Treść opublikowana przez tomasztolala
-
jak nowy w środku-duży przebig??
DW1225 Boże widzisz ty na prawdę myślisz że jesteś fajny że mieszkasz zza granicą ? Po prostu jesteś nieudacznikiem i tutaj nawet na budowie cie nie chcieli zabrać bo po co im lewus a tam pracujesz pewnie razem z swoją kobietą na 900euro! WOW niesamowite...kobieta pewnie też nieudacznik to pewnie daje to co jej najłatwiej przychodzi a zmywak jaki ci zaoferowali to szczyt możliwości pewnie do Polski przyjeżdżasz bo ci wstyd przed innymi.Jesteś typowym polaczkiem który do niczego w życiu nie doszedł i myśli że będąc za granicą coś sie osiągnęło.Tak swoja drogą mam swoją firmę i jak widzę takich 30 latków którzy przyjechali zza granicy już wiem o nich wszystko popracowali u mnie 1-2 dni i już chcieli pieniądze jak lewdo co na nie zarobili.W Polsce się nie udało zza granice to samo znajomi już się stracili bo się chwalił jaki mu to dobrze wraca po 10 latach...i nie potrafi się odnaleźć nawet w własnym kraju.Troche dużo się rozpisałem ale wiem że na pewno jesteś jendym z nich. Prosze Cie bardzo nie odpisuj już nic bo tylko się kompromitujesz
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ale akurat to jest na temat kulfon3 miały być tutaj dodawane konkretne "Ciekawe oferty z allegro " a nie coś co jest głupie wiec moja wypowiedź była na temat czy te SUPER naklejki są aż tak ciekawe nie powiedział bym
-
jak nowy w środku-duży przebig??
WOW myślisz że jesteś zza granicą jesteś fajny dla mnie ludzie tam pracujący w większości po prostu nie potrafiła sobie tutaj poradzić i pojechali zza granice po chleb pracując na zmywaku dużo nie osiągnąłeś nie wiem czy wiesz o tym? Większość Polskich Niemców itp przyjeżdża tutaj do fryzjera do dentysty bo tam by mieli się posrać żeby za niego zapłacić. Reasumując nie masz się czym chwalić bo to nie powód do dumy że mieszkasz za granicą to tylko świadczy o tym jakim jesteś nieudacznikiem bo sobie tutaj nie poradziłeś.
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Ja chętnie bym dał 5 jest średniej klasy? Wole te 5 za te pieniądze niż stare porsche... Pewnie twoje e90 miał tyle samo przejechane a nawet o tym nie wiesz.
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Cena elegacka te auto przejedzie spokojnie jeszcze raz tyle
-
Wymiana szkła w lusterkach e90
Ok dzięki bardzo w takim razie kupię te same.Pozdrawiam
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Tylko problem w tym że nie potrafię znaleźć tego samego koloru Patrząc już którąś godzinę na twoje zdjęcie bardzo dobrze wyglądają te światła mam pytanie zmieniałeś te rułe wydech czy czymś ja wyczyściłeś? bo sie świeci jak psu na wiosna
-
Wymiana szkła w lusterkach e90
Szukałem ale nie znalazłem mam zamiar wymienić lusterka w moim E90 mam podgrzewane elektryczne czy jakaś filozofia jest przy ich wymianie co trzeba zrobić?? no i jakie szkła kupić?
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Tak za cały komplet + - najlepiej jak byś zapytał o to Next-Generation bo przez niego to miałem robionę bo już kurde nie pamiętam dokładnie ile to wynosiło chociaż robiłem to miesiąc temu;p a fakturę mam u księgowej wiec nie jestem w stanie tego dokładnie sprawdzić.
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Noo właśnie troszkę to kosztuje około 550 zł ale i tak mniej niż nowe albo używane na allegro...wcześniej kupiłem na allegro i były porysowane wiec sobie podarowałem szukanie dalej i z tego efektu jestem zadowolony.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Czy ten zderzak to okazja to tez bym nie powiedział poklejony porysowany
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
http://imgur.com/LhAlx1K,3iFea19,g3EYM8j,cqTna8h,vn9Z0G4,CMWX61g,OXAoYRo#6 masz tak u mnie wyszło z srebnych na czarne ale ja nie obklejałem tylko malowałem kolega z forum sie ogłasza post wyżej to jego porządna robota.
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
pozwole sobie podbić bo nie wiem za czym patrzeć warto kupić klapę nie pod kolor i malować?
-
LED bajer do drzwi LOGO BMW
Boże było i powiem tyle ten kto to montuje to na prawdę jest mi go żal wieśniak jakich mało kicz tandeta wstyd...to nawet śmieszne nie jest
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
i co nikt nic nie wie na ten temat?
-
e90 320d traci moc przy 200km
marcin109173 e90 320d i 250 km/h Ciekawe:D
-
E90 funkcja Start/Stop raz dziala raz nie dziala
a od jakich roczników bmw sie wyłączało na światłach? i wszystkie model E90 to miały?
-
Co daje aktualizacja?
Gdzie to robiłeś? aaa no i koszt?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
czasem Bmw może zaskoczyć;P Panowie zastanawiam sie czy jak kupię np: srebną klape i ją pomaluje bendzie znać inny efekt? warto kupić nie pod kolor i pomalować?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
No właśnie to samo przeczytałem ale to aż dziwne że takie coś wprowadzili w obieg oficialnie
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Z chęcią bym kupił ale niestety nie mam jeszcze klapy najpierw muszę poczekać aż ktoś będzie sprzedawał klape jak już znajdę z checią kupie a według bmw tego linka co posłałeś do czego to jest kabel przystosowany według ich myśli? no bo chyba nie dla kombinatorów zmieniających stare światła na nowe;p
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
oo to nie dobrze a może ktoś podesłać linka jakie to kable no mniej więcej wytłumaczyć co do czego?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Czyli co Panowie szukam klapy w tym samym kolorze co mój najlepiej z lampami wkładam i hula a jak chcę ale nie muszę to trzeba coś tam z kablami pokombinować poto by nie wyświetlało błędów i kierunkowskazy normalnie migały? bardzo przeszkadza brak tych kabli to standardowe podłączenie ?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Cholera idealnie a nawet chyba masz ten sam kolor auta co ja jak długo szukaliście klapy takiej po lifcie? Chyba jednak się susze na te światał tylne ale przód sobie daruję bo jakoś nie rzuca sie w oczy jakaś kolosalna różnica? i pytanko potrzebna mi jest klapa MONACOBLAU METALLIC (A35) bo taki mam kolor samochodu czy przy zmianie klapy trzeba polerować rzuca się różnica kolorów mimo że to ten sam kolor?
-
Bmw e90 320d 2005 rok wyswietlacz
tak ciezko ściszyć radio i wcisnąć przycisk menu i zgasić wyświetlacz pierwsza opcja w menu idrive