Treść opublikowana przez tomasztolala
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
auto premium jo cie prosza hahha :D e90 to już stary łup a ludzie na forum dalej sie podniecają jak by jeździli samochodem za 300tyś:D premium dobre sobie a co do tego trzęsienia budą mam tak samo chociaż klapki usunięte wymyte wszytko zmienione świece itp a nada drga
-
E90 Demontaż rączki
daj spokój z tymi okularami w środku nie wiem jakie trzeba mieć małe okulary żeby je włożyć do tego schowka w środkowej konsolecie.
-
Potezny huk
Mialem to sama na końcu peklo tam gdzie jest ten zatrzask po wlozeniu wypadalo kupilem nowa i hula jaktalala
-
Dziwny stukniecie (o szybę?)
no właśnie nie wiec w sumie to musi być od tego żwiruru ale z opon na szybę i to z takim impetem jest to możliwe? to jest na prawdę mocne musiałem sie zatrzymać czy mi szyby ktoś nie rozwalił
-
E90 Demontaż rączki
podłączam się do tematu dobra sprawa ten schowek
-
tlumik sportowy
PIsałem do nich ale do 2.0d dobra sprwa ale nie wiem czy warty swojej ceny
-
Dziwny stukniecie (o szybę?)
Witam mam dość głupi problem ale tak wkurzający że aż strach jechać po wymianie opon na zimówki ruszając z domu rospedzając się do 100km/h i podana coś strasznie z prawej tylne strony szczeli trzaśnie RAZ I koniec i to za każdym razem dzień w dzień wczoraj w nocy zauważyłem że to w tylną lub boczną szybę jest to tak mocne jak ktoś by kamykiem pierdol!! na podwórku mam wysypany drobny kamyk jedyna moja teoria taka że zbierają sie kamyczki w bieżniku opony i jak dopier na trasie to odstrzelą jest to możliwe? Brzmi to wszystko głupio ale już totalnie nie mam pomysłu, a jest to bardzo niepokojące. NO i tylko to z tylnej prawej strony
-
wymiana pokręteł klimatyzacji
było i to nie raz. Kup nowy panel po 30-40 zł chodzą czasem
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
i o taką odpowiedź mi chodziło można to samemu naprawić czy raczej dla laika nie możliwe?
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
ale mam światłą dynamic i kiedyś przy wsiadaniu do samochodu się zrobiła karuzela światła sie kręciły przez 2 sekundy wiec coś tam działa coś tam skręca
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
u mnie to samo co u dr O.
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
właśnie problem w tym że nie mam w samochodzie auto a przy skrętach nie działają to już wiem tylko chciał bym wiedzieć jak to jest podłączone żeby zadziałało
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
jak sprawdzić te światła skrętne czy są podłączone w ogóle jakaś wiązka inna idzie do tych świateł? jak to jest podłączone.
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
czemu nie włączy świateł??:D
-
Pilny problem zatrzaśnięty bagażnik
przecież przed liftem był zamek a po lifcie nie było a jest temat jak otworzyć klape bez tego od strony bezpieczników
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
jakie to było pewne stereotyp nie mam co robić i lecieć żeby ci to udowodnić w takim razie odpuszczę...sorry myliłem się masz racje a to co widziałem wcale nie widziałem napisał tak se żeby coś napisać.
-
Odpalanie przy -2c
poczytaj parę postów wyżej
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
niesamowite może napiszesz o tym książkę!!! mówię jak jest u mnie i mało mnie obchodzi co jest u Ciebie nie pytałem o zdanie. PS: taka niemiła odpowiedź nie zabrała się z znikąd. Zadajesz pytanie odpowiadam i ironicznie tłumaczysz po co?
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
nie lepiej ale tak samo żadnej praktycznie różnicy przynajmniej u mnie tak jest a widzę to porównanie codziennie
-
E9X Tapicerka Sensatec
nie sugerował sie opinią :D nie ma to jak kupić fotele za 5 tyś lub więcej i wtedy dopiero uznawać.
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
ok sprawdzę ale coś mi sie wydaje że nie działają:D a automatyczny nie mogę dać takiej opcji gdyż jej po prostu nie mam:)
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
kurde faktycznie jest napisane dynamic xenon jakoś tego w praktyce nie zauważyłem czy to działa jest jakiś prosty patent na sprawdzenie tego? i nasunął mi się drugi ciekawy wniosek w vin mam wpisane tylko S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe :D czyli co za zmienione na te dynamic xenon Może ktoś napisać kto posiada skrętne xeony co ma wpisane w vinie
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
ja mam e90 z 2005 i światła są prze idealne xeony mam porównanie do e90 po lifcie i do f10 i jest dokładnie tak samo mimo tylu lat to akurat sobie najbardziej w samochodzie chwale...ale mam pytanie troche z innej beczki Kiedyś przy starcie samochodu i włączeniu świtał zaczęły wariować na boki taka karuzela i po 2 sekundach sie ustawiło o co w tym chodzi? to ony są skrętne??
-
Środkowy pas tylnej kanapy e91
o kurde to sorry ze sie pomyliłem
-
Środkowy pas tylnej kanapy e91
masz na myśli pas jako ten ścisk u mnie był schowany i wystarczyło wyciągnąć dolną kanapę i z powrotem wskoczyła na klik