46 330d 2004 WBAED91030FX52752 Konstantynów
adalbert odpowiedział(a) na Gepetto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przywaliłeś gościowi w ryj za to, że kłamał w opisie?
-
E36 318is 1994, Oleśnica WBACA51090fk04313
adalbert odpowiedział(a) na Frizos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUważaj tylko, żeby podczas jazdy próbnej nie złamał się na pół.
-
[e60] 530i 2003 Szczecinek B100347
adalbert odpowiedział(a) na dealer25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI przez 6 lat przelatała 45tyś :mad2:
-
e 60 530 Gdynia WBANC71094B631678
adalbert odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzas na rekonstrukcję+ zima. Może dlatego :mrgreen: Radziu, to podobno z polskiego salonu, więc własciciel sam przeflancował rocznik, bo grudzień 2003 to przecież 2004.
-
Kupno samochodu w Niemczech - proszę o praktyczne uwagi
Teraz już chyba jak jest aktualne niemieckie badanie, to jest u nas honorowane.
-
BMW 320, Gniezno, WBAAT71080KR12752
adalbert odpowiedział(a) na padamcz1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnie zdanie w opisie bardzo dużo mówi :D Zresztą co za różnica między handlarzem, który sprowadza 1 lub 2 auta miesięcznie, a tym co ma zawalony cały plac. Ważne czy jest "uczciwy" :lol: Straszne słowo jeżeli chodzi o nasz rynek motoryzacyjny.
-
BMW 320, Gniezno, WBAAT71080KR12752
adalbert odpowiedział(a) na padamcz1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolecam archiwalną lekturę tematów aut z Gniezna. Czyści nie przerywając snu.
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
adalbert odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo żadne czepialstwo, po prostu masz normalny tok rozumowania. Podobny do mojego :mrgreen:
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
adalbert odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to jednak prawda, na jednym ze zdjęć środka, widać na podjeździe czarną F10-tkę ; ) Może jestem kaprawy na jedno oko, ale na dwa? Mówię całkiem poważnie, nie widzę żadnego f10 Powiem więcej, nie widzę nawet podjazdu :mrgreen:
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
adalbert odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dzisiejszych czasach najmniejszy szczegół jest ważny. Ale każdy patrzy ze swojej strony. Główny bohater filmu "Wielki Szu" powiedział- Widzisz przedstawienie, a nie zauważasz gry. Rewolucyjna czujność jak najbardziej wskazana :mrgreen:
-
e 60 550 warszawa WBANW51020CT31187
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej zajrzyj do działu polecanych warsztatów i jakiś na pewno wybierzesz.
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
adalbert odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem fanem czytania i wyciągania wniosków z opisów, przynajmniej w jakimś stopniu. Z ich treści można naprawdę wiele wyczytać, co wielokrotnie potwierdzało się podczas oględzin. Mam podobne spostrzeżenia co Jakub z tym że, dodam od siebie iż nie bardzo wierze w to jego f10 chociaż przesiadki z osiołka na klacz wyścigową krwi arabskiej, czasami się zdarzają :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Czytając komentarze pod zdjęciem, nie jest już tak śmiesznie.
-
bmw 330i podwójny vanos 2001r. Jedlnia-Letnisko FZ01045
adalbert odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tej miejscowości już coś było, może nawet ten.