Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Akumulator e90 320d 177 km
JA tez totalnie nie miałem pojęcia kupiłem po prostu paswony i z zapasem mocy nic nie programowałem mam star/stop navi CCC i działa do dziś od poł roku idalnie
-
Jaki silnik do e90?
Jakie głupie pytanie czy allegro jest wiarygodne? Zastanawia mnie takie podejście czy na allegro sami oszuści sprzedają? Poszukaj od prywatnych sprzedawców będziesz miał pewniejsze a najpewniejsze to u dilera.
-
zmiana deski listwy (kokpit)
Tak jak kolega napisał przesłałem części do pomalowania na koloro piano black efekt idelany nic dodać nic ująć jak wrócę zza granicy prześle zdjęcia jak się prezentuje .
-
Wymiana klamek
:) 3 paski na przodzie od M-ki folia carbon Fajne te e90 będziecie mieli. Sama nazwa odstrasza FOLIA CARBON ! WOW !
-
Ksiazka Serwisowa Foto
kuba2259 ale to chyba nie o twój vin chodziło
-
Ksiazka Serwisowa Foto
Cos Pan dupisz o tej ostatniej pieczątce nie widać dokładnie ale nie żeby BMW gdziekolwiek miało taką pieczątkę?
-
Pomoc przy kupnie Bmw 335i czy 535d
nie chce mówić źle bo na forum nie można powiedzieć coś szczerze ale ja bym tego ku** nie wziął za darmo złom który tylko może kusić polaka normalnie to powinno już iść do kasacji a ktoś chce coś jeszcze z tego zrobić;/
-
Ksiazka Serwisowa Foto
właśnie a co do ostatniej pieczątki to jak sie nie myle to sie nie liczy bo to nie jest z BMW
-
Lampy black line
skrab też się z tym zgadzam trochę wiejski tuning ale każdy lubi co innego bo znów wojna wybuchnie
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
ostatnio ktoś na forum pisał że w tychach zaj** mu bmw
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
mi w e90 2005 rok 2.0 i nic nie wyświetla wszystko tak na oko
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
co masz halfi namyśli?
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
s. 313 najlepsze te ostanie trochę taki golf 5
-
Nowa gałka e91! opinie
lopico no i co ma insignia do tego wszystkiego myślisz że jest gorsza niż twoje stare kombi?
-
Nowa gałka e91! opinie
Boże jak można tak wsioczyć wiśniaki jakich malo DAM SE M-power na kierownice i na gałke biegów a silnik 2 litrowy diesel Pewnie jak kobiete wpuszczasz do samochodu to posikana widząc te m :D a naklejki z intermasche power speed devil też naklejacie? wstyd wiocha zenada tyle powiem ale i tak napiszecie że to jest ok no bo pewnie auto ma moc odrazu większą. :mad2: Na tym forum wiekszość to tacy sami tuningowcy jak ci z golfa i hondy civik (zresztą widać to po zakupie naklejek na nerki M-power paseczki żenada ) a co do fotela to inna sprwa bo to służy wygodzie ale kierownicak z znaczkiem albo gałaka po co HHAHA :lol:
-
Nowa gałka e91! opinie
Ja kupiłem te gałkę chociaż stara nie była w najgorszym stanie i uwierz mi niczym sie nie różni już rok temu ją zakupiłem i nie ma na niej zmian jedynie ciut większa jest czcionka liczb niż w org a co do gałek z napisem M-power to wiocha tak sama jak te naklejki na przód.Wiec co do tej podróby to jak najbardziej polecam ja akurat kupiłem całą czarną
-
dmuchanie na zimne
wiem że to są takie historie opowiadane po 6 piwach w pubie ale powiem co mi tam mam znajomego który nową q7 nie dojechał do dojczów. Więc czasem i nówka może zaskoczyć. Jak kupiłem e90 to też byłem taki przewrażliwiony bo spodziewałem sie ze bmw sie nie psuje:P a sie psuje tak samo jak wszystkie inne ale nie można być przewrażliwionym bo tak to byśmy nigdy nigdzie nie wyruszali.Także jedź spokojnie ;-p
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Panowie proszę o pomoc bo zima się ciśnie;p
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
kurde to nie dobrze bo z przodu mam 235 40 18 i teraz już całkiem nie wiem co zakupić Wiec reasumując przód 235 40 18 tył 245 40 18 Chce wymienić tylko tył z przodu opony są idealne.
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Czyli kupić takie same jak mam z przodu ? bo chce tylko wymienić z tyłu opony na nowe
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
a felga nie ma w tym przypadku znaczenia jeśli wchodzi 245 to 255 też wejdzie?
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Mam pytanie chce kupić zimówki do e90 mam teraz dunlop i jest napisane na nich 245/40 r/8 czyli mam teraz zakupić taki sam rozmiar Continental Winter Contact TS 850 bo takie właśnie chce tylko zauważyłem że nikt nie ma takich opon zimowych o takim rozmiarze dobre te opony są na tył do bmw e90 senda? Moje felgi mają ET 35 Rozmiar 18x8 Nie wiem czy tak czasem te felgi nie są beznadziejne. jeśli tak to może ktoś mi posłać czy są te opony w takim rozmiarze czy może być minimalnie inny...Czy mogę użyć 255?
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Śmieszne jest to że wyśmiewacie tych kto dokleja sobie naklejkę M z tyłu co dodaje około 200 km wiencej:D ale sami tak samo wsioczycie tymi naklejkami z przodu i co to komu daje?
-
E90 pytania przed zakupem używanego BMW
No dobra to co napisałeś nie było głupie...zwracam honor coś w tym jest.
-
E90 pytania przed zakupem używanego BMW
ok zdażają sie auta złe i bardzo złe ale pisanie tak jak to powiedział Markoz_ ze 90% z allegro to dno to najgłupsza rzecz jaką można napisać a gdzie ludzie mają wystawić auto jak kupują z salon są normalni nie handlarze ? co ?? To mój ojciec 2 letniego dodge z salonu wystawił na allegro to też auto złe pisanie takich pierdół czasem mnie rozwala i wychwalanie tych Niemców ponad to w Niemczech można kupować auto bez patrzenia każde jest dobre :D bez przesady