Treść opublikowana przez majkel001
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czy ja tez mogę prosić kod?
-
Shell V-Power Diesel Nitro+
Również Lotos Dynamic, takie same odczucia jak u kolegi w poście powyżej
-
F21 Przyciemnienie szyb
Szyba nie była porysowana, bo jak odebrałem auto to było ok. Rysy pojawiły z czasem na foli od otwierania szyb.
-
F21 Przyciemnienie szyb
Skoro temat o przyciemnaniu szyb, to ja mam inne pytanie. W czerwcu przyciemnilem szyby, i na tylnych szybach pojawiły sie od wewnątrz rysy na foli od otwierania. Czy mogę to reklamować
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Również polecam Monroe reflex, stosunek ceny do jakosci bardzo dobry. Wymieniłem jakis czas temu, zrobiłem z 5tys km od wymiany i jak narazie nie mam zastrzeżeń.wiadomo ze jakość weryfikuje czas i przebieg, ale kupiłem w cenie 210 za szt, więc uważam ze warto...
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Musze pilnie wymienić d1s, dziś zaczął świecić na różowo. Gdzie kupię szybko, poza intercars, w niedziele wyjezdzam do Włoch, wiec nie chciałbym jechać z takim światłem, przez internet juz nic nie zdąży przyjść. Może ktoś jest z Radomia i pomoże
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
Moge prosić linka na priv
-
Opony Nokian ZLine 20'
Dokładnie, trzymanie boczne rewelacja
-
Opony Nokian ZLine 20'
Hej, ja mam ZLine, tyle ze w rozmiarze 225/45/17 xl, czyli wzmacniane. Tylko co Ci tu napisać. Tak naprawdę to mój pierwszy w zyciu komplet nowych opon, poprzednio zawsze miałem w spadku po poprzednim właścicielu. Dlaczego kupiłem Nokian Zline, dobre opinie w necie, bardzo dobra cena. Co do samych opon, wydaje mi ze nie są najcichsze, spalanie jest wieksze niz zimowe, ( zima 16). Bardzo dobrze odprowadzają wode, na svhym tez jest dobra przyczepność. Po roku użytkowania ubyło 1,5 mm z tylu, z 1 mm z przodu ( po 15 tys przebiegu)
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Rozumiem ze w tej chwili dostępne sa tylko Monroe, oem i sachs. Nic wiecej w m pakiet zawieszenia nie wystepuje, np bilstein?
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, potrzebuje amortyzatory przod do e91 lci. Podaje vin A206306 , z winu zawieszenie z technika M. Na waszej stronie znalazłem SACHS 311405 i 311406. Czy będą ok, jaka cena? :wink:
-
Końcówka wydechu Ulter
Nice :cool2: jak przebiegł montaz? Trzeba ciąć i spawać?
-
Mijają 3 lata z 3 GT i co dalej..?
Dobrze wiedziec :wink: jak nastepnym razem bede musiał wymienic klocki , czy opony to poprostu trzeba zmienić samochód --- o :mad2:
-
E60 Radom WBANA31050CN59137 prośba o pomoc
majkel001 odpowiedział(a) na marcin_terry temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapewno jeździ w Radomiu od tego 2015, bo tak wychodzi z rejestracji...
-
E90 320d - Przejściówka AUX > USB
Bo do e90 takie cos kosztuje od 1000 zł, szukałem do siebie i niestety takie koszta miniumum
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dlaczego odpadają ? Zapytaj w częścidobmw.pl może jednak się zdecydujesz. Kupowałem w lipcu i cena była całkiem dobra. Zawsze możesz zapytać jeszcze o cenę Zimmermanów ;-) Sprawdzałem w czescidobmw.pl , i mimo wszystko wychodzi sporo drożej. TRW mogę mieć za 155 pln za sztukę, w sklepie gdzie juz parę rzeczy kupowałem, tak wiec nie powinno być lipy
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Szybkie pytanie, tylne tarcze TRW , czy Textar? OEM BMW odpadają z uwagi na cene.
-
Auto służbowe do celów prywatnych - uszkodziłem
A masz regulamin użytkowania auta służbowego, pewnie tam masz wszystko opisane co należy zrobić w takiej sytaucji.
-
Jaki silnik do e90?
Ja mam 177 KM, produkcja 2008.10. i mam "C"
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Oryginalna z wymianą w ASO 3050 pln, miesiąc temu wymieniałem
-
E91 320D VIN: WBAVU31000KY18114
majkel001 odpowiedział(a) na greg8708 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak masz niedaleko to jedź zobacz. Ja kupiłem swoją, miała dwóch właścicieli, ja jestem trzeci. Właśnie z powodu ilości właścicieli miałem nie jechać, jednak sie zdecydowałem, kupiłem i jak do tej pory nie żałuje. Zrobiłem 20tys , i wszystko Ok. A tez sie bałem, ze mina itp.
-
biała sucz F11 ' LCI
Tylną tablicę masz przymocowaną za pomocą jakiejś taśmy dwustronnej??
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
To chyba ty masz doświadczenia w przesyłaniu policji filmów, bo ciągle o tym nawijasz.... Po za tym to nie o tym wątek, tylko jak podłączyć kamerę, wiec nie zaśmiecaj tematu
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Jakie k....a ormo. Jak ktoś ci przyrysuje samochód na parkingu, to będziesz inaczej mówił. Aha... Austria, kraj gdzie monopol na nagrywanie i robienie zdjęć ma państwo, fotoradar na każdym kroku ma być wzorem do naśladowania....
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
A ile pobiera samochód w stanie spoczynku? W poprzednim mierzylem, to było cos około 0,2A.