Treść opublikowana przez speed1211
-
Smart Repair felg. Jak nałożyć bazę i klare bez obklejania
Witam, na daną chwilę felga wygląda tak Po testowałem trochę z bazą i kawałkiem papieru i nakładanie całkiem dobrze wychodzi ale co z przezroczystym laikiem. Jest co prawda 2-k ale czy będzie to widać a co gorsze zacznie się łuszczyć tam gdzie dojadę a nie było szlifowane?
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
No tak bo prawdopodobnie min. Opada i nie trzyma wturnej wysokości. Na siłowniku hydraulicznym jest czujnik który mierzy wysokość
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
No ja bym stawiał na pompę a raczej jej uszczelke (zapewne masz wyciek przy dole) i prawy siłownik do wymiany. Nie ma zamienników a raczej z rok temu jeszcze nie było
-
e60 530d wtyczka czujnika poziomu oleju i 5 błędów DDE
Kup ori używany Też bym na czujnik stawiał A temperaturę oleju dobrze odczytuje?
-
Smart Repair felg. Jak nałożyć bazę i klare bez obklejania
Mam do poprawy rancik felg. Szpachlowanie, gruntowanie i szlifowanie wszystko jasne ale jak nałożyć bazę i bezbarwny żeby ładnie to wyszło? Obklejac nie da się? bo będzie rancik a całych felg średnio mi się chce szlifowac Felgi są gotowe do bazy a na poradnikach YouTube same głupoty chyba że macie jakiś filmik Czy jednak szlifowanie min środków jest nieuniknione
-
BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-1
:mrgreen: Dysk sklonowany i wgrany na ssd bez rozszerzania partycji na mp3 i wszystko działa znowu jak powinno :cool2: PS. Ale nadszedł nowy problem. Przy próbie aktualizacji wyskakuje info ze soft jest manipulowany :shock: PS. 2 no coś znalazłem że karty są złe skopiowane.
-
e46 330i Be My Walentine
Ja bym nie sprzedał, fortuny za to nie dostaniesz a drugiej takiej nie znajdziesz.
-
[e61] Siłownik hydrauliczny bagażnika Problem
Tyle że w e61 mamy hydrauliczny
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Dzisiaj wyczyscilem fotele, zostało jeszcze malowanie
-
e61 530d 2004r zmieniarka
Kup zmieniarka za 80pln i problem z głowy :wink: https://allegro.pl/oferta/bmw-e90-e91-zmieniarka-cd-6967641-7948250142?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
e60 530d wtyczka czujnika poziomu oleju i 5 błędów DDE
Możliwe że z braku wartości odczytu. Czujnik nie był zalany i pewnie automatycznie wali błędem. Najważniejsze że wszystko działa :cool2:
-
e60 530d wtyczka czujnika poziomu oleju i 5 błędów DDE
Tego to nie 28em ale skasuj błędy kompem i będziesz wiedzieć czy wszystko gra Myślę że z nowym czujnikiem błąd nie wyskoczy
-
e60 530d wtyczka czujnika poziomu oleju i 5 błędów DDE
Bezpiecznik 20A F02 pod prawym filtrem kabinowym
-
E61 523i wgranie nowej mapy nawigacji profesional
Ale cic czy ccc? Mapy Premium czy professional CIC był po 08/2008 albo 10/2008 bo nie pamiętam
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Trochę monoton w tej mojej galerii ale nic :D i tak napisze co wpadło. Z ciekawości SSD do cica, no dupy nie urywa ale szybciej oblicza długie trasy. Poza tym na razie nie widzę różnicy Podgrzewana kanapa też wybebeszona ale jeszcze maty trzeba wtargac że skury. Jeszcze zastanawiam się jak to wmontowac bo szyć nie umiem :idea: Poza tą instrukcja nic mi do głowy nie przychodzi ale trochę kiepsko mate na trytytki mocowqc https://bmw5e61.blogspot.com/2017/02/bmw-e60-rear-seat-heater-install-part-2.html?m=1
-
chipowanie 523i
Najpierw to znajdź kogoś kto ci soft ogarnie a później dalej się zastanawiaj czy wogole jest warto o te parę PS
-
chipowanie 523i
disa2 Dolot Soft i kodowanie
-
E60 i RPA, czyli monitorowanie opon
Nie no, ciśnienia na pewno nie sprawdzisz bo brakuje czujniki. Mi bardziej chodziło o pokazanie koła z którego zeszło powietrze
-
E60 i RPA, czyli monitorowanie opon
Wogole zapomniałem o temacie ale widzę że sam się rozwiązał :mrgreen: Myślę że nie da się ale jak coś znajdę to dam znać. Poszperam w plikach
-
520d. Wybite zawieszenie uszkodziło tarcze hamulcowe?
Jak założyłem nowe tarcze to piaste wyczyscilem do samego metalu bez śladu rdzy, do tego przez pierwsze kilkaset kilometrów zrobiłem kilkanaście hamowań ze 100 km/h do 20 km/h bez zatrzymywania się w miejscu
-
520d. Wybite zawieszenie uszkodziło tarcze hamulcowe?
Daj do przetoczenia na samochodzie. Niestety na zawieszeniu sie nie znam i nie mam pojęcia czy to mogło być przyczyna uszkodzenia
-
520d. Wybite zawieszenie uszkodziło tarcze hamulcowe?
Sprawdź czy na zimnych tarczach są wibracje. Jeśli nasilają się po rozgrzaniu to tarcze do wymiany.
-
e60 wymiana kolumny kierownizej na elektryczną
Części to ja mam od dawna ale brak czasu :mrgreen: Wszystkie blokady i kolumny te same względem realoem
-
E60 Brak poświetlenia lusterek
Nie, albo nie masz w lusterku ledow albo orzepalily się
-
E60 Brak poświetlenia lusterek
Ledy świeca się razem z oświetleniem wnętrza