Treść opublikowana przez rafusa
-
ochrona lakieru - detaling
Oczywiscie masz racje,opcja lifetime jest dostepna przy regularnych przegladach/poprawkach.
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Nastepne 35i odebrane,mam nadzieje ,ze tym razem bedzie mniej problemowe. Zona zachwycona (czerwony + biala skora) w M Pack bez oznaczen modelu wyglada naprawde niezle.
-
ochrona lakieru - detaling
Cena jest uzalezniona od polozonej powloki i gwarancji (od 5 lat do lifetime).
-
ochrona lakieru - detaling
Tez sie nad tym zastanawiam ,koszt 550 USD ,ciekaw jestem opinii n/t Ceramic Pro 9H...
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
W sieci chaos informacyjny n/t X4 M ,data premiery 2016/2017 ,silniki od obecnego M3 do niewiadomego (M2) ? Jakos brak pomyslu BMW na sport przez duze S w tej klasie. W Stanach Dinan zagoscil w wielu salonach ,wiec moze nie chca tunera denerwowac ?
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Szkoda ,że BMW nie decyduje się na prawdziwe M w tej klasie ,28i za słabe ,35i fajne ,ale zawsze można lepiej. Jezdziłem Macanem i jest lepszy już w podstawowej wersji (a jest jeszcze Turbo) ,Audi ma chociaż SQ5. Nie wiem ,czy chodzi o strach przed spadkiem sprzedaży X5M ? Przecież segmenty są już tak upchane ,że i tak konfigurując auto łatwo przeskoczyć nawet dwa poziomy wyżej :wink: W Stanach przy cenie ok. 65-70 tys. X3 M byłoby hitem.
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Tak ,czerwona XD3 to inna bajka... :D
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Zdecydowanie tylko 35i :D
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
Dzieki , rzeczywiscie masz racje ,LL bylo jedynie argumentem ,ktorego uzywalem w rozmowach. Sprawdzalem tez ,ze w okreslonych przypadkach mozna powolac sie na LL po 15 dniach.Tak naprawde postawilem sprawe ,,na ostrzu noza'' uprzedzajac Dealera ,ze zrobie wszystko (adwokat ,itp) ,zeby to feralne auto wymienic. Zgadzam sie ,ze nie bylo to standardowe zachowanie ze strony BMW ,ale pozostaje mi sie tylko cieszyc :D Jestem tez realista ,ze w kraju nie dalbym rady nawet z armia prawnikow...
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
Pisze o faktach ,nie o Twoich watpliwosciach :wink: Nowe auto jest w produkcji ,lemon law bylo tylko argumentem (notabene w NYC mozna probowac juz po 15 dniach serwisu). Zeby ,,pognebic '' watpiacych : dostalem auto lepiej wyposazone niz poprzednie za free :D Usterka nie byla szczegolnie dotkliwa ,ale pojawil sie problem z dostepnoscia wiazki przewodow od producenta ,ucinajac spekulacje : auto zostalo naprawione ,ale ja dalej upieralem sie przy wymianie i dostalem zgode z Centrali. Dealer : BMW of Manhattan. Mialem od niego wczesniej dwa auta i motocykl i nigdy nie narzekalem na obsluge ,moze pomogl fakt ,ze zawodowo zajmuje sie negocjacjami ? :D
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Pisalem na forum X3 F25 : problemy z systemami bezpieczenstwa (radar ,blind spot itp) ,awarie nawigacji ,pekajace felgi ,odpadly przyciski sterowania szybami ! ,dluga lista niedorobek... Auta mialy po kilka miesiecy i zostaly wymienione. Jakosc daleka od proponowanej ceny :wink: RR maja teraz podobne przebiegi i (odpukac) nigdy nie zawiodly ,na razie trudno sie do czegos przyczepic.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Opisywalem problemy z uzytkowaniem dwoch Mercedesow S (2015) w firmie ,zostaly zastapione przez 2 RR (Autobiography i Sport). Roznica (moim zdaniem ) jest kolosana ,gdybym wybieral dla siebie ,to nie spojrzalbym juz wiecej w strone ,,gwiazdy'' Mercedesa...
-
X5M & X6M - niezly grubasek sie zapowiada:)
numer seryjny do znalezienia w sieci...ale dziwne ,ze nie moga podac w salonie. idac tropem odpowiedzi to wlasciwie nic nie produkujemy w naszym kraju :D Napisz najlepiej do zagranicznego Dealera.
-
X5M & X6M - niezly grubasek sie zapowiada:)
Jesli nie maja w kraju to mozesz zamowic u kazdego Dealera w Stanach (oczywiscie po numerze seryjnym czesci)
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
Tak ,skorzystalem z ,,lemon law'' - cos w rodzaju rekojmi. Moim zdaniem zbyt czesto probujemy omijac Dealera I zwracamy sie bezposrednio do Centrali BMW. Ja przekonalem sprzedawce,zeby wystepowal w moim interesie przed producentem. Uwazam ,ze to znacznie lepszy sposob na zalatwianie takich sporow. Oczywiscie trzeba brac pod uwage uwarunkowania prawne danego kraju. Auto kupione w lipcu przebieg 500 mil ! ,zostalo naprawione ,ale nie chcialem ryzykowac dalszych problemow.
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
W Stanach po 16 dniach oczekiwania na czesci dostalem nowe auto...
-
silnik x25d - opinie
Pewnie to bardzo subiektywne ,ale dla mnie w X3 240 KM było trochę za mało ,a X5 jest cięższe...
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Kłopoty z 35i trwają ,na sobotę jestem umówiony u dealera w sprawie możliwości wymiany na inne ... Sprawa juz rozwiazana ,dostalem zgode z Centrali BMW na wymiane samochodu ! I jak tu nie kochac Ameryki ? :wink: Auto dzis w produkcji (08.10)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Dopracowane jak VW z silnikiem TDI ...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
X3 35i po wymianie wiazki odpowiedzialnej za sterowanie skrzynia biegow ,teraz szwankuje komunikacja (wbudowana karta sim).Auto trzeci tydzien w serwisie,tym razem trafilem slaby egzemplarz :wink: na pocieszenie ,jak postoi jeszcze troche to wymienie na nowy :D p.s. do sprowadzenia 2015 Macan (wiecej na priv)
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
41 tys w Stanach
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Następca 28i ,czyli 35i uziemiony w serwisie na 2 tygodnie. Wiązka przewodów odpowiedzialna za awarie jest w drodze z Niemiec... :duh:
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Samochod zdiagnozowany ,do wymiany wiazka przewodow (jeszcze nie wiem jaka) ,przewidywany termin naprawy : 3-7 dni ...
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Taki za 39 tys to raczej spedzi zywot w serwisie :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
No wlasnie ,wybor przyzwoicie jezdzacych aut w tym segmencie wcale nie jest taki duzy...