Treść opublikowana przez sineczek
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Jak zawsze Miłosz się spisał, i kokpit zyskał nowy, odświeżony wygląd ! :cool2:
-
330xd cypisek
piękna robota! teraz tylko wypatrywać deszczu/burzy, bo te zawsze się czają na pięknie "wyoszukiwane" auta zlokalizowane poza garażem ;)
-
F30 330i USA
woooo wygląda amazing ;D
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
heh, skóra wypiękniona, dywany wyczyszczone i ... deska rozebrana na 1 urodziny autka w domu ;) burza jakżeż potrzebna, tak pokrzyżowała mi jednak plany ;p na szczęście jest jutro czas na dokończenie "zabawy" :norty:
-
F30 330i USA
qrde, takie rzeczy a u mnie żadne fotki nie działają w Twoim wątku ;(
-
F36 Gran coupe Estoril Blue
jak oddasz do ok lakiernika spokojnie i po kosztach zrobi Ci z z tym, a jak nie to są te zestawy lakierów do BMW (kolor + bezbarwny) ... ja po wyciągnięciu wgniotki u siebie tak załatwiłem problem, oczywiście nie jest idealnie ale jest ok ;)
-
E90 318dA LCI
No udało sie po mękach zainstalować fotele elektryczne.... Fotel pasażera bez problemu, prąd wziąłem z podgrzewania i działa od razu... Z fotelem kierowcy nie było Tak latwo, zrobilem analogicznie jak z pasażera, zadziałało i przestało.. przespałem sie z tematem, doczytalem jeszcze to i owo i trzeba jesczs wpiąc sie w K_Can -- przody zielony i zielono/pomarańczowy, które znalazłem w wiązce idacej w podłodze... po tym zabiegu zadziałało[/quote Kupowales fotele z anglika czy europejczyk? o kurde, pięknie ! będziesz musiał mi pokazać jak to wygląda i jak działa. Czy pamięć ustawień też jest czy nie sprawdzałeś ?
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
hehe jak coś jestem skłonny się zamienić ... ;)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
internet nie jest wymagany do połączenia, tylko do ewentualnej synchronizacji danych z "garażem". Czy stary ELM będzie działać .... ? kurde :mad2: kryształową kule zostawiłem w 2 spodiach, sorry :mad2: ale na 99% nie będzie wszystko działać, ale jakieś elementy mogą
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
hej, dzięki za miłe słowa ;) Carly działać będzie z każdym nowym BMW, poniżej screen z wyboru auta w programie: natomiast dziś nawiedziła mnie dwójka z kosami :norty: :norty: sorry za jakość, ale kiepsko robi sie fotki prowadząc auto w godzinach porannych w kierunku wschodnim dodatkowo popijając kawę jednocześnie ;) a w przyszłym tygodniu przegląd i ubezpieczenie .... :mad2:
-
F36 Gran coupe Estoril Blue
najlepszy kolor, gratuluje zakupu! :cool2: wielu bezawaryjnych !
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
GRATULACJE :) :handshake: i turasy zawsze są kozaki :)
-
F30 330i USA
światła petarda! a przyczajony zderzak, ukryty m-pak fajnie się czai i czeka na kolej ;)
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
zegary jak zawsze na duży + ! czy zmieniałeś lub planujesz również zmianę pozostałego podświetlania ? :> Shadowline petarda, u mnie podobny efekt był po opisanej akcji w wątku u Zielonego. Swoje przepolerowałeś ręcznie mikrofibrą , "magiczną gąbeczką" czy czymś jeszcze innym?? Jakąś chemię dla "poślizgu" użyłeś ?
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
dla mnie idealnie z kolorem trafił, sam mu go też sugerowałem po tym jak przymierzał go przy mnie do jakiegoś "Vulva v30". Na całym MotoShow tylko jakieś z francuskiego l'odi (Audi) frozen silver (dopieszczane przez Olicar) kolorystycznie mogło się równać z aut oklejanych (heh oglądałem je i oglądałem, a zdjęć brak :mad2: :mad2: )
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Kraków Moto Show 2018 moim okiem ;) dzięki Miłoszowi i Wrap&Tune Factory Dzień 1 - 19.05.2018 stoisko Wrap&Tune Factory Odwiedziny Braci Colins I inne atrakcje Kraków Tuning Show 2018 Dzień 2 - 20.05.2018
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
nie trzeba trzeć, żeby były przetarte. Przynajmniej ja nie tarłem a wszystkie ranty od frontu nie są już shadow ;| Gdy nabyłem swoją były te elementy w kiepskim stanie (ale chyba lepszym od Twojego), wiele swirli i innych artefaktów. Wówczas podczas jednej z 1wszych akcji całość auta przeleciałem ręcznie VSS-em od chemical guys. W efekcie pozbyłem się wszystkich artefaktów, swirli itp. zaś listwy odzyskały swój kolor i blask. Od tego czasu co większe spa zawsze delikatnie traktuje wszystkie te elementy plastikowe, ale również i relingi, el. wycieraczek i właśnie shadowliny specyfikiem CarPro Perlem (rozcieńczony 1/4) zabieg ten stanowczo poprawia ich wygląd.
-
F30 330i USA
Np jakie widziałeś ładniejsze poza najnowszymi full led ? Do momentu ich wyjścia były tylko takie jak cypiska rozszerzone i zwykle z małym wyświetlaczem. W mojej, jak i pewnie w wypowiedzi matka, chodziło o to, że zegary z dwoma skalami wyglądają fatalnie. Wersja EU wygląda super z jedną skalą. A na marginesie to te najnowsze zegary full led są niesamowite, na żywo robią jeszcze większe wrażenie, a jeszcze ich funkcjonalność ... EDIT: ooo nie widziałem, że Miłosz z Wrap&Tune Factory robi też z zegarami od F-ek, można go natomiast polecić z czystym sumieniem ;) na MotoShow 2018 w Krakowie (19-20.05.2018 r.) będzie można zobaczyć jego realizacje m.in. zegarowe na żywo na jego stanowisku/stoisku.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Fajny, zwięzły i treściwy opis ! Powodzenia w sprzedaży i w poszukiwaniu następczyni :mrgreen:
-
F30 330i USA
gratulacje olbrzymiego kroku w przód ! tak nawiasem mówiąc, ależ brzydkie te zegary ;p
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Niestety póki co opcje zmian za pośrednictwem Carly nic u mnie nie zmieniły. Nie poddaję się i walczę dalej, tylko ta pogoda ... Natomiast u Darka z nawigacjekrakow.pl (lub polskie-menu.pl) robiłem spolszczenie auta i aktualizację map, nie wiedziałem, że też koduje funkcje niezwiązane z szeroko pojętymi multimediami. Tak czy siak po tym jak zajął się navi u mnie wiem, że jest godny polecenia.
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
no to boom :) http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/ Daytime running lights – number plate lighting • on • off Use number plate lighting as daytime running lights. To activate this function, set ‘Daytime running lights’ to ‘active’. This coding is only available for cars with an FRM2 or FRM3. These FRM versions started to be installed after ca. 06/2007 in the 3 series (E9x). (codable in FRM) Daytime running lights – tail lights • on • off Use tail lights as daytime running lights. To activate this function, set ‘Daytime running lights’ to ‘active’. This coding is only available for cars with an FRM2 or FRM3. These FRM versions started to be installed after ca. 06/2007 in the 3 series (E9x). (codable in FRM) idę zaraz ustawić ;)
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Oo, poszukam na olxie, dzięki za info :) A gdybyś znalazł jakąś opcję z Carly to też poproszę o informacje. Czy mogę prosić o zdjęcia (dzień/noc) jak wyglądają LEDy jakie masz u siebie zamontowane? Są widoczne i nadają się jako DRL? :) w moim wątku jest kilka zdjęć zaczynając od 2 strony a jakieś zaraz Ci na pw podeślę aby tu niezaśmiecać
-
E90 LCI 320d (DRL LED, interfejs)- porady dla początkującego
hej hej :) i gratulacje :) ja osobiście mam adapter carly i polecam, ale droga sprawa. Jest także jego odmiana na iOSa ale znów $$ (u mnie w podpisie jest kod zniżkowy jak coś ale 10 mniej to i tak dużo zostaje). Na Twoim miejscu kupiłbym któryś z polecanych przez autora adapterów do bTool'a na androida na kablach USB nie znam się, ale wiem, że lepiej wiecej zapłacić i kupić coś dobrego i porządnego niż przyoszczędzić na początku i kiedyś sobie pluć w brodę. ja mam te co napisałem Ci u Mateusza w wątku, natomiast dziś ktoś pytał na FB na grupie "BMW E90/E91/E92/E93 -giełda części/auta porady ! " i różne ludzie polecali ... moja poprzednia była takim modelem przejściowym ... ;) w Krakowie jest kilka osób które to ogarnie spokojnie, ale nie wiem czy i nie lepszym, i nie tańszym przede wszystkim byłby wybór opcji typu ekranu Androida co prawda 4gb to troche mało, ale myślę, że funkcjonalność i użyteczność o wiele wyższa niż w przypadku iDrive CCC czy CIC, na poziomie NBT, ale to tylko moja wersja i koncepcja ;) jeszcze raz gratki i szerokości !
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
https://pl.aliexpress.com/item/luckeasy-30w-3000lm-COB-LED-Fog-Light-h8-h11-880-881-9005-9006-COB-Fog-lamp/32578065786.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.c79vz2 a nie miałeś przypadkiem tych w 320d ? ;->> a przynajmniej te mi poleciłeś wówczas ;p ale nadal świecą super, choć zewnętrznej słabiej jak wewnętrzne aż z ciekawości poszedłem do siebie sprawdzić czy się świecą ;p i się świecą :-( jak będę mieć chwile później to poszukam czy nie ma opcji wyłączenia poprzez Carly ;) na miasteczku jest koleś (ogłasza się m.in. na olxie), który niby wszystko umie zakodować, ale to pewnie musiałby się z nim kontaktować