Treść opublikowana przez majkel001
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Wydaje mi sie ze taka kamera nie ma jakiegoś dużego poboru prądu, wiec chyba nie powinna rozładować aku
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Potrzebuje info, z którego pinu podpiąć kamerę, aby napięcie było również po wyjęciu kluczyka. Chciałem aby kamera nagrywała cały czas.
-
e 90 pytanie o rdze
Moje e91 jest z końca 2008 i żadnych śladów rdzy nie widziałem, ani na drzwiach, ani na podwoziu pod osłonami, wręcz wyglada wszystko jak w kilkuletnim aucie.... A za to w moim poprzednim aucie Mondeo mk3..... Tam to dopiero było :)
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, potrzebuje wycieraczek, w jakiej cenie macie SWF 119312 do e91 lci 2008?
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
Płaciłem kartą i nie ma najmniejszego problemu
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Byłem, i ogólnie spoko :8) i co ważne przez kraje które jechałem działa trafic, jedynie w Polsce niee.. Jedyny minus, to taki ze trzeba znać pełna nazwe ulicy i wpisać w odpowiedniej kolejności.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Ja mam pytanie z innej beczki. Jak wam sie jeździ z nawigacja Busines. Posiadam model LCi, tak wiec mam widok map, jak jest z aktualnoscią tras. Wiadomo w Polsce jest teoche słabo, mimo ze mapy nowe, to juz nieaktualne :) A jak jest na zachodzie Europy, można poruszać sie w oparciu o te mapy? Czy lepiej zamontowac zewnętrzną ?
-
F30 335i WBA3B91070F139482
majkel001 odpowiedział(a) na pobidowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle że jak, w Radomiu kupiłeś... Przecież tu tylko ulepy i cofki sprzedają :) za to w innych rejonach same igiełki :lol: Gratulacje z prawie zakupu
-
F30 335i WBA3B91070F139482
majkel001 odpowiedział(a) na pobidowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLitera R na końcu w tablicy rej, z rok go posiada..
-
Skradziono BMW X5 E70 L112944 Otwock
To wtedy na pewno otrzyma odszkodowanie.... Przeciez da się sie sprawdzić kluczyki, czy są od tego auta wujku dobra rada.... :mad2:
-
e91 330d WBAVU91020KT00511
majkel001 odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to problem jest zadzwonic do sprzedającego??:) Jak chcesz mogę zadzwonić i sie popytać. :)
-
opony run flat
kupiłem bmw na 16 letnich runflat. Bujało przy dużych prędkościach - opony z 2010 roku. Na zimowkach (Dębica) , które dostałem z autem, było lepiej, ale daleko do tego czego oczekiwałem. Na lato założyłem nowe 17, nie runflat i jest kolosalna różnica na plus.
-
E 91 Nowa Wieś Rzeczna WBAVU31080FJ35781
majkel001 odpowiedział(a) na crazyduck temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardziej współczesne :wink: Ogólnie utarło sie ze porządne samochody skończyły się na modelach mb w124, bmw e34 itp ..
-
E 91 Nowa Wieś Rzeczna WBAVU31080FJ35781
majkel001 odpowiedział(a) na crazyduck temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA podobno współczesne samochody są mniej trwale od tych starszych.... :lol:
-
BMW e90 CD Mondeo mk4
Za mk4 przemawia tylko obszerność wnętrza, jeżeli ktos bardzo potrzebuje przestrzeni. Mondeo jest tak zróżnicowane w wyposażaniu, od totalnego golasa do jakiejś wersji titanium - i tylko taka wersję możesz porównywać z e90. Są to dwa calkiem różne samochody i naprawdę ciężko przewidzieć co komu będzie pasować. Ja kupiłem e90 i nie żałuję, a mk4 raczej nie rozważałem, bo chciałem zmienić markę, myślałem jeszcze nad mb w204, ale nic nie bylo ciekawego :)
-
BMW e90 CD Mondeo mk4
Poprzednio miałem mondeo mk3, tyle ze benzyna, fajne, bezawaryjne auto. Po przesiadce do e91 , wreszcie żona nie mówi, abym zwolnił, bo wogle nie czuć prędkości. Teraz mam diesla, i narazie jest super :lol: Mondeo mk3 wygłuszeniem nie grzeszy, może w mk4 jest lepiej. Poza tym mondeo to taki zdroworozsądkowy wybór :wink:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Wczoraj założyłem co prawda nie 18, ale 17 i różnica jest kolosalna na plus 17. Zimowki mam 16 Alu i na 17 to inne auto. Dużo lepsze prowadzenie, komfort porównywalny do 16. Tak wiec 16 może byc dobra na zimę, na lato tylko większy rozmiar...
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
Bardzo fajnie wyszedł wydech... Mogę wiedzieć ile cie kosztował?
-
e91 WBAUY11070F205713 Przemyśl
majkel001 odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie, jak kolega wyżej pisze. Moje poprzednie auto miało malowany blotnik tylny, grubość gdzies po 900, i niestety po kilku latach musiałem to naprawiać... Plusem byl maly przegieg... Bmw, udalo mi się zaleźć cale w oryginale, ok przebieg może nie najmniejszy, ale jeżeli prawdziwy to jeszcze troche pojeżdżę. Tak wiec da rade znaleźć nielakierowany, tylko trzeba troche czasu...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
majkel001 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może ktoś to sprawdzić: http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-a3-sportback-200km-s-tronic-18cal-lopatki-full-ID6yh2Rb.html Vin: WAUNF78PX7A133252 Szwagier chce kupic :)
-
Opony 225/45/R17 - LATO
Pany, a kiedy zakladac letnie?? Na 29.02 jestem umówiony na montaż opon i nie wiem, czy zamontować kola letnie na samochód, czy jeszcze sie wstrzymać ?? Będzie jeszcze zima?
-
F30 320D WBA3D31010F240167
majkel001 odpowiedział(a) na hukers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo lepiej jak by było do zdjęć u...ne?? Bez przesady
-
E60 535D WBANX91020CU43492
majkel001 odpowiedział(a) na KubusBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli jak będę swoje kiedys sprzedawał, to nie sprzedam bo z Radomia :(
-
Opony 225/45/R17 - LATO
Czy jest sens kupować używki za 1000, skoro za niewiele ponad 1200 mam nowe, ok, nie runflat, ale jednak nowe..
-
Opony 225/45/R17 - LATO
Zamówiłem te nokiany wczoraj na oponeo za 308 , dzisiaj są juz po 344 pln