Treść opublikowana przez Błasiu
-
Płyn do chłodnicy
Dynagel, zawsze i wciaz
-
slbae ogrzewanie
sprawdz czy masz jeszcze plyn w chlodnicy, czy nie masz zapowietrzonego ukladu... a co do nieuzywania klimy w zimie... jestes w bledzie bo klima musi byc co jakis czas na kilka/kilkanascie minut wlaczona nawet w zimie, a do zaparowanych szyb nadaje sie idealnie.
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
niestety to nie to samo, ten sam moze byc tylko material, dolny spoiler tu jest przykrecany, no i jest kratka wkladana zamiast tej siatki
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
kolego Mortas wiesz cos wiecej o tej marce? Jaki to moze byc materiał??
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
konia z rzedem temu kto znajdzie ow oryginal w kolorze arcticsilberblau metallic, uzywany oczywiscie...
-
Betriebsanleitung co to oznacza?
po pierwsze uzyj opcji :search: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63871
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
pytalem, powiedzial ze to "jakis plastik chyba" - wiem jak wygladaja robione laminaty, nie ma mowy w nich o zdejmowanych listwach i chociazby otworach na mocowanie halogenow...
-
dymienie mało płynu w chłodniicy.. ? o co moze chodzic ?
co do chlodnicy i znajdujacej sie tam wody- tam jest inny klimat wiec to ze jezdza na wodzie to nic dziwnego bo tam temperatury az tak nie spadaja jak u nas, moja rada, spusc ta wode i zalej normalnym plynem chlodniczym (polecam Dynagel), pamietaj o porzadnym odpowietrzeniu ukladu bo ciepelko ci nie poleci. Jesli nadal nie bedzie sie grzal a wskazowka od temp.nie bedzie w pionie to mozna podejrzenie rzucic na termostat.
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
no na oryginal nie licze na pewno, chodzi o material, wyglada na plastik
-
Zderzak M3, wałek czy okazja?
Natknalem sie na taka aukcje dzisiaj na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=261080766 zobaczylem ten zderzak, wydaje mi sie, ze nie jest to zaden laminat ani inne scierwo, poza tym ma mocowania, wszyskie listwy, bez belki i tych plastikow doprowadzajacych do hamulcow. Nie zastanawiajac sie dlugo kupilem go. Jak myslicie? Jest to walek czy trafilem na cholerna okazje? Dodam ze dzwonilem do kolesia i mowil mi ze jest to jakis plastik i ze raczej jest do pomalowania... no nie raczej tylko na pewno:) - z tego co mowil to za bardzo sie nie orientuje co sprzedaje.
-
Wymiana szkła w lusterku - możliwe?
jest na pewno taka mozliwosc.
-
Linka od ręcznego..
wyreguluj szczeki w bebnach- pomoze na pewno, chyba ze juz nie masz tych szczek
-
sportowy tlumik?
jak bede w domu u siebie to wrzuce filmik z nagranym dzwiekiem ultera na swojej iS. W pewnych zakresach obrotów jest bas, a potem im wyzej tym ciszej i taki bardziej metaliczny glos.
-
klima a zima
klime powinienes uruchamiac co jakis czas, nawet w zimie. Szkodzi ukladowi nieuzywanie klimy. A tak jak piszeszz swietnie nadaje sie do zaparowanych szyb. Co do durgiej czesci twojego postu sie nie wypowiem bo nic na ten temat nie wiem. Pozdrawiam
-
Dokładka przedniego zderzaka
Koledzy szukam takiej dokładki jak ta na zdjeciu, wydawalo mi sie ze ja kiedys widzialem na zdjeciu, a teraz za nic nie moge jej znalezc. Wiecie gdzie moglbym taka dostac? juz zmieniony link http://img142.imageshack.us/img142/5937/dokldkabmwop4.th.jpg
-
Nie na Maxa ...
kolega najwyrazniej chcial komus odpowiedziec a zalozyl nowy temat...zdarza sie
-
Mam chyba problem :(
ja mam is z 93 roku i mam lancuszek, nie wiem czy wlasnie nie od 93 pojawil sie lancuszek, czy moze byl tam juz od zawsze, powiedza ci to ktorzy wiedza na 100. Beemka z zewnatrz ladna, a kwota to chyba max ile mogles za nia dac, wiecej wziac za nia sie nie dalo. Pozdrawiam
-
Najskuteczniejsza zmiana biegów w TDS525
to ze na starcie jestes szybszy to dlatego ze naped jest na tyl, a w jakich zakresach obrotow masz najwieksza moc to musisz sobie sprawdzic. Poszukaj gdzies w specyfikacji twopjego silnika jaka osiaga moc max, przy jakich obrotach
-
sportowy tlumik?
A tak odbiegajac od tematu, czy w iS mozna wyciac kata? Nie siedzi tam sonda lambda? Co daje wyciecie kata oprocz tego ze troszke szybciej autko hula, bardziej szkodzi srodowisku.... a co z dzwiekiem? zmienia sie jakos?
-
Mam chyba problem :(
niczego nadzwyczajnego bym sie tutaj nie dopatrywal.
-
sportowy tlumik?
dlatego mowie ci ze nie kupuj malona bo bedziesz ryczal wlasnie na cale miasto.
-
Soczewki w BMW e36 '96
z tego co wiem to po ktoryms roku lampy wystepowaly juz bez soczewek. Jesli sie myle to koledzy mnie poprawia.
-
sportowy tlumik?
Ten pierwszy ...porazka ...nie do BMW!!! Drugi - mowisz ze nie chcesz ryku na pol miasta... a uwierz mi ze wlasnie tak rycza KM Malony- wiem co mowie bo mialem, nie slyszalem wlasnych mysli, nie mowiac o tym ze cala buda byla w rezonansie...takze szczerze odradzam Z polskich mozna polecic Ultera, najlepiej dedykowany, ale nawet uniwersalny nie jest taki glosny.
-
Gdzie ten filtr kabinowy!?????
U mnie w iS jest on schowany w kabinie dokladnie za deska rozdzielcza. sciagasz schowek cały, patrzysz na tyl deski, w dolnej jej czesci jest takie duze pokretlo. Odkrecasz je i wyjmujesz. Filtr siedzi w srodku. wersja z klima manualna, podejrzewam ze z klimatronikiem bedzie to samo.
-
Ulter czy cos innego?
Mam zamiar zmienic tłumik koncowy w iS, zastanawiam sie pomiedzy ulterem (nie dedykowany) a tym z allegro.http://allegro.pl/item250086022_tlumiki_dedykowane_atest_gwarancja_2_lata.html Ktory byscie mi polecili. Ten gosc z allegro robi niby dedykowane pod konkretne autko, szczerze mowiac nie jestem co do niego przekonany za bardzo, stad tez licze na Wasze sugestie jesli ktos mial/ma tlumik wykonany przez tego goscia. Wiadomo ze nie chodzi mi o bas- dzwiek tylko przy dodadniu gazu i delikatny pomruk. Licze na Wasza pomoc