Treść opublikowana przez sineczek
-
BMW 335i N55 - USA
wygląda super ! powodzenia w kończeniu napraw i w modzeniu ;)
-
E90 318d LCI M-Pakiet
1wsze zdjęcie jest wykonane przez Krzyśka - Nomolk Photo fajnie było się spotkać i oby do następnego ! :)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
dzięki ;) ale z nerek jestem najbardziej zadowolony ;) zaś zderzak a'la M1 mi się marzy ... hehe ;)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
wahałem się pomiędzy RAL 3015 a 3018 :mad2: :cry2: :mad2: ale jaki będzie dowiecie się we wtorek wieczorem lub środę ;)
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Az tyle :roll: Lekkiej nogi nie mam, ale moim zdaniem jest to normalne spalanie jak na auto z silnikiem 3.0 ;) n47 brał mi przy takiej samej jeździe 7.8-8l ;) Niestety nic na powietrze nie jeździ :wink: Niby mówią, że silnik n57 pali mniej niż m57, a bratu pali 9,5l przy podobnym stylu jazdy co mój :lol: Reasumując dźwięk, komfort i radość z jazdy jest warta tych 2l/100km :D :D 318i z 2008 czyli n46 o ile się nie mylę palił mi 10l/100km :mad2: 10l/100 przy n57 czy m57 to ... jest to co chciałbym :norty: z drugiej strony 6.8 przy ciśnięciu przy n47 ... ale i tak wolałbym n/m57
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
no i masz czego ;p jedyny minus, że u mnie strasznie telepało w bagażniku i udało się zrobić tylko 3 dobre fotki, u Faziego było jeszcze gorzej i tylko jedną fotkę ok mnie (wg. autora), a kurz ... kurz to do tej pory osiada ;) co pewnie Fazi potwierdzi ;) tak czy siak powinniśmy się częściej spotykać ;) btw. każde spotkanie będzie już częściej ;p ps. we wtorek powinienem mieć już zaciski pomalowane ;) PPS. ma ktoś możliwość sprawdzenia u siebie w najnowszej wersji navi (CIC) czy jest już obwodnica Skały - droga 794 ?
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
wyglądają świetnie ! M3 look daje radę !
-
[e9x][e6x][E87][E70]Carly Tuning dla EDC16 for Android
od dziś z Google Play można pobrać Carly Tuning umożliwiające "chiptuning" BMW z chipem EDC16 PS. nie wiem ile kosztuje taki "bilecik" na nową mapę, ale można obniżyć sobie koszt takiego tuningu o 25€ używając kodu do Carly: XAZHF8
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
od dziś z Google Play można pobrać Carly Tuning umożliwiające "chiptuning" BMW z chipem EDC16 można obniżyć sobie koszt takiego tuningu o 25€ używając kodu do Carly: XAZHF8
-
330xd cypisek
piękne spasowanie ! gratulacje :mrgreen:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
też mam S7 Edge i obraca się na zawołanie, nawet po updacie (OTA) do Oreo, gdzie mam małe jaja z obracaniem (przy zablokowanym telefonie z włączonym Yanosikiem ;]) ale Carly działa bezproblemowo
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
zdjęcie z X-lecia BMW Team Kraków w Dobczycach wykonane z bagażnika Faziego przez Nomolk Photo niestety więcej nie wyszło, bo ponoć strasznie trzęsie w bagażnikach e91 ;) :norty: :norty: :norty:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
z automatu po obróceniu powinien Ci się obracać obraz. Ewentualnie możesz mieć wyłączoną opcję "Obróć automatycznie". "Ściągnij belkę od góry 2 razy" i wśród opcji tu wyświetlanych powinieneś mieć "Obróć automatycznie", jak nie ma to klikasz w prawym górnym rodu 3 pionowe kropki i tam "siatka przycisków" lub "kolejność przycisków"
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
miałeś możliwość jeszcze pójść w takie zderzak, a jednak wybrałeś klasycznego MPaka .. :norty:
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Mpak robi robotę, błedem BMW było wysyłanie w bój E9x bez MPaka :norty: z innej beczki, nerki przykleiłeś ? :> prócz mojego przypadku jeszcze co najmniej 2 kolegom z forum powyżej 180 amputowało jedną sztukę...
-
330xd cypisek
Faktycznie wygląda ciasno ;) ale po pomalowaniu będzie jeszcze fajniejszy efekt
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
jest petarda, ale .... gdy stał obok E91 Faziego maska w maskę to jednak M1 lepiej pasuje, nie wspominając ile mniej roboty, bo z tego co mówił Fazi to z M1 jest P&P, zaś u Miłego M4 style jest z 2 złożony nie zmienia faktu, że i jeden i 2 chętnie widziałbym u siebie ;) :norty:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
chodzi o zderzak u Miłosza e90 purple candy? M4 style ? mnie się podoba, choć ten co Fazi ma z M1 jest dużo fajniejszy w mej opinii
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
popstrykałem :mrgreen: ... byłoby więcej, tylko jak zaczęliśmy robić zdjęcia w ruchu u mnie się miejsce na karcie skończyło ... :| :duh: Może następnym razem przejedziecie się z nami ? :> a nie tylko dłubanie i dłubanie ;p
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
z prawej strony klapy też mnie to czekać będzie, bo powoli zaczyna coś być tam widać ... i łamać serce... ;( IC i chłodnicę demontowałeś, czy na aucie "dmuchałeś" ?
-
330xd cypisek
i wszystko jasne :)
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
piękne auto to i piękne fotki ! mnie szczególnie podobają się te w ruchu ... z bagażnika robione czy aparat na jakimś gimbalu ? nieważne, robią niesamowite wrażenie :) również samolot w dachu uchwycony jest fajny, choć trochę jak wklejony tam wygląda ;) Gratulacje auta, sesji i fotografa ;)
-
330xd cypisek
do niebieskiej ? niebieskie :D lub ewentualnie dla kontrastu czerwone ;)
-
e91 320d M-Pak by Fazi
ah, pięknie się prezentuje na żywo ! a ten wydech to coś pięknego ;) miło było poznać i do zobaczenia następnym razem ;)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
X lat BMW Team Kraków Dobczyce, piękna pogoda, fajna impreza :) czysta i gotowa do wypadu :) na miejscu z Damianem (dam89) BMW by Fazi Purple Candy Miłosza z Wrap&Tune cos od dilera BMW Dobrzański fotosesja Purple Candy Miłosza z mojego bagażnika ;)