Treść opublikowana przez pio999
-
drugi akumulator w bagażniku - jaki ???
Ja w swoim 750il szukałem i nie znalazłem go :(, a czy webasto jest tego też nie wiem :(
-
Moja przygoda z E32 - taka mała retrospekcja
Jestem tego samego zdania co Tony J. . Na co dzień jeżdżę e38, mam jeden garaż ale zajmuje go e32 750il 1989r czuje do niej taki sentyment, że nie sprzedam jej nigdy chociaż żona się upiera. Stan oceniam na bdb pozostają tylko detale. Miała tylko jednego właściciela poza mną i widać, że gość bardzo dbał o nią. Pewnie jak każdy użytkownik mam w planach odrestaurowanie do stanu lux ale zapewne prędko to nie nastąpi.
-
woda mi sie grzeje
kolega 73-PIOTR dobrze radzi ja też stawiam na przewód odpływowy. U mnie całkowicie zamulił się wlot w zbiorniczku i wszystko stało.
-
E38 JAK DOSTAĆ SIĘ DO GÓRNEGO MOCOWANIA AMORKA TYLNEGO???
Dołączam się do pytania ?
-
Bunia nie odpala
A nie strzelił na gazie zobacz do przepływki, może lewe powietrze dostaje gdzieś oblukaj
-
Renowacja skóry
ciekawe to sam się tym zajmę dziur raczej nie powypala :roll:
-
Szukam informacji ogólnych na temat 750 12 cylindrów
zakupiłem sobie e38 v8, ale mojego e32 v12 nie mam zamiaru sprzedać tylko jeszcze bardziej dopieścić przez zimę jak oczywiście czasu wystarczy
-
Automatyczny włącznik świateł
ok dzięki kolego :|
-
Automatyczny włącznik świateł
Witam Panowie zastanawialiście się nad tym? http://www.allegro.pl/item263233277_automat_swiatel_do_bmw_e38_e39_wysylka_gratis_.html Skoro ma tak mało kabelków i wydaje się, że tylko na przekaźniku działa,może ktoś z kolegów ma gotowy patent lub schemacik jak to samemu zrobić :|
-
Car pc
Widzę, że temat sie rozwija :) zaczynam myśleć poważnie nad montażem. A do kolegi TheChoseN na pewno się odezwę :dance:
-
Car pc
Tutaj jest spora lektura i dość fachowo opisane. A więc nie jest to takie proste :( http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=397388&highlight=car+pc&sid=47144bfd9a572abc68f4ce1afd3400d8
-
Car pc
Myślałem o tym, aby całą jednostkę centralną zapakować do schowka. Zapodać monitor dotykowy i Windows mobile pod ta wersję sę już jakieś programy do gps, a i klawiatura niepotrzebna. :idea:
-
Car pc
Mi też podoba sie taki bajer zastanawiam się aby sobie samemu zbudować coś takiego. fajnie by było jak by działało razem z obc i całą resztą
-
Brak mocy !!!
Bushvalk interesowałeś się może ile tak trzeba by dać za remoncik v12
-
POMOCY NIETYPOWY PROBLEM Z E32
Wydaje mi się, że przy padniętych elektrozaworach będzie wiać ale zimnym. Może miecz odmawia posłuszeństwa. A na maksymalnym nawiewie dmucha?
-
Polskie menu BC
Lepiej by wyglądało brak wódy :lol:
-
Polskie menu BC
Dosyć ciekawe ale i cena dobra!
-
wybuchy pod maską
to nie 750!. i Przepływki już nie masz jak takie objawy, a jak kolego zawory ustawiałeś? :|
- problemy chłodzenia
-
milczący gong
Dzięki panowie zaraz sprawdzam pozdrawiam
-
REMONT!!!!
Posiadam e32 750 il i też myślę o doprowadzeniu jej do kategorii lux :) śmigam ostatnio e38 ale na pewno nie pozbędę się 750 a i utrzymana jest ok wszystko działa łącznie z nivo
-
milczący gong
Panowie jak w temacie zakupiłem e38 i nie słychać gongu niestety gdzie go szukać? może poprzedni właściciel odłączył go a mi on pasuje :)
-
Pasek klinowy ?
To musze się zainteresować, dobra sprawa taka osłona i silniczek czysty :)
-
Pasek klinowy ?
Tylko osłony pod silnik do 750 trudno dopasować. Są dwie małe które nie zdają egzaminu. Niestety
-
Jak usunąć "Ablendlicht Defect" po założeniu kseno
Dołączam się do pytania, mam ten sam problem i jest to dosyć denerwujące.