Treść opublikowana przez rafusa
-
F25 20d Przedni zagłówek demontaż
Potwierdzam ,nic nie przebije iPada (lub dwóch = dwie córki) :D
-
Zakup X3 F25
Różnice w malowaniu są na pewno ,ze względu na rodzaj / technologię malowania różnych lakierów itp. Dodatkowo wydaje mi się ,iż takie informacje można uzyskać wyłącznie w fabryce. Nie będę zdziwiony ,jeśli okaże się ,że różne elementy mają różną grubość powłoki . A może tak jest w VW i nikt go nie malował ??? Przy okazji wrzucę swoją ,,tajemnicę'' : czy ktoś wie dlaczego całkowity przebieg w komputerze jest u mnie o 8 mil większy od przebiegu samochodu na wyświetłaczu ? Zrobił te 8 mil wirtualnie ? :D
-
Moje najnizsze spalanie 3.0d
No tak ,zamiast pogratulować koledze wyniku ... My to potrafimy narzekać :wink:
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Podtrzymuję zdanie ,że trafiłem dobrze ,co do nawigacji to wybaczcie ,ale to ja byłem w serwisie i dokonano aktualizacji (rzeczywiście był problem z ,,zawieszaniem'' i pomogło ). Nie wiem ile Waszym zdaniem potrzeba na to czasu (auto w serwisie od 7 30 do 9 15). Dla mnie najważniejsze jest ,iż jak do tej pory (odpukać :wink: ) nie mogę nic złego powiedzieć o serwisie z którego korzystam !
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Myślę,że trochę wpadamy w paranoję z tymi serwisami. Chyba nie jest tak beznadziejnie ? Jaka jest alternatywa ? Pan Miecio z młotkiem i przecinakiem ? :wink:
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
O właśnie ,u mnie też słabo : sok był tylko jabłkowy i pomarańczowy ,a kawa Starbucks (a nie każdy lubi) i do tego słone paluszki - skandal :cry2:
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Narzekajcie na serwisy ,narzekajcie - ja zacznę jak będę miał powód :D
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Wycieraczki wymienione na gwarancji ,koszt dotyczy rozliczeń dealer/producent.
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Tak ,pierwsza wymiana oleju (5W30) ,przegląd oczywiście za oceanem - no i co można robić dłużej z autem o śladowym przebiegu bez zgłoszonych usterek ? :wink: Koszt wycieraczek = 165 USD.
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Samochód po roku na pierwszym przeglądzie ,standardowo wymiana filtrów i oleju,uzupełnienie płynów itp. ,ze względu na śladowy przebieg (o. 4000 mil) nie było nic do roboty. Gratisowa aktualizacja navi ! Kolejna pochwała dla serwisu ,miałem umówioną wizytę na 12 ,zostawiłem auto ok.8 i zapytano ,czy chcę poczekać (jeśli nie to darmowe odprowadzenie :-). Po godzinie 9 samochód po przeglądzie ,umyty i posprzątany :D Co ciekawe naciągnęli producenta na wszystkie nowe pióra wycieraczek (tylnej chyba nie używałem nigdy). Generalnie kolejny raz chwalę serwis z którego korzystam (z innych opisów wynika ,że raczej dobrze trafiłem) :wink:
-
Moduł AC Schnitzer do 2.0d
No ci renomowani tunerzy też się nie popisują . Ja czekam już prawie pół roku na chipa Hartge do twin turbo :cry:
-
TV i panorama - warto??
Przy następnym samochodzie (F15) panorama dach raczej nie będzie priorytetem ,ale co kto lubi ... Generalnie używam go za rzadko ,żeby same walory estetyczne przeważyły :wink:
-
Produkcja F15 ruszyla [ANG]
No ładna konfiguracja ,niezłe są fotele za dopłatą w F15 :cool2:
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Generalnie przekaz miał być taki : duży może więcej czyli dostęp do świata motoryzacji jest w Stanach znacznie łatwiejszy :cool2:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
też racja :cool2:
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Cena rzeczywiście kosmicznie ,,europejska'' ,wprawdzie ma być większy wybór silników niż w USA ,ale ta różnica to przegięcie . W odwrotną stronę nigdy by to nie zadziałało ,tzn. Amerykanie dbają o swój rynek i dlatego większość europejskich aut ma tu atrakcyjne ceny . Inną sprawą jest też łatwy dostęp do 4 kółek (pisałem kiedyś w innym wątku) ,prosty i tani leasing ,finansowanie od ręki ,gwarancje wymian samochodu itp. Dla przykładu właśnie trwa promocja u dilera Subaru : nowa Impreza za 85 USD/MIES. + 3000 USD pierwszej wpłaty (leasing) = jakoś się ludzie nie zabijają :wink:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Cenowo tak ,ale niestety nie ma jak (bo gdzie to i owszem) szybko pojezdzić - ukochana i bezlitosna policja :wink:
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
No pakiety rzeczywiście bez sensu (ONI wiedzą lepiej :wink: ) ,ale autko bardzo mi się podoba.
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
A ,i nas też już można zamawiać ,pewnie sporym powodzeniem będzie się cieszyła wersja S (napęd tylko na tył)- różnica w cenie ok. 3000 USD. Niby paliwo ciągle duuuużo tańsze niż w EU, ale Amerykanie też zaczynają zwracać uwagę ile go znika :) Dobrze wyposażoną ,,prawdziwą'' X5 zbudowałem za niecałe 63 tys. USD ,więc tragedii nie ma...
-
nowe x5 paskuda ?
Na pewno Range Rover wygląda lepiej tylko jest jakieś 20 tys. USD droższy (przynajmniej u mnie) :wink:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Regulowane zawieszenie rzeczywiście mocno przereklamowane ,ale HUD by się przydał ... Może w NOWYM x5 ? :wink:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Myślę ,że ceny ,,przeróbek '' musiałyby być kosmiczne ,żeby się nie opłacało. Ja za swoje wypasione 2013 X3 twin turbo zapłaciłem niecałe 50 tys. USD u dilera :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Proszę : Bayerische Motoren Werke AG Petuelring 130 D-80788 Munich, Germany Fax: +49-89-382-2-44-18
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Jeśli nie przywiązujesz wagi do ,,nowości'' zdecydowanie polecam obecną X5. Ja kupiłem X3 i do dziś żałuję ,że nie zapłaciłem trochę więcej... :cry: X5 jest autem w pełni dopracowanym ,a nowy model na pewno nie ustrzeże się ,,chorób wieku dziecięcego'' .Trudno coś doradzić bo ja mimo tej niepewności stawiam na nowy model :D Warto porównać też utratę wartości ,czy ew. duży upust zrównoważy spory spadek na starym modelu itp.
-
Realne zużycie F25 x3 20i automat
Gratuluję ,mój zasięg to niezmiennie ok. 500 km na pełnym baku :wink: