Treść opublikowana przez ketiw100
-
Brzęczy przy klimie po wyłączniu silnika
Po wyłączeniu silnika,to brzęczenie trwa krótką chwilę,potem cisza.Sprawdż.Tak naprawdę ,to słychać je z nawiewów.
-
Schowek - krzywo się zamyka
Uporałem sie własnie z moim schowkiem,bo tez miałem denerwujacą szczelinę.Nie potrzeba żadnych dodatkowych wkrętów.Trzeba sie trochę pomęczyć i dokładnie całość zmontować,sprawdzając stan tych klipsów i ich zatrzaśnięcie(na drugim linku-slawo -je widać).Pozatym ta dolna osłona schowka trzyma się od przodu na dwóch wkrętach(od dołu),a z tyłu trza ją wsunąć na takie dwie blaszki,któree wystają od spodu(trzeba tam wsadzić głowę i sobie zaświecić,to je widać).Tę dolną osłonę trzeba też wsunąć z prawej strony w prowadnicę.Wszystko do zrobienia samemu,tylko trochę cierpliwości.I koniecznie uważać,żeby nie pourywać żadnych przewodów,bo jest ich tam trochę.Zwłaszcza tego do poduchy pasażera.Ale ile potem satysfakcji,że wszystko jest ładnie i nie trzeszczy.Powodzenia :D[/b]
-
Brzęczy przy klimie po wyłączniu silnika
To normalne.Po wyłączeniu silnika zamykaja sie automatycznie wloty,żeby jak najdłużej było w srodku chłodno.Jest to takie "brzęczenie".Jest o.k. Pozdro!
-
grzeje sie silnik
Stawiam na termostat,pewnie jest cały czas zamknięty i pracuje na małym obiegu.Oczywiście silnik.
-
[ E36 ] Nowe opony letnie - zostalem oszukany?
Odczytaj poprostu z opony jej datę produkcji.Na obrzeżu w owalnym znaczniku jest podane np.4807,co oznacza,ze wyprodukowano ja w 48 -mym tygodniu 2007 roku i tyle.Pozdro!
-
Komputerek - pytanko
Pod wyswietlaczem są żaróweczki do podświetlania i pewnie Ci padły.Nigdy jednak sie tam nie dobierałem,to nie doradzę jak to zrobić ,bo u mnie wszystko świeci.Pozdro!
-
problem drgania kierownicy
Kółka do wyważenia i po problemie. :cool2:
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
Wymienilem poduszki i jakby troche lepiej.Przy okazji musze powiedziec,ze wiecej roboty jest z wyjeciem tapicerki i wlozeniem jej z powrotem(tak by nic nie zniszczyc i dobrze spasowac) niz z sama wymiana poduszek. :)
-
Jakie alufelgi do e36
Zobacz tutaj http://www.centrum-fmg.pl/ Rozsadne ceny i ladne. :)
-
Olej Lotos
Od dwóch lat tzn. od momentu zakupu leje Lotosa semi,zakladam filtry z Filtrona i jest o.k. Byle poprostu na czas wszystko to wymieniac.Nie miej oporow,chociaz sa tacy co uwazaja,ze musi byc Mobil.Rozumie ich,chociaz niepotrzebnie wydaja wiecej kasy.Pozdro! :cool2:
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
Jeszcze raz serdeczne :modlitwa:
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
A czy trzeba odkręcać dolne mocowanie amortyzatora,ta jak pisał kolega wczesniej,czy też da sie ją nawlec od góry?
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
:modlitwa: serdeczne
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
I jak??????? :roll2:
-
jaka marka filtra???
Sedziszow i Filtron robia dla nich filtry,ktore sa nastepnie pakowane w pudla z napisem Bosch lub Mann.Zauwazcie ,ze robia filtry prawie do wszystkich samochodow nie dlatego,ze nas lubia,ale ze sprzedaja je w duzych ilosciach wlasnie tym firmom. :D
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
Czy za te stuki odpowiada element 8 i 9 na rysunku i to trzeba wymienic,czy cos innego http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA71&mospid=47435&btnr=33_0386&hg=33&fg=45 ,bo u mnie tez jakies dziwne dzwieki.Dzieki ,pozdro :)
-
autentyczny przebieg ?
5 ostatnich cyfr numeru VIN jest pod pozycja 4 w tescie zegarow.Jak tak nie jest,to znaczy,ze wymieniano zegary. :)
-
jaka marka filtra???
Nie miej zadnych oporów przed Filtronem.Są wystarczające.No,ale jesli wolisz kup Boscha lub Manna.Pozdro! :D
-
Jakie najlepsze części do zawieszenia?
http://www.bmka.pl/cennik.php
- Ładne 316
- Ładne 316
- Ładne 316
-
tylne zawieszenie
Wachacz poprzeczny dolny do sprzwdzenia.Mógł Ci się zgiąć,jeśli gdzieś przywaliłś.Patrzac od tylu zobaczysz go.Pozdro
-
kontrolka akumulatora w e36
A jak bedziesz sprawdzal,to je zdejmij i przeczysc drobnym papierem sciernym(klemy+bieguny aku)i posmaruj wazeliną techniczną.
-
Dziwne obroty na benzynie
A w jakim filmiku?