Treść opublikowana przez majkel001
-
Idealny zamiennik dywaników do BMW G20
A czy do f31 też mogę zamówić z rzepami?
-
Bezdotykowe otwieranie klapy bagaznika
U mnie to samo.... zauważyłem w ostatnim czasie, kiedy na dworze deszcz i mokro?? Ps. Dziś 07.01.2022, na dworze sucho, bagaznik otwiera za każdym razem bez problemu
-
Wycieraczki f30 tryb auto
Szyba była wymieniana, w 2020 roku w Niemczech na oryginalną, w ASO to robili.... W e91 wymieniałem szybę również w ASO i po wymianie działało tak jak przed. No nic pojeżdżę jeszcze trochę, jak się nie poprawi to trzeba będzie ogarnąć jakoś temat.
-
Wycieraczki f30 tryb auto
Mam pytanie dotyczące działania wycieraczek w trybie auto. Raz reagują bardzo wolno, raz zasuwają jakby oberwała się chmura. Jest możliwość jakiejś kalibracji.?? Poprzednio w e91 działało to dużo lepiej.
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
No a jakże, sprzedawca mówił że z tegorocznych zbiorów :D
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Pany, poprzednio do e90 n47 lałem Motula, ponad 100 tys zrobiłem i było ok, zmieniany co 15 tys km max. Teraz do b47 w f31 kupiłem Millers EE Performance 5w30? Nada się?
-
Aktualizacja map
Aktualizowałem wczoraj mapy, kupiłem bmw Connected Booster L, gdzie w pakiecie masz między innymi aktualizację map, live time trafic, widgety pogodowe. Pakiet masz na rok, do 30 listopada jest promocja z 400 na 280. Ps. Niektóre firmy, które kodują bmw chciały 300 za aktualizację mapy. :wink:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Interfejs Vgate vLinker BM Bluetooth. Ogólnie łączy się bez problemu, mam kilka uwag. Nie pokazuje danych akumulatora, komunikat że nie może połączyć się z modułem. Drugi temat, korekty wtrysków, pokazuje 6 i wartości skaczą ( w e91 n47 na kablu były 4 wtryski pokazane i wartości stałe). Auto, z którym się obecnie łącze to f31 lci, silnik b47.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jaki najlepiej kupić interfejs do seri f30?? Ps. Jak ktoś chętny to za połowę ceny mogę sprzedać do seri e90, viaken
-
Amortyzatory przod f31 lci
Dokładnie mam taką samą wersje... Sportline RWD LCI . Tak więc coś musi być pomieszane. W e91 miałem w vinie m sport suspension i było wszystko jasne... ale również dzięki za info.
-
Amortyzatory przod f31 lci
No właśnie nie wiem jakie jest, bo niby ten numer co podałem świadczy o zawieszeniu M, ale w wersji wyposażenia nic takiego nie ma... jedynie model Sport Line (chyba że w tym pakiecie jest zawieszenie M). Ale dzięki za numery bilstein europetravel
-
Amortyzatory przod f31 lci
Ciśnienia sprawdzał, więc tutaj było OK, amortyzator suchy, tylko jego sprawność jest mniejsza. Sprawdzę sobie jeszcze na innej stacji, bo może urządzenie nie było do końca sprawne.
-
Amortyzatory przod f31 lci
Witam, po sześciu latach jeżdżenia e91 lci przesiadłem się na f31 lci. Na przeglądzie przed zakupowym wyszła różnica w skuteczności amortyzatorów przod, jakieś 20% różnicy , lewy 70%, prawy 50%. Więc trzeba będzie pomyśleć o wymianie w niedalekiej przyszłości. Według bmw store, numer amortyzatora to 31316873823 . Niestety nie znalazłem zamienikka z Sachsa, bilstein czy Monroe. Czy jestem zdany tylko na aso, czy może jednak występuje jakiś zamiennik, tylko nie potrafię znaleźć. Pozdrawiam
-
223 Dynamic Damper Control - F11
luk_byd dzięki bardzo za bardzo wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam
-
223 Dynamic Damper Control - F11
Rozumie że nie miałeś z tym problemów, lub zmieniłeś auto w miarę wcześnie i awaria cie nie dotknęła. Domyślam się że to fajne rozwiązanie i jak kupujesz nowe na gwarancji to pewnie nie ma się czym przejmować, ale już w przypadku 7-8 letniego auta, koszt wymiany robi się duży w stosunku do wartości auta. :lol:
-
223 Dynamic Damper Control - F11
Hej. Jestem na etapie poszukiwań auta (obecnie posiadam e91 lci). Rozważam f31 lub F11. Jedno z aut które mnie interesuje bmw 520 d F11, posiada zawieszenie 223 Dynamic Damper Control. Wiem ze w przypadku awari amortyzatorów koszt nowych w aso jest astronomiczny, a tylko tam można kupić, zaminnikow brak. Czy ktoś przerabiał takie aktywne zawieszenie na standardowe? Zakładam że trzeba je wykodowac, czy są jeszcze jakieś inne problemy. Pytam z czystej ciekawości, gdyby była w przyszłości konieczność ich wymiany.
-
Bmw e91 330d Lci Tiefseeblau styling 270
Służy jeszcze , powoli myślę nad zmianą. Zmieniłem tapicerkę na skórę, bo ten materiał był ciężki do utrzymania w czystości, udało się kupić w takim samym kolorze sporty..
-
Bmw e91 330d Lci Tiefseeblau styling 270
Hej, czy miałeś kiedyś czarne e91 lci 177 km, bo coś kojarzę podwórko :wink:
-
[E91] 320d N47D20A - Uwalony czujnik temperatury chłodzenia?
Dziś wymieniłem czujnim temperatury, niestety przy odkręcaniu pękł i część została w środku. Jakoś udało się wydłubać, przegwintowalismy plastik który został, jednak metalowa końcówka została w środku. Nowy czujnik pokazuje dziwne wartości, skacze raz 45, za chwilę 60 stopni. Czy to co zostało w środku może mieć wpływ na wskazania, czy ten nowy czujnik jest uwalony ?
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
Swiatła LCI tył :wink:
-
BMW F31, 320D - WBA3K31050F675635
majkel001 odpowiedział(a) na stray_bullet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWymiana szyby czołowej w e91 lci kilka lat temu w aso ponad 3000 pln. To musiały być jakieś drobne uszkodzenia .
-
BMW F30 2.0d xdrive WBA8C91050P844651 Jatoba brown
majkel001 odpowiedział(a) na rstyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz na FB, gość ma fajna 4GC do przejęcia leasing https://www.facebook.com/groups/113403116031044/permalink/544396029598415/?sale_post_id=544396029598415
-
WBA3P31030K270107
majkel001 odpowiedział(a) na Mat09876 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, wymieniałem szybę z OC sprawcy i już pokazuje szkodę .
-
E91 2.0d WBAUT31070F260656 Świdnica
majkel001 odpowiedział(a) na reles temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMała uwaga ode mnie. Czy na pewno chcesz ta tapicerkę. Sam kupiłem z taka jasna materiałowa , po roku wymieniłem na skore. Przyjmuje kolor jeansów bardzo szybko, jak komuś zależy na czystości wewnątrz , to masakra, nie da rady tego utrzymać w czystości . Ja wymieniałem na skore i na szczęście jest spokój. Jeszcze jedno tylny zderzak m pakiet, przód zwykły .
-
akumulator- jaki ?
Jakbym ja wymieniał to założyłbym agm, ale ze ktoś już wykodowal to jak ten padnie to muszę kupić zwykły. Z drugiej strony zwykła Centra Futura, produkcja aku 2014, ja mam auto od 2015 i nie ma żadnych problemów , z odpalaniem.