witam mam zamiar kupi BMW 750ia e38 automat silnik jak się domyślacie 5.4 benzyna, co myślicie o tym aucie, na co mam zwracać uwagę przy zakupie tego auta, może ktoś ma czas żeby mi opisać jego zalety no i przede wszystkim wady tego auta i co myśli o założeniu instalacji gazowej oczywiście sekwencja tylko wchodzi w rachubę może ktoś poleci jaką założyć tzn jakiej firmy i gdzie najlepiej zakładają, oczywiście nie chętnie to bym robił ale taka sytuacja tzn. jeszcze nie wiem czy założę ale wole spytać? Z góry gorąco dziękuje za wszystkie komentarze pozdrawiam.