Treść opublikowana przez Kylo WR
-
felgi stalowe 15 czy 16
Yes sir :D
- felgi 15cali
-
felgi stalowe 15 czy 16
Którą wersją masz silnika :?: Jeśli 150KM to 15' nie wejdą. Jeśli 136 KM to załóż 15'. Tańsze opony i trochę mięcej a na zimę wyglądu chyba nie potrzebujesz.
-
Silnik bardzo buczy!! M52B25
Help. W ostatnie upały czułem podczas jazdy że silnik nie chodzi jak zawsze. Moc jest wszystko jest ale kiedy zrobię przygazówkę to podczas spadnania obrotów coś pod maską buczy. Nie wiem czy to ma znaczenie ale mam popękany wiatrak od viska i nie ma kilku łopatek. Temp silnika w normie. Co poradzicie??
-
[E46] Prośba o opinie na temat silnika
Łańcuszek masz. Mocy jest zawsze mało po jakimś czasie :D Jeśli ktoś o auto dbał to nie powinieneś mieć problemów. A Żonka by miała fajny samochodzik do poruszania się :wink:
-
Felgii jaki rozmiar najmniejszy
Nie prawda. 205 na 7,5 cala wyglądają super. Felga jest schowana w ranty opony więc ich nie porysujesz. Upewnij się czy otwór centrujący jest odpowiedni do twojego modelu.
-
Witam ma pytanie dotyczące felg
Po 1 te felgi są nieoryginalne a tytan to gościo ma w głowie :twisted: Po 2 jeśli są do 5-er to do E46 nie będą pasować.
-
Jakie tarcze i klocki do e36 323i
Odpuść ATE. Kup Textara. Zimmerman jest również polecany.
-
Co ile wymiana świec i płynów?
Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju powinieneś wszystkie płyny oraz świece wymienić od razu po kupnie. Nie wiadomo ile ktoś na tym jeździł.
-
Kłopot z klockami hamulcowymi - założyli z E36?
Masz E46 z 2004 2.0d. Tam są tarcze 300mm. Więc klocki nie pasują od żadnej E36. Sprawdź to.
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewów
Niestety i mnie o wyłączeniu klimy śmierdzi trochę. Jeśli ktoś to przerabiał to niech pisze co pomaga.
-
Czy kupić bmw e36 coupe
Maiłem coupe :cool2: Linia nadwozia dla mnie jest super :cool2: Jedyne do czego mogłem się przyczepić to to że w zimę kiedy padał marznący deszcz lub był mróz zamarzała szyba a w coupe przy otwarciu drzwi idzie ona ok 2cm w dół. Jak dla mnie w coupe było więcej miejsca z tyłu tylko wsiadanie...no cóż to już inna bajka. Polecam coupe jeśli nie będziesz woził często pasażerów z tyłu bo po pewnym czasie staję się to męczące.
-
felga 7,5x17 - jaka max szerokosc opony przy profilu 45
Powiem tak. Na 7,5 miałem 235 i było w miarę dobrze choć oponka była już troszkę za szeroka. Pewnie 245 też wejdzie ale lepiej sprawdź sobie.
-
Jaki wzór felg oraz jaki rozmiar?
Problem z tym, że mnie się wszystkie podobają :norty: Pochwal się kiedy już coś kupisz :cool2:
-
Jaki wzór felg oraz jaki rozmiar?
Moje typy do coupe :wink: 15' odpadają :mrgreen: 16' styling 25 lub 32 17 :cool2: styling 22 lub 32. Na te felgi włożysz spokojnie 205-tki. Do styling 44 jak wspomniał yaz 205-tki będą zbyt mocno naciągnięte moim zdaniem. Ale felgi są również piękne. Ale nie sugeruj się Nami. Kup takie które Tobie się podobają.
-
[e36 i e46] jaki model kupić?
Raczej o E46 cabrio z dużym silnikiem będzie trudno. Za tę kwotę skupiłbym się na E36 z końca produkcji 328i. Na ///M też bym się raczej nie napalał. Na dobre ///M. Zostanie Ci jeszcze na ewentualne naprawy i coś tam jeszcze :wink:
-
[e36 i e46] jaki model kupić?
Ile chcesz przeznaczyć na auto :?: Jak na pierwsze BMW startujesz z grubej rury (mówię o dużym silniku).
-
ET 35 felgi pasuje do E36 320i ?
Jaka szerokość felgi :?:
-
BMW 330cd jakie felgii,opony na zime??
Najmniejsze felgi 17'. Możesz kupić stalówki. Polecana oponka 205/50/17 na zimę oczywiście.
-
Montaz deski rozdzielczej z e46 w e36 ??
Popieram Saka.
-
Czy warto sprzedać te felgi?
No to masz bezcenne :lol: Zobacz inne wzory od E90.
-
Czy warto sprzedać te felgi?
Sprzedawaj śmiało. To oryginały z E90. Zobacz na allegro przykładowe ceny i puszczaj :cool2:
- Jak wymienić żarówke??
-
Jakie nerki w danym roczniku
Kup taką samą jak drugą :lol: Z którego roku masz auto :?:
-
czy 225/65 bedzie OK?
Będą za wysokie i to duuużo. Coś koło 8%. Dodatkowo odradzam 225. Fajnie wygląda i wszystko ale mnie trochę zamuliły auto a mam 2.5.