Treść opublikowana przez eXiDe
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Owszem słyszałem o żarówkach Philips Color Match.. ale D2S lub D2R, modelu CM D1S nie ma. Także albo to jakaś podróba albo zwykły Philips D1S. Zobacz tu: http://www.oswietlenia.com/philips-d2s-color-match-85122cm.html jest błąd w opisie - nie 50000k tylko 5000k. Pzdr.
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
Przecież takie podnoszenia auta nie służy wymianie klocków. Spokojnie..
-
Pytanie o świece żarowe
Najlepiej sprawdzić świece metodą ręczną ;) - ja jak miałem walniętą jedną świecę w tamtym roku auto paliło i przy -25, na początku telepało a potem już było ok. Pzdr.
-
Pytanie o świece żarowe
Po pierwsze było, a po drugie z nudów wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarce i poczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awieca_%C5%BCarowa lub http://auto-krak.pl/mechanika/swiece-zarowe-2/ o czym w ogóle rozmawiamy.. Pzdr.
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Ile minęło czasu zanim UB zaświecił na 'niebiesko'? :) Bo u mnie najwidoczniej jeszcze się 'rozświeca'. Ja także zareklamowałbym te UB na Twoim miejscu. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Najpierw taśma którą dostałem z dokładkami i spoilerem, ale na nic się zdała - owszem trzymało się, ale później zaczynało odchodzić. Zamontowałem to na klej do szyb - spoiler zresztą też :) - nie ma bata nie do oderwania :) Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Zgadzam się z Klagoszem, ja też byłem sceptycznie nastawiony do serii E9x, a tu proszę, po jakimś czasie stałem się użytkownikiem E90. A co będzie w przyszłości... czas pokaże :wink: Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Tak trzeba zrobić, zadzwonię jutro i spytam czy mają taki próbnik i w next week pojadę z felgami. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Chyba wybiorę się do nich w przyszłym tygodniu, bo nie ma co czekać :) Dzięki za pomoc. :cool2: Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Git, tylko który to będzie z palety RAL? :) Pzdr.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
No w takim przypadku to jasna sprawa, różnica odcieni spowodowana wiekiem auta i samą eksploatacją lakieru, itd. Ale nie to, że z fabryki wyszły różne odcienie np Sparking Graphite. Pzdr.
-
praca zawieszenia E90
Eeee tam słuch mam dobry. :D Trzeszczenie tak, ale stuki zawieszenia NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Nie zgadzam się :8), zapraszam do Lublina na test drive moją E90 :) Pzdr.
-
Spalanie w naszych autach
Spokojnie nie równa się oszczędnie. To raz, a dwa. Rozmowy o spalaniu są nudne i sprowadzają się do niczego. :duh:
-
Spalanie w naszych autach
Na luzie spali więcej ;) Pzdr.
-
Spalanie w naszych autach
Nic dodać nic ująć :cool2: Każdy wie ile pali jego auto i nie ma co gdybać. Panie Moderatorze prosimy zamknąć ten temat.. :-) Pzdr.
-
Dynamic Xenon Bmw, problem.
U mnie też poziomuje raz jedna lampa szybciej druga ciut wolniej. Olać. Może trzeba by na nowo skalibrować. Druga sprawa xenon skrętny nie działa Ci dlatego, że masz walnięty moduł skrętu (poszukaj sobie moich archiwalnych wypowiedzi sprzed 2 lat ;) ). Do wymiany moduł + programowanie. Pzdr.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Spoko, jak tylko zmienię to dam znać bo nie ma co składować części. Moje seryjne zderzaki leżą narazie na strychu bo szkoda mi sprzedawać za pół darmo a są w idealnym stanie, podobnie jak i nakładki progów. Problem może być tylko w odcieniu naszego lakieru albowiem Sparkling Graphite Metalic występuje bodajże w 6 lub 7 odcieniach. Dowiedziałem się o tym przy dobieraniu tegoż właśnie odcieniu gdy malowalem swoje M-pakietowe zderzaki. Także sprawa nie jest taka prosta jakby mogło się wydawac bo różnica miedzy poszczególnymi odcieniami jest naprawdę duża. Ostatecznie po wstępnej przymiarce miałem do wyboru 3 odcienie i mam nadzieje że udało nam się z malarzem wybrać ten który jest na mojej karoserii. Nie żartuj! Aż tyle odcieni naszego koloru !?!?! Cholera nie wiedziałem o tym, i szczerze powiedziawszy nadaj nie wierzę ;) - skąd masz taką informację? :shock: :shock: :shock: Pzdr.
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Dokładnie nic nie zrobisz, ewentualnie tak jak pisałem, możesz sobie wyczyścić soczewkę od wewnątrz przez 'dziurkę' od D1S :) Pzdr.
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
Dobre i jest to do zrobienia. Blacha, rura grubościenna, druga rura grubościenna, sworznie zabezpieczające i spawamy :) Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
No właśnie sam już nie wiem, faktycznie kolor czarny będzie optycznie pomniejszał felgę, ale taki ciemny grafit pasowałby idealnie do auta. :roll:
-
praca zawieszenia E90
nie wiem co Wy chcecie od głośnego zawieszenia :/ musiałbym przejechać się Waszymi autami ;) - u mnie nic takiego nie ma.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Hmm na stronie tej firmy Profil jest galeria a w niej BMW E46 właśnie na takim pseudo 'gunmetalu' :) oni mają paletę RAL także chyba koloru gunmetal nie będą mieli :/ Pzdr.
-
praca zawieszenia E90
Kolega napisał 'głośne zawieszenie' tzn co?! Pzdr.
-
praca zawieszenia E90
Powiem szczerze, że ja osobiście różnicy w zawieszeniu jakoś strasznie nie odczułem po przesiadce z E46, w obu autach miałem/mam zawieszenie sportowe. Jedyne co to opony ROF w E90, ale poza tym nic nie tucze. Także podejrzewam, że masz coś w zawieszeniu do roboty.. Z drugiej strony mały przebieg nie świadczy o tym jak ktoś wcześniej użytkował auto. U mnie jest 215kkm i nic nie puka, nic nie stuka - a przez 3 lata jak jeżdżę tym autem w zawieszeniu nic nie robiłem, non stop jeżdżę na ROF (lato 17"/zima 16"). Pzdr.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Kolego damp21plbe jak już kupisz sobie listwy m-pakietowe to bardzo chętnie od Ciebie odkupię prawą listwę :) mam nadzieję, że jest w stanie idealnym wręcz? :) Moja ma malutki defekt a z używkami w kolorze jest ciężko, a zakup z allegro 'igły' graniczy z cudem :duh: Także daj znać jak będziesz sprzedawał. Pzdr.