Treść opublikowana przez Martinez
-
Salon AC Shnitzer...?
No właśnie. Doszły mnie słuchy, że tak owy salon ma niebawem powstać w Michałowicach pod Warszawą... :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Czy ktoś może to potwierdzić... :modlitwa: :modlitwa: Fajnie by było, bo niedaleko mam szkołe i byłaby niezła alternatywa dla wykładów...... :norty: :norty:
-
Palenie gumy
:cool2: ...ale najpierw głowe pod maske. :!: Generalnie to bzdura. Ładny drift odpowiednio przygotowanym autem to sama przyjemnosc. Ale nie seryjnym samochodem...wyobrazacie sobie e-32 w drifcie... :duh: :duh: Z resztą o postawie 90% na tym forum odniośnie palenia gumy poczytacie sobie w wielu wątkach....
- reflektory mijania
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Jakby ktoś miał model e-32 (nalepiej czarny :8) ) w jakiekolwiek skali to proszę o sygnał.... :D
-
FOTELE KUBEŁKOWE W E32/34
szczerze to w żadnej nie widziałem sportowych foteli z podłokietnikami... To tak w sumie trochę się gryzie...Albo chcesz mieć sportowe fotele albo Comfort z podłokietnikiem.... :8)
-
Gdzie jest elektrozawór ?
już były ze dwa albo trzy tematy o elektrozaworach w e-32.... :search: :search: :search:
-
BMW Z4 M Roadster
Ładna maszynka... :twisted: Olbrzymie brawa za ciemne/mroczne wnętrze... :jawdrop: :clap: :cool2: ale jedno pytanie...dlaczego silnik 2.5 ma tylko 177KM podczas gdy kilkunastoletnie M50 2.5 ma 192... :?: :!: :?
-
bmw 750iL brewki do reflektorów i blenda na szybę
Nawet, jakbym wiedział (a nie wiem) to bym Ci nie powiedział.... Proszę przemyśl to... :modlitwa:
-
Wklady lusterek wklejenie
Kolejny raz proszę o właściwe tytułowanie post-ów. Następne będę usuwał...
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
WSzystko pięknie ale zboczyliście trochę z tematu... :8)
-
735 automat - Powinna kręcić????
:search: było...nie raz i nie dwa... :wink:
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
No nie do konca. Beemki sa dosc ciezkie, a taki Lanos 1.6 idzie całkiem żwawo.
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
Ja bym się przesiad do starzej... E-24 M6, albo E-28 M5.... :mrgreen: :mrgreen:
-
Zalety i wady BMW Touring
o takkkkk, tylko te... :duh: tylne swiatła w koreańskim stylu (touring i sedan) :mad2: To fakt, ale linia sama w sobie jest mistrzowska....Sorka za OT
-
Zalety i wady BMW Touring
Dla mnie nowa 3 Touring jest sliczna... :wink:
-
Zalety i wady BMW Touring
Dokładnie... :cool2: Dlatego pozwoliłem sobie przenieść temat. 2. Prośba o dokładne tytułaowanie wątków. Peace.
-
USUNIĘCIE KATALIZATORÓW
Było już o tym wiele razy. Ot choćby to. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3603&highlight=katalizator 2 minuty szukania. :duh: Peace.
-
pilot do drzwi klopot
Tytułuj poprawnie wątki, a prędzej znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże... Ten już poprawiłem, bo to pierwszy...ale polecam regulamin... :cool2:
-
Uszkodzony podnosnik swiatel
tak na przyszłość..tytułuj wątki tak, jak trzeba... Ten już poprawiłem... :cool2:
-
Poślizgi.... co może być nie tak
Ja bym sprawdził zawieszenie... Nie chce Cie straszyć, ale podobne objawy mają autka które zostawiają więcej niż dwa ślady... A jak Ci się jeździ w koleinach...?
-
BMW E30 --> które wybrać --> 1.6 / 1.8 / 1.8is / 320
Is ma chyba wzmocnioną konstrukcję nadwozia...
-
Ciekawostka... :D
Mea Culpa...nie sprawdziłem... :duh: Ale jakże miło się czyta takie rzeczy... :mrgreen: :mrgreen:
-
Ciekawostka... :D
Witam, Jak podaje pewne Warszawskie radio wyniki badania przeprowadzonego przez niemiecką gazetę "Men's Health" wskazują, że kierowcy BMW uprawiają SEX 2-3 razy częściej niż kierowcy innych marek... :8) :!: :!: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: I co Wy na to Panowie.... :mrgreen: P.S. Mam nadzieje, że Admin będzie tym razem wyrozumiały... :cool2:
-
? V-POWER ? VERVA ? SUPREMA ?
Ja dla sprobunku nalalem ostatnio Vervy na Orlenie i mam baaardzo pozytywne odczucia... Silniczek chodzil ciszej. A i lepiej reagowal na wcisniecie gazu...Serio bylem w ciezkim szoku. Roznicy w spalaniu nie zauwazylem bo bardzo mi sie spodobala dynamiczna jazda na tym paliwie... :twisted2:
-
JAZDA AUTOMATEM - Ci co potrafia cos wiecej;) 4 FUN
Chyba nie... :roll: Jak miałem E34 525iA to od razu po puszczeniu hamulca samochód zaczynał się toczyć. Nie ma mowy o rośnięciu obrotów i wrzucaniu biegu po chwili... Dokładnie... :cool2: