Treść opublikowana przez icrew
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
Ja mówię o innej kierownicy :)
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
KTM71 tu masz przed lift na pewno i też ma: http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/52/23/06/29/5223062912
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
Ja mam przed liftową i też mam górną część podzieloną.
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
A ta jest przed czy po liftowa? http://img24.otofotki.pl/obrazki/dd734_2499204_DSCN6951.JPG
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
To jest jednak poliftowa.
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
To jest przedliftowa i będzie pasowała do E60 z 2006 roku? http://s1.postimg.org/wsveo3d73/1qq.jpg
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
Witam Czy ta kierownica jest po lifcie czy przed? Z auta z 2006 roku. http://allegro.pl/show_item.php?item=5379379414
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Dzięki. Posprawdzam później jakie mam wersje no i co się da zaaktualizuje pod prostownikiem. Moduł silnika długo aktualizuje? Który najdłużej idzie?
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Ok tylko mi nie chodzi o skrzynie a inne grupy. Skąd mam wiedzieć, które mogę zaaktualizować w moim aucie i jak się nazywają? Każdą zaaktualizowaną grupę muszę w NCS również przekodować? No i skąd mogę wiedzieć jakie nazwy mają w NCS?
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Ok a jak sprawdzić, które grupy u mnie w aucie mogę zaaktualizować i jakie mają nazwy? Skrzynia w INPA to GS19 np. a tutaj jest GKE194...
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Comfort i później co dokładnie? Comfort -> Choose ZUSB i później co?
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Ok później sprawdzę, dzięki. Jak wrzucę nową wersje przez WinKFP to następnie muszę poprzez NCS wejść do EGS i zakodować jeszcze raz moduł nową wersją tak? Jak w WinKFP ustawić żeby on automatycznie sprawdził jakie mam moduły do aktualizacji? Bo jak wybieram Update ZUSB to on tylko pokazuje jakie są do wyboru.
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Wchodziłem w E60 -> Engine -> tam wybierałem bodajże M57TU2 i następnie ident. Tutaj masz moje: http://s24.postimg.org/6y07m5lqt/e60ver.png
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Dzięki za pomoc. Wczoraj próbowałem uaktualnić skrzynie biegów za pomocą modułu GKE194. Wybrałem najwyższą wersje i poszło OK. Później sprawdzałem w INPA i widzę, że nadal jest wersja EGS 7556370 bodajże taka jak byłą... Nie wiem dlaczego.
-
[E60] Aktualizacja spdaten, pomoc!
Jakie jest najnowsze spdaten do BMW E60 2006 rocznik 530d? Skąd mogę pobrać? Czy łatwo jest zrobić update modułów w aucie i czy mogę poprzez OBD2 zrobić?
-
[E60] Światła do jazdy dziennej
Zrobiłem tak jak pisałeś ale moduł nie chce się zakodować. Po kodowaniu na 2 sek światła gasną i się zapalają ale tak samo jak wcześniej, a po zczytaniu modułu z powrotem DRL_V_GEDIMMT mam na nicht_active.
-
[E60] Co to za błędy, jak usunąć?
A wiesz gdzie on się znajduje i jak go naprawić?
-
[E60] Co to za błędy, jak usunąć?
Dzięki. A może wiesz jeszcze jak usunąć ten błąd położenia dźwigni biegów? http://student.zsl.gda.pl/~krystian/1aut.jpg Mam na P, a nadal pokazuje, że nie jest.
-
[E60] Co to za błędy, jak usunąć?
A jak to sprawdzić NCSem?
-
[E60] Co to za błędy, jak usunąć?
Kupiłem 2 tygodnie temu i już był ten błąd. VIN WBANR71080CR04032
-
[E60] Co to za błędy, jak usunąć?
Tylko, że ja nie mam przyczepki ani żadnego haka do niej... Bezpieczniki wszystkie sprawdzałem i są ok.
-
[E60] Światła do jazdy dziennej
Dzięki za pomoc. Po południu zakoduje.
-
[E60] Problem z zamykaniem auta z pilota
O widzisz, możesz mieć racje. A może być tak, że nie zamyka auta z pilota bo pokazuje, że P nie jest wrzucone? Ogólnie skrzynia chodzi dobrze, nic się nie dzieje... może jakiś czujnik w niej albo dźwigienka coś tam... widziałem gdzieś jakiś manual. Ale teraz przypomniało mi się, że sprawdzałem w INPA pilota... wysyła sygnał do otwierania drzwi po naciśnięciu przycisku w pilocie, tak samo do otwierania bagażnika, a do zamykania ani drgnie. Wartości się nie zmieniają... także może być coś z pilotem?
-
[E60] Problem z zamykaniem auta z pilota
Naprawiałeś już taka usterkę? Bez rozcięcia kluczyka już chyba nic nie zrobię co?
-
[E60] Problem z zamykaniem auta z pilota
Nie mam drugiego klucza. Mi się wydaje, że stycznik w przycisku zamykania jest uszkodzony bo inne przyciski działają normalnie i w INPIE jest reakcja na nie, a na przycisk zamykania nie.