Treść opublikowana przez rafusa
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
..Zaliczylem'' CLA ,auto mialo niestety tylko pakiet AMG ,ale jezdzi prawie jak prawdziwy Mercedes. Jakosc wykonania naprawde dobra (ten patent na siedzeniach jest ok) ,troche przeszkadza krotki rozstaw osi ,silnik + skrzynia super ,ceny bardzo rozsadne (auto wyglada na drozsze o dodre kilkadziesiat tysiecy),ale niestety nie ma juz AMG z poprzedniego roku... co juz mniej mi sie podoba... Nastepny bedzie GLA ,bo widze ze ma sporo pozytywnych opinii i trzeba to sprawdzic :wink:
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Nie ma to jak ,,wolny'' kraj ,mozna tuningowac bezposrednio u dealera BMW :D
-
F25 - preferowany rozmiar kół - 18'' czy 19''?
Prezentuje jedynie swoja subiektywna opinie : X3 bez EDC wyposazone w wieksze kola zachowuje sie moim skromnym zdaniem jak taczka :wink: Nie mowie oczywiscie o calkowitym braku komfortu ,ale (znow moze tylko dla mnie) podskakiwanie na nierownosciach jest irytujace.
-
F25 - preferowany rozmiar kół - 18'' czy 19''?
Moim zdaniem granica komfortu bez EDC to wlasnie 18'' ,choc pewnie to sprawa indywidualna. Na pewno wieksze wygladaja lepiej ,ale komfort sie nie poprawi (panorama dach da znac o swoim istnieniu) ,zuzywac beda sie bardzo podobnie ,kosztowac juz nie :wink:
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
No do olbrzymow nie naleze :D ,a wersja AMG moze byc ciekawa... Dzis dosc przypadkowo potestowalem Macana S ,autko fajne ,zawieszenie i silnik w porownaniu do mojego to zupelnie inna bajka. Jakosc wykonczenia (skora + alcantara) ,nawigacja w zegarach przed oczami ,super rozwiazane lopatki przy kierownicy (mozna uzywac z dolu i z gory kierownicy = bardzo wygodne) ,dotykowy ekran ,itp. Oczywiscie nie wszystko sie podobalo : male lusterko wsteczne ,irytujace powiadomienia o autach w martwym polu (w sloncu beznadziejne) i chyba taka sama ilosc miejsca jak F25 , a i jeszcze przytlaczajaca jak dla mnie ilosc wszystkich przyciskow (liczylem tylko do 40...). Generalnie samochod warty grzechu ,ale jak dla mnie nie teraz (nie wart tych pieniedzy). Poczekam chyba ,az pojawi sie wiecej uzywanych i ceny sie unormuja...
-
Mycie i konserwacja wnętrza auta
A ja tez Panow z myjni :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Takie myslenie chyba nie ma sensu ,bo np.podstawowy X5 tez jest niewiele drozszy od dobrze wyposazonego X3. Sam mialem ten dylemat przy kupnie po drugie Disco odpada (cena + wymiary). Nastepny test to CLA ,dealerzy maja sporo nowych z 2014 roku ,wiec mozna sie potargowac :D Evoque juz tylko mi sie podoba ,jezdzi BARDZO przecietnie...
-
Aktualizacja mapy do nawigacji Road Map Europa Next z 2013r
Prosze zajrzec do dzialu kodowanie ,koledzy pomoga :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
No na taki kaprys nie moge sobie pozwolic... :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
OK , Umowilem sie na testy Evoque w czasie weekendu ,zobaczymy... Zgadzam sie ,jest wiele aut lepszych/szybszych ,ale po co ? Gdzie mam tym jezdzic ? 99 % czasu spedzam w korkach (miasto + autostrada) ,wyszalalem sie w Europie i nadal zyje :D Chetnie sie poscigam ,ale nie swoim autem i na torze :wink: Teraz interesuje mnie tylko wygoda przy wsiadaniu/wysiadaniu.
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Dzieki za info ,czy benzyna miala juz nowa (9) skrzynie ?
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Z06 :D Taki stary jeszcze nie jestem ,Macan tanszy ,ale Cayenne latwiej (teoretycznie ) znalezc uzywane. W pracy mam BARDZO porzadne auto ,wiec X3 nie szkoda (w koncu to zona) :wink: Czy ktos jezdzil Evoque ?
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Znajdz Macana w dobrej cenie i biore...
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Wracam do tematu ,bo od kilku miesiecy przymierzam sie do zmiany. Wprawdzie chce zostawic F25 ,ale potrzebuje czegos dla TYLKO siebie :D Czy ktos moze podzielic sie wrazeniami z jazd Evoque ? W gre wchodzi jedynie turbo/benzyna z rocznika 2014 ,autko bardzo mi sie podoba i ma ciekawe ceny ,drugi typ to Cayenne ,ale tu z cenami wrecz odwrotnie :wink:
-
X3 2.8i opinie
Mnie irytuje odglos wiertarki na wysokich obrotach ,ale ilosci cylindrow nie da sie oszukac... Trzeba bylo wybrac 35i i nie narzekac :wink:
-
f25 3.0d czy 35i
Bralbym 35i lub ... Macan :wink:
-
X3 '16-17 Testy
Wreszcie fajny wydech :D
-
X3 2.8i opinie
Tylko to juz inne pieniadze... :wink:
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Juz zamowilem... ryzyko zadne ,zawsze moge oddac ,Dinan to w Stanach ,,taki europejski'' Hartge ,montaz odbywa sie u dilera gdzie serwisuje i kupilem auto ,wiec nie mam obaw :D
-
x3 vs seria 5
Gdybym dziś znów wybierał to tylko 35i ,różnica w paliwie żadna w stosunku do mojego :wink:
-
X3 2.8i opinie
Większość hałasu w tym modelu generuje nadwozie (wysokość ,lusterka,itp) ,silnik moim zdaniem odgrywa tu drugorzędną rolę
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Co do plotek : firma Tesla bankrutuje od kilku lat... a autka sprzedaja sie calkiem ,calkiem ,serwisy tez dzialaja. Upadek takich firm to kwestia lat .nie dni :D
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Nie no co to za plotki :wink:
-
x3 vs seria 5
Moim zdaniem 28i pali naprawdę niewiele więcej od 20i
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Ja za dwa tygodnie montuje to : http://www.dinancars.com/product/d440-1619-st1-d-tronics-performance-tuner-stage-1-for-bmw-e84-x1-28i-f25-x3-28i/?series=X-series&mid=1225/ zobaczymy jak będzie się jezdziło :wink: