Treść opublikowana przez Blade1984
-
Ogromne spalanie oleju
Uszczelniacze, pierścienie...
-
E60 WBANX71020CS65409
Blade1984 odpowiedział(a) na deaniel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdeaniel zweryfikuj przebieg bo jest mało realny ;)
-
E92 WBAWC31070PW91517
Blade1984 odpowiedział(a) na pakeros10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbarteku dobre, ale ma 40k - to dobry Janusz :mrgreen:
-
[E90] M47 320D Spalanie
Tak, w tych warunkach to normalne spalanie, świece żarowe nie wpływają na wysokość spalania...
-
Jaki silnik do e90?
lukalski1 koniecznie zdaj relacje i dodaj vin żeby ktoś inny nie jechał na darmo... Poniżej 25 tyś ciężko o dobre 330ci a co dopiero e92... Za 30k z początku coś kupisz ale i tak pewnie trochę rzeczy będzie trzeba porobić.
-
BMW Seria 3 E46 330ci WBABN51020JT84425 KOREKTA
Blade1984 odpowiedział(a) na Przemek1991 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmaniek21112 skoro osobiście ją oglądałeś to na pewno wszystko się zgadza, fajnie że pomogłeś koledze nie wpakować się na minę :cool2:
-
BMW Seria 3 E46 330ci WBABN51020JT84425 KOREKTA
Blade1984 odpowiedział(a) na Przemek1991 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmaniek21112 jest trochę pierdół i o ile sam ktoś zrobi to nie ma tragedii, ale oddaj to do mechanika to rachunek już będzie pokaźny... Ja coraz bardziej się skłaniam do zakupu w uk i przełożenia w Polsce, historia łatwo dostępna i pewna, auto zadbane i z mniejszym przebiegiem jak w EU i do tego tańsze.
-
E46 320CD VIN: WBABV51070PN04426 Korekta
Blade1984 odpowiedział(a) na gegu90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKruk ma racje, twoje życzenie to żeby miał poniżej 400 tyś, równie dobrze może mieć koło 450 tyś... Jest tyle aut, poszukaj coś pewnego bo jak wpadniesz w koszty to się zdziwisz...
-
Jaki silnik do e90?
lukalski1 nawet nie muszę sprawdzać auto ma na 100% skręcony licznik i za te pieniądze czekają Cię tylko kłopoty...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Miłosz132 bez przesady 3 tyś zł to nie ma tragedii jak na remont silnika...
-
Jaki samochód kupić
Azaj to już nawet nie chodzi że coś wyskakuje ale części do benzyny są dużo tańsze niż do diesla.
-
Dębica Frigo 2 - Opinie
Pakjao jeżeli maja być budżetowe to proponuje Barumy, Dębica miała serie felernych opon i wymieniali na nowe za darmo...
-
E46 330xi VIN WBAAW51060JU00652
Blade1984 odpowiedział(a) na rafbor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrafbor cena to prawdziwa okazja za dobre auto, a tu pewnie promocja czyli i bita i skręcona :norty:
-
E63 645i WBAEH72040B535810 - ANGLIK+KOREKTA+DZWON
Blade1984 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY bardzo dobrą prace wykonujesz, trzymaj tak dalej :cool2:
-
Jaki samochód kupić
kicaj głównie chodzi mi o ciepło w kabinie, normalna sprawa że silnik a tym bardziej olej potrzebuje więcej czasu, szybciej trochę rozgrzewa się diesel który ma blok silnika wykonany ze stopu aluminium niż taki z żeliwnym blokiem. Ja mam benzynę, miałem parę benzyn i nie rozumiem co masz na myśli co chwilę coś wyskakuje? Co 30 tyś km świece za grosze trzeba wymienić i tyle.
-
Jaki samochód kupić
DamnWamn z tym bywa różnie zdecydowana większość polaków chce kupić jak najtaniej i tu pojawia się problem, znam sporo osób z którymi jeździłem oglądać auta używane i ostatecznie jak przejrzeli na oczy ile trzeba szukać auta i jakimi szrotami okazywały się w rzeczywistość kupowali nowe auta w salonie (mimo gorszej marki, silnika wyposażenia)... Nieuczciwy handlarze tak zniszczyli rynek :duh: Inna sprawa że moje auta są/były w takim stanie że od 3 samochodów do tyłu które miałem żadne nie zobaczyło aukcji, rozeszło się po znajomych i to w normalnej cenie.
-
Jaki samochód kupić
Zgadzam się w 100% że 15 km+ w jedną stronę można nad dieslem myśleć ale i tak takim bez dpfa fabrycznie, no chyba że ktoś trasę robi raz w tygodniu... Zgadzam się że w używkach jest sporo wielkiej loterii. Ale można to ryzyko zminimalizować, porządnym sprawdzeniem auta przed zakupem, albo samemu jak ma się wiedzę i narzędzia albo zlecając komuś kto się zna + sprawdzenie historii w ASO. Jak ktoś ma dobre auto to za grosze go nie sprzeda o ile w ogóle na aukcje trafi i się nie rozejdzie po znajomych czy rodzinie.
-
BMW E92 325d WBAWD31070PF78506
Blade1984 odpowiedział(a) na slumili0ner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBronx_l nie znasz mnie więc sobie wycieczki osobiste daruj... Kupiłem dużo aut dla siebie,rodziny i znajomych jakoś nikt nie narzeka... Miernik to nie jedyny wyznacznik ale nakieruje gdzie patrzeć dalej.
-
BMW E92 325d WBAWD31070PF78506
Blade1984 odpowiedział(a) na slumili0ner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY nie jestem lakiernikiem ale miernik mam ;) . On jeszcze poleruje ale nie wiem czy to coś zmienia.
-
Jaki samochód kupić
DamnWamn nie ma co obalać bo to są fakty. O czym ty gadasz spalanie diesla przy niedogrzanym silniku zwłaszcza starszym gdzie blok silnika jest żeliwny a nie ze stopu aluminium jest porównywalne z benzyną... Napiszę fakty, jedyna zaleta diesla to niskie spalanie jeżeli robisz krótkie odcinki to i ta zaleta topnieje... Proste porównanie diesla 1,6 109 koni PSA (Ford Focus II) i astry II 1,6 101 koni na odcinku 4-5 km, spalanie diesla 8-9 litrów benzyna 9-10 ... Spalanie na trasie diesla 4,9 benzyny 6-6,5 . DamnWamn pokaż mi za tą kwotę diesla nie bitego strasznie z przebiegiem do 250 tyś km udokumentowanym to przyznam Ci racje... Powiedz czemu za własne pieniądze mam się męczyć i słuchać klekotu diesla jak mogę kupić benzynę. Dla mnie diesel ok ale tylko wtedy jak miałbym robić ponad 20 tyś km rocznie.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
danielxc717 galant 2,5 v6 to bardzo dobre auto, a Galant vr4 wręcz rewelacyjne :twisted:
-
BMW E92 325d WBAWD31070PF78506
Blade1984 odpowiedział(a) na slumili0ner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPorządny lakiernik z drugą warstwą lakieru spokojnie w 250-280 mikronach się zmieści. Ja nie raz coś malowałem w jakimś aucie z rodziny to nigdy więcej jak 280 nie miałem jak odbierałem od lakiernika.
-
BMW E92 325d WBAWD31070PF78506
Blade1984 odpowiedział(a) na slumili0ner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażslumili0ner 300 mikronów to już szpachla, weź kogoś ze sobą co ma pojęcie o autach i umie obsługiwać miernik lakieru... Żeby się nie okazało że bity z każdej strony ...
-
Jaki samochód kupić
DamnWamn 2,0d e60 albo e90 za 25k to proszenie się o kłopoty, przebiegi 350 tyś + i zbliżające się wymiany drogiego osprzętu a jest tego trochę (wtryski, sprzęgło, dwumas, dpf, dodatkowo uszczelnienia silnika i skrzyni). Napiszę to jeszcze raz diesel na krótkie trasy się nie nadaje, pali sporo, ciepło to jest ale nie po kilku km a raczej po 10km + , słaba kultura pracy itd .
-
BMW e 46 330 d zamiana na Audi
Markus1999 cierpliwie poczekaj, nie zamieniaj się. Jak ktoś ma kasę żeby utrzymać takie auto to nie pcha się w tak stare roczniki.