Skocz do zawartości

tomek1708

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1708

  1. Ja tez czasami to mam zauwazylem ze z rana na zimnym silniku ale mi to nie przeszkada, kiedys byl podobny temat musialbys poszukac z tego co pamietam to nikt nie potrafil tego ogarnac. Ps. Fajnie cyka muzyka z Logica.
  2. W tych silnikach nie regeneruje sie turbin bo wlasnie takie sa efekty. Niby regenerowana a juz przepuszcza olej. Jaka firma to wogle robila? Ze podjeli sie tego.
  3. tomek1708 odpowiedział(a) na dzidekwdk temat w E60, E61
    Sprawdź po vinie jaki jest silnik. Jeśli n47 to ten w filmiku
  4. tomek1708 odpowiedział(a) na dzidekwdk temat w E60, E61
    Vin do serwisu sprawdzić co tam było i czy nie kręcone. Poliftowe 2.0 rozsypuje się rozrząd jeśli nie miał wymienionego to może skończyć się źle.
  5. Musza byc zamkniete drzwi kiedy kasujesz ten serwis. Jesli nie da rady to odepnij tylny czujnik klockow przejedz sie kilka KM wepnij i wykasuj. Taj samo przod. Pamietaj o drzwiach
  6. Nie zawsze leży soft. Ale też i płyta główna sypie się ją miałem najnowsze CCC hardwerowo i się wysypalo. Mogę polecić z Białegostoku lub Wawy.
  7. Tak jak tramwaje w Krakowie. Ps. Zapytaj motorniczego o serwis.
  8. Lekka kupa to będzie jak inny kierowca zaparkuje tobie w bagażniku. Mię ma tu nic do dyskusji te światła ostrzegają w efektywny sposób zwłaszcza zimą widzę jak za mną inni kierowcy reagują dużo wcześniej na migające światła.
  9. Bo system :mrgreen: to nie tylko wyświetlacz wpisz w ciotce Google CCC problem i gotowe!
  10. tomek1708 odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    Masz Logic 7 tak? To poustawiać sobie dobrze w EQ
  11. Pamiętaj o zakodowaniu aku bo będziesz miał znów ten sam problem.
  12. tomek1708 odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    Kolego mi się wydaje ze to i tak dobrze tłucze a jak zmienisz na inne głośniki to pamiętaj ze będą inne miały parametry nie będzie tak przejrzystego efektu logic7
  13. Uporalem się z tym a procedura jest taka Przekrecamy kluczyk naciskamy na pilocie od Webasto mode i następnie ON i OFF nie razem ze dwa razy i komunikat gine.
  14. tomek1708 odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    E tam zaraz się uciesze daj spokój nie ma auta idealnego.
  15. tomek1708 odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    Audi sie znudziło !!!
  16. To sorry. Ale mi też dało do myślenia co mam uśpione w takim razie.
  17. tomek1708 odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    Troche to sredniowiecze dla mnie :shock: w innych autkach mialem to z automatu zadnej wajchy nic nie wciskalem przy wysiadaniu tylko wysiadam z samochodu i swiatelka sie wlaczaly wspolpracowalo to z czujnikiem zmierzchu To Bmw a nie inne Autko!!
  18. tomek1708 odpowiedział(a) na rafal3 temat w E60, E61
    Otwórz maske i włóż termometr :lol: A może by tak wpisać w wujka Google i POSZUKAĆ? Ukryte menu e60
  19. Pilot Webasto tak jak w opisie na zdjęciu.
  20. A były odokręcane wyporki, belki? W podszybiu? Jeśli tak dokręc je i problem z głowy.
  21. http://images64.fotosik.pl/608/304b14b17a513d3fmed.jpg Bateria wymieniona, Podpinam DiSa i bladu nie ma a w idrive jest czy moze ktos wie jak to usunac?
  22. Moduł komfortu do wymiany :D
  23. tomek1708 odpowiedział(a) na lukasBMW535 temat w E60, E61
    Ciekawe co kupiles czy napewno oby pod twoje ccc.
  24. Mjeniales sam? Jesli tak to cos nie tak tobie poszlo albo tarcze za swiezo przegrzales :cry:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.