Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Piszczące hamulce.
Czasem sie tak zdarza nie wszystkie klocki współgrają z tarczami albo po świeżej wymianie aktualnie przeszedłem ten problem i przestały piszczeć po jakś 2 tygodniach
-
[E90] Subwoofer
gosć chce kombinować z subem a nie mam totalnie pojęcia o audio w życiu tergo nie zrobisz to tak jak byś chciał sam naprawić silnik czytając info tylko zamieszczone na forum. A co do basu w e90 faktycznie jest beznadziejny ale skrzynia w e90 to czysta wiocha pasująca do użytkowników golfa
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
MODEROWANE
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
Matka dziwnie cie wychowała na prawdę dziwnie...zamilknął być to że u Ciebie w domu tak traktowan twoje zdanie i nie pozwalano ci mówić to nie znaczy ze do innych będziesz tak mówił Prostaku. Nie chodzisz wcale gdzie coś napisze to łazisz jak ta menda przykry człowiek z nudnym życiem. Zamilknąłbyś napisze hahah śmieszny jesteś na prawdę. Wspomniałem już wcześniej po co zaśmiecasz forum twoimi wypocinami nikogo to nie interesuje pisałem chcesz mi coś napisać pisz na forum a nie pie** tutaj farmazonów. PS: Jeśli mnie ładnie poprosisz może odpisze.
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
Boże hassassyn że Ciebie sie chce właśnie dlatego że zakupiłem takie felgi które na allegro wyglądały inaczej wiem jak to jest wieś no na pewno nie wieksza niż twoje zachowanie i na prawdę daruj sobie odpisywanie bo żenujesz tylko a nikt nie chce czytać tego jak łazisz za mną na forum i wśioczysz swoim debilnymi wypowiedziami boże wstyd za takich "ludzi" jak ty. PS: chcesz ze man pogadać chcesz żebym ci w czymś pomógł bo pewnie sam w życiu nic nie potrafisz na pisz na priv bo uwierz mi nikogo nie interesuje nasza rozmowa i twoje wypowiedzi pewnie w życiu nikt nie szanuje twojego zdanie dlatego myślisz że tu zawojujesz ale to tak nie działa.
-
projektory w podświetleniu drzwi :)
Boże ale wieśniaki :D bez dwóch zdań to sie w głowie nie mieści jak może podobać sie taka tandeta żenada to nawet śmieszne nie jest powtórzę się PO CO>>??
-
E90 dźwięk otwartych drzwi
w zasadzie to i to bo u mnie nie ma nic
-
E90 dźwięk otwartych drzwi
Witam mam takie pytanie czy w e90 każdym jest dźwięk otwarci drzwi? bo u mnie go nie ma i zastanawiam sie czy w ogóle jest tak opcja zeby dawało znać ze jest owarte.
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
Kolega chyba nie pojmuje słowa druciarstwo.
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
boże ale dziadostwo i ten odstający panel od klimy kojarzy mi sie to z wiejski tuningiem może jeszcze ognie do tego dorobić i neony ? typowe druciarstwo i niech mi nikt nie wmawia że to dobrze wygląda.
-
[e90] Schowek w podłokietniku - co to za złącze ?
podgrzewa kubek ten guzik i klimatyzowanie a jak też taki plastikowy adapter za 40 zł wygląda i gdzie da sie go kupić? a druga sprawa adapter jest taki na LG?
-
polskie menu, lektor itp.
Hymn nie rozumiem posta powyżej?
-
Instalacja gazowa w E90 320i
właśnie dokładnie mi o to chodzi nie wiem czego ludzie sie spodziewają że auta będzie palić 4 litry? przecież spalanie większości bmw nie jest aż takie tragiczne żeby składać gaz... a tak jak kolega wyżej wspomniał gdyby gaz był super produktem więcej "luksusowych" marek by sie tym zajęło seryjnie.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
elegacko mapki działają
-
Instalacja gazowa w E90 320i
Spokojnie spokojnie forum jest po to by wyrazić swoją opinie a kupiłem taki silnik bo myślałem ze jest to dość mocne co jednak okazało się zamulaczem po prsotu uważam że gaz w bmw jak mustangu to obiaw lekkiego bidowania...płaczą ludzie nad ta benzyną tak jak by kosztował miliardy wsadzają gazy i inne pierdoł a potem plączą że coś nie działa albo zamula takie jest moje zdanie.Śmiesznie wygląda bmw z gazem.
-
Instalacja gazowa w E90 320i
Sorry za ortografie - niemiecki windows
-
Instalacja gazowa w E90 320i
boże taki mały silniczek i jeszcze go zagazować w życiu gazu w takim silniczku najbardziej żałuje ze kupiłem 2 litrowego diesla i mam zamiar go zmieniać wolał bym bezyne ale wkładanie gazu to nie jest lekka przesada nie za bardzo ludzie biedują ile to też auto spali cała ta instalacja papranie sie z tym
-
aktualizacja navi
Witam zobaczyłem taki film na YouTube gość aktualizuje CCC professional http://www.youtube.com/watch?v=S_DIIjCgieM No i tu moje pytanie da sie to zrobić samemu druga sprwa gdzie idzie ścięgno taki soft? czesto pojawia sie na forum temat nowych map lub spolszczenia mi chodzi konkretnie o soft
-
polskie menu, lektor itp.
http://chomikuj.pl/nawigator_1985/GPS+-+softy/BMW_PROFESIONAL_CCC_PL_MENU_LEKTOR,2418559126.rar tutaj ma gość coś z chomika:D czemu na 99,9% spodziewam się że to nie działa:)
-
zmiana deski listwy (kokpit)
nudzi mu się oj nudzi i to bardzo
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
dokładnie chris99 może nie ciężko wchodzi ale haczy tak jak napisałeś (wymian sprzęgła i dwu mas to już droższa sprwa jak się domyślam>)
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
a ja bym chciał napisać coś od siebie nie wiem czy to ma zawiązek do końca z tym co piszecie ale u mnie 2 czasem ciężko wchodzi albo jak ja wrzucę to aż czuć jak przejdzie po zębach nie wiem czy to zły nawyka czasem nie jest bo w peugocie miałem delikatną skrzynie a w E90 to jednak czołg.
-
zmiana deski listwy (kokpit)
PPGG o dokładnie o takie coś mi chodziło piękna sprwa i sporo eleganckich zdjęcie nadesłałeś Co do wypowiedzi hassassyn masz zamiar łazić za mną na forum i pisać pierdoły boże widać że człowiek ma zawiele wolnego czasu i zajmuję się pierdołami.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie do końca rozumiem twojej paplaniny :D żegnam i nie truć sie z wypowiedzią bo i tak nic mądrego ona nie wnieście.Boże co za wieśniak typowy człowiek z bmw
-
przycisk strat/stop z lci do pre lci
wczoraj zmieniałem nawet i pasuje