Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Odradzam,ten silnik, słabo jeździ i dużo pali, 35i to zupełnie inna liga :D
  2. Nie miałem nigdy diesla i nie planuję zakupu, więc się nie wypowiadam :D
  3. Miałem 28i i zaraz po nim dwa 35i, opisywałem wielokrotnie zalety większego silnika, jest on najpopularniejszą wersją montowaną w X5 w Stanach i tam też daje radę. W X3 ma rewelacyjne osiągi, można z niego wyciągnąć ponad 360 KM ! Nic mi nie wiadomo o problemach z tą jednostką, wymienione powyżej mogą dotyczyć hipotetycznie każdego BMW. wyposażonego w sprężarkę... Ale to oczywiście moja opinia :D
  4. Silnik rewelacyjny do tego auta i pali dokładnie tyle ile 28i... Jedna z najlepszych jednostek montowanych w BMW.
  5. Nie będzie problemów, niemieccy producenci są dość łatwi w dostosowaniu do wymogów europejskich (Volkswagen zaczął np. przenosić gwarancje na EU dla aut zakupionych w Stanach). ŚwIatła przeciwmgielne można zakodować + przełącznik, obrysowe wyłączyć itp.
  6. Tak, ja miałem zamontowaną siatkę na zaczepach.
  7. Miejsca na otwory są tak zrobione, że funkcjonalność maty pozostaje zachowana...
  8. rafusa odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    Dodałbym jeszcze Q5...
  9. Nie bardzo rozumiem, z tego co pamiętam to mata ma przygotowane miejsca do wycięcia na zaczepy...
  10. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    To prawda, szybko się nudzę ( w BMW jakoś jeszcze szybciej) :wink: Małe przebiegi + brak możliwości parkowania na chodnikach + brak szaleństw = udało się uniknąć kłopotów !
  11. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    A ja w trzech F25 nie miałem żadnych problemów :D Nigdy też nie pokonałem żadnego krawężnika i to pewnie trochę pomogło :wink:
  12. https://tvn24bis.pl/moto,99/koncern-bmw-wycofuje-samochody-z-serii-1-serii-3-z4-i-x1,835748.html akcja serwisowa
  13. Ok, ja negocjuję ZAWSZE niezależnie od akcji promocyjnej, rabatów, cen ostatecznych itp. :wink:
  14. Jak można odpowiedzieć na Twoje pytanie ? Wynegocjujesz tyle ile potrafisz, każda sprzedaż to indywidualny przypadek...
  15. Dla mnie rewelacja, zimą docenisz !
  16. rafusa odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    Mały/średni potwierdza - tylko sportowe :D
  17. Proponuję przejażdżkę nowym SQ5...
  18. Co do wnętrza, to moim skromnym zdaniem jakość wykonania i użyte materiały na korzyść Audi :wink: Zawieszenie i silnik to domena BMW (z wyjątkiem Q5 z pneumatyką, która jest poza konkurencją).
  19. rafusa odpowiedział(a) na Zafi temat w X2 (F39)
    Dziś obejrzałem w salonie (28i, czarny + jasna skóra), jak dla mnie zbyt ,,koreański'' lub wręcz nijaki wygląd. Auto jakich wiele na drodze, może to minivan ? Przy kalkulacji ceny w PL nie wróżę sukcesu sprzedażowego :wink:
  20. Raczej to tylko BMW :wink:
  21. Poczytaj forum - znajdziesz potrzebne informacje, sugestie, itp.
  22. Trudno powiedzieć, zdziwiłbyś się jakie samochody są uznane za szkodę całkowitą w USA. Wystarczy np. że koszt zakupu i wymiany drzwi przekracza wartość samochodu a to nietrudne przy starszych autach klasy premium ;-) Bardzo ładną i zadbaną klasę 7 (745 lub 750) można kupić za ok. 5 tys. USD...
  23. rafusa odpowiedział(a) na Patgor temat w X5 (F15, F85)
    Ja chyba też mam Bosch, ale inny model (ze wskaznikiem zużycia, który podpowiada czas wymiany).
  24. Trzy F25 = zero problemow:-)
  25. rafusa odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    Dokładnie tak, Afryka niedaleko Pretorii a dodatkowo nowe linie produkcyjne w Spartanburgu (już pracują) :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.