Treść opublikowana przez speed1211
-
Problem z większym spalaniem
Proponuje najpierw sprawdzic temp. silnika i podlaczyc sie pod kompa.
-
Niedziałające kontrolki, drogowe, przeciwmgłowe airbag
Np. Spalone zarowki, pekniety kabel, niedocisnieta wtyczka, bezpiecznik raczej nie bo by cale zegary nie swiecily ale mozesz posprawdzac. Chyba ze poprzedni wlasciciel zarowki powyciagal zeby bledu nie bylo widac :) Innych pomyslow nie mam.
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
Kolega wlasnie pisal ze ma z przodu
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
Wczoraj jezdzilem na Ran Flat-ach i musze powiedziec ze jest bardzo duza roznica w porownaniu do normalnych. Uczucie w koleinach/wypukleniach na drodze = plywaniu tal jak to opisujesz a byly 205/45 przy moich 225/55 prawie sie tego nie czuje.
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażG7 :mrgreen:
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, widzielismy sie z nimi. Jak mi mowol ze jeszcze ktos przyjedzie to tez myslalem ze sciema i sie tylko usmiechnolem :) Tak ogolnie to z Helmutem sms-y pisalem i ten rusek tez a gosciu sie zakrecil i zrobil dwa terminy pod zad :/ Rusek byl bardzo zawiedziony bo koniecznie szukal autka z hakiem a mieszka w Monachium wiec byl bez lawety ale za to z zona i dzieckiem.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
185k km przez jednego wlasciciela to az zadko spotykane. Normalnie to juz 2-3 wlascicoeli z tym przebiegiem :) jak tyle sam przejechal to i pewnie dbal o niego :cool2: Na masce tez mam odpryski ale sprubuje najpierw sam, wykalaczka :mrgreen:
-
ASO ukręciło świece żarową !!
Najgorsze ze nie udowodnisz im tego :mad2: Masz na prawde pecha kolego. I jak tu ufac ASO o dla tego tam nie jezdze. Wole miec kogo za szyje zlapac :mrgreen: a najchetniej to w PL naprawiam. U nas sie przynajmniej znaja na rzemiosle a nie tylko na wymienianiu czesci a za wielkich mechaniko sie uwazaja.
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuz kupiony niestety ruski sie wpierniczyly pomiedz wodke a zakonske tak to 200€ bylo by taniej ale trudno wazne ze uczciwy samochod a nie jakis z za szopy :) tak to tylko stowke mniej a sprzedawca juz nie chcial sie handlowac. Powiedzial ze bylismy pierwsi i juz starczy bo ruski juz pelna sume proponowali. Kolega w Piatek bedzie odbierac. Gdybysmy dzisiaj nie pojechali to juz by go nie bylo :cool2: a planowalosmy piatek.
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140325_144026_zpszx1py3s_edit_1395755055571_zpske3nxgbo.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140325_144056_zpsh040bqu_edit_1395755126975_zpsefzvdhzw.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140325_144121_zpsddnr8dz_edit_1395755218383_zpsqje8u2li.jpg Cena uczciwa do tego klocki 3pary, szczeki (jak ktos chce to do sprzedania w Monachium lub lodzi ;) ) praktycznie nowe zimowki (nie sa wliczone w cene) z zapasowej felgi alu bedzie kolo zapasowe. Sprzedawca uczciwy i wszystko wiedzial o samochodzie. Wrazenia b.d. mamy nowego forumowicza :)
-
e91 Hifi Professional DSP
Szukaj na alledrogo po tym Nr. jednego glosnika 65136964013 da Ci gwarancje ze bedzie ten sam Glosnik niskotonowy Czy to to samo co w logic7 nie wiem ale data kocowej produkcji to 2010 wiec pewnie tak. Czy jest wart swojej ceny musisz ocenic sam w 50% placisz za marke. Ja bym go kupil ale to moje zdanie a Ty zrobisz jak uwazasz.
-
e91 Hifi Professional DSP
W logic7 masz inne glosniki wiec musisz kupic te z Hi-Fi professional ale dokladnie mozesz na realoem.com sprawdzic. Tam wbijasz Ost. 7 Nr. VIN-u i mozesz porownac. Ceny tez tam SA. Ogolnie BMW ma bardzo dobre glosniki wie zostal bmym przy ori.
-
Oświetlenie.
Marek az oczy bola CAPS LOCK-A mozna wylaczyc!
-
Alkomat Jaki kupić ?
speed1211 odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyZ tego co adac i inne strony pisza, przepis istnieje. Powinienes miec dwa baloniki w aucie ale nie dostaniesz kary jak ich nie posiadasz. Jesli mimowszystko dostaniesz mandat powinienes sie odwolac ale o tym juz pewnie wszyscu struze prawa wiedza. Ps. Poprawilm tekst bo czytac sie tego nie dalo :duh: :mrgreen:
-
Co to za felga ?
wygladaja jak 167 a jesli to jakies chinczyki to zrobione 1:1 Pewny jestes ze to nie ori? Od srodka felgi masz moze cos napisane. Zrob moze jeszcze zdjecie z boku, bedzie troche latwiej ocenic.
-
E91 Skrzypiące drzwi
Naladowac siana i slomy :mrgreen: Pryskanie WD-40 nie pomaga nawet chwilowo? Ten olej normalnie wszedzie sie dostaje bo jest dosyc zadki wiec chociaz chwilowo powinien pomoc. Ja mam dwa pomysly. Przeczysci bolce i otwory w zawiasach jesli sa przyrdzewiale i nasmarowac je tawotem jest lepszy od cieklych olei bo dlugotrwaly Moze dzwiek wcale nie dobiega z zawiasow tylko ze stopera dzwi popryskaj w niego albo nasmaruj smarem moze pomoze
-
X3 (E83) Nie działa wycieraczka przednia
:cool2: dobrze i tanio :mrgreen: A jak doszedles do tego ze renault pasuje?
-
Alkomat Jaki kupić ?
speed1211 odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMusze sie tak czy tak dokladnie zorientowac bo jade w przyszlym miesiacu a jak nie trzeba inwestowac w zabawki bez potrzeby to nie bede inwestowac. Dam znac jak znajde cos z pewnego zrodla :D Ps. Caly internet pelny od tego ze to juz zniesli :mrgreen: Z wiadomosci ADAC nie jest zniesione ale nie daja mandatow za nieposiadanie. http://www.adac.de/reise_freizeit/top_news/detail.aspx?ItpId=6126&Land=51&PagingIds=LaenderNachrichten ale to stare wiadomosci to pewnie juz calkiem zniesli
-
Alkomat Jaki kupić ?
speed1211 odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNo to z tego co piszesz mozna go sobie wsadzic w ... i pierdnac :mrgreen: Ciekawe po co zrobili we Francji obowiazkowe posiadanie takich dwoch testerow? Kierowcy pojada w dobrej wierze a tu pan policjan wyciagnie i pokaze zonka
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, my sie chyba nie rozumiy dokladnie. Mnie chodzi przede wszystkim o dyferencje ceny sprzedazy dla: -Prywatnego odbiorcy -Hndlaza A nie ile inne kosztuja. Dzisiaj juz z nim rozmawialem, pracuje w BMW, pelny vin tez dostalem (byl potrzebny dla zeczoznawcy) wiec i ten Hi-Fi tez bedzie sprawdzony :cool2: bede znac cala historie autka i mozna bedzie go wreszcie obejzec :mrgreen:
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest tylko srednia cena wszystkich samochodow w autoscout nie jest tam brany pod uwage dokladny przebieg, liczbe wlascicieli, wypadkow, serwisu, stanu samochodu, koloru miejsca sprzedazy (a roznice cenowe sa duze) i wyposazenia wiec zadna dokladna cena ktora mozna sie sugerowac. Poruszylem pare kontaktow (w sumie nie musialem daleko szukac :D ) i jutro powinienem miec wycene teoretyczna :cool2: Zobaczymy czy bede mogl cos z tym zaczac :mrgreen:
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: ciekawe propozycje :mrgreen: Zadzwonie i pogadam a pisze tutaj w sumie tylko o cene i wasza opinnie czy Wy byscie taka E91 w tej cenie kupili jak by wszystko mechanicznie i optycznie bylo O.K. ceny porownywalnie z przebiegiem i liczba latek sa podobna ale przy podobnej gosciu chcial (nie zmuszajac go tylko pytajac sie jaka ma najlepsza cene) z 9.500 na 8.500€ Myslalem ze ma ktos z was dostep do Schwacke Liste. Popytam sie jeszcze znajomych, znajomych moze ktos kogos zna :mrgreen:
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedziemy ale chodzi o realna cene. Nie mam wgladu w liste cenowa a zastanawiam sie ile daje handlaz a ile od prywatnego sie wola zeby tak po srodku go wytargac i wszyscy beda zadowoleni. Co do krojenia za 1€ od niemca jeszcze nie slyszalem ale wiem ze im bogatszy tym mniej daje ale to tez nie regula.
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa sile nie bedziemy kupywac, juz z jednym dalismy sobie spokoj bo altko troche za bardzo nie wypadkowe bylo :mrgreen: i mlody szczeniak nim jezdzil ale nazywalo sie tatusia. Mimo dobrej ceny olalismy mu krzaki :mrgreen: Myslisz ze da rade tysiaka ukroic, jest to realne?
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
speed1211 odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO.k. to sprawe gwarancji i lania w krzaki mamy wyjasniona. Co z cena