Treść opublikowana przez kosa69
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Czy oprócz mnie ma ktoś nasilający się problem z dostępem komfortowym a dokładnie zamykaniem auta przez dotyk? Tylko dzisiaj kilka razy zamek nie reagował na mój dotyk... :mad2: :mad2: :mad2:
-
Systemy asystujące kierowcę
W zależności od real time traffic, nieraz sam rusza a nieraz musze przyciskiem na kierownicy ruszyć, natomiast hamowanie i cała reszta działa. Trochę wahałem się nad akt regulatorem ale nie żałuję, świetna sprawa jak mi się nie spieszy na autostradzie i w korkach.
-
Systemy asystujące kierowcę
Też miałem ten sam dylemat co ty :) wziąłem systemy asystujące oraz osobno aktywny regulator prędkości. Wyszło chyba 4k taniej niż asystujące plus a jedyna różnica to to że auto samo jedzie przez chwilę. Jak testowałem to w demówce to stwierdziłem że lipa bo i tak co chwile każe łapać za kierownicę i kierować.
-
G30 M550i xDrive
początkowo miałem wyższe spalanie ale teraz już wszystko wróciło do normy. Nie czuję zmian.
-
G30 M550i xDrive
To tzw "już ich nie ma" zazwyczaj oznacza, że można zrobić jeszcze 10k km :mrgreen:
-
G30 M550i xDrive
Nie wiem, nie sprawdzałem - chyba dobrze :lol: Oprócz tego że urwał mi się zamek w tylnych drzwiach i nie zawsze działa dostęp komfortowy (deszcz) - to bez zarzutu.
-
G30 M550i Czarny Azuryt
Gratulacje! Kot max! :twisted:
-
G30 M550i xDrive
U mnie juz 14k km. Nadal nie wymieniałem oleju. Z silnikiem wszystko ok.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Urwał mi się zamek w tylnych drzwiach, nie da się otworzyć od środka... :mad2: :mad2: :mad2:
-
G30 M550i xDrive
Potwierdzam to co poprzednicy. Nie zawsze zamyka... trzeba otworzyć drzwi jeszcze raz i zadziała. Byłem tydzień temu na akcji serwisowej M550i, zrobili pełne programowanie i nic się nie zmieniło - dalej czasem nie zamyka. Zgłaszałem z tym problem przed programowaniem. Co gorsze, po tym programowaniu auto zaczęło mi więcej palić i to ponad litr na 100. Byłem zachwycony spalaniem, bo przed programowaniem średnie spalanie z 12k km miałem 11,7 l a teraz jeżdzę tydzień i mam średnie 12,8 l /100... :duh: pojeżdzę jeszcze trochę i jak nic się nie zmieni to wracam do ASO. Byliście juz na tej akcji serwisowej?? Ps. Lejecie do m550i 95 czy 98?? Jak to jest z tymi paliwami? Od nowości tankuję tylko verve98, ale ostatnio znajomy mi mówił, że to jest bez sensu...
-
G31 525d Bluestone M-Sport
Jeśli jest head up to wszystkie te informacje wyświetlają się tylko na szybie.
-
Zawieszenie AD i Adaptive M suspension Professional
Jeśli chodzi o różnicę pomiędzy zawieszenie adaptive m a adaptive m professional to tylko tylna oś skrętna i chyba przechyly boczne. Obydwa zawieszenia są o 10 mm niższe. Dlatego stwierdziłem że nie warto dopłacać aż 18k!!! Za tylną os skrętna, chociaż uwielbiałem te opcje w mojej f10. Zawieszenie adaptive m suspension na ROF 20' jest PERFEKCYJNE. Bardzo komfortowe w trybie komfort, i super sportowe w trybie sport. Moim zdaniem jest na tyle świetne że lepiej przeznaczyć te 18k np na webasto.
-
BMW G30 M550I M-PERFORMANCE SATIN DARK GREY BABY!
http://s1.fotowrzut.pl/KZ0M9IY4Q7/1.jpg http://s1.fotowrzut.pl/HDWITKWN04/1.jpg :twisted: :8)
-
G30 M550i xDrive
kosa69 odnosząc się do punktu 5. Webasto przed ruszeniem podgrzewa również silnik czy tylko wnętrze? Oczywiście że grzeje silnik, głownie dlatego wziąłem tę opcję przy V8 :cool2:
-
BMW G30 M550I M-PERFORMANCE SATIN DARK GREY BABY!
Myślę, że zwinność zwrotność jest podobna ale przy dużo większym komforcie.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Dynamicznie spod świateł ;) a w cyklu pozamiejskim czy w korkach i tak nie ma znaczenia, każdy jedzie tak samo.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
M550i - średnie spalanie z 12tys - 11.8 l miasto/poza miasto/trasy - po równo.
-
Fotele G30
Miałem komforty w f10, teraz mam sporty w alkantarze (wziąłem sporty bo komforty wydawały mi się za płytkie Jesli jeździsz trasy bierz komforty, jeśli większość to krótkie odcinki to sporty.
-
G30 M550i xDrive
To ja powrócę do tematu :) Za mną 12k km i kilka spostrzeżeń. 1. Nie czuję różnicy w komforcie pomiędzy 20'' lato i 19'' zimą (adaptive m suspension) 2. HK tak jak mówiliście musi się trochę "wygrzać". Jest lepiej ale dalej to nie to samo co HK w F10. 3. Spalanie z 12k km - 11,8 l/100 :lol: :lol: - pali mi nie całe 2l więcej jak F10 530D :lol: 4. Czasem nie mogę zamknąć auta dotykając klamki (do sprawdzenia w ASO) 5. Webasto - najlepsza funkcja jaką kiedykolwiek miałem w aucie :mrgreen: 6. Fotele sportowe w alkantarze - nic się nie zmieniło - na miasto super, na dłuższą trasę niż 300 km czuć dyskomfort. 7. Po 12k km nadal mam banana na gębie za każdym razem jak do niej wsiadam :twisted:
-
Nowa seria 5 G30
Zrobiłem w M550i już 12k km i gra nieco lepiej ale wciąż daleko mu do HK w F10. Próbowałem wszystkich ustawień świata z bimmerpost i jest lepiej ale nadal słychać, że gra z przodu a nie "zewsząd" jak w F10. Ps. Strasznie wk*rwia mnie jedna rzecz. Jak wbiję jakiś adres do navi to potem przez dlugi okres czasu po uruchomieniu auta pyta mnie czy ma jechać do tego właśnie celu i muszę klikać że nie lub przesunąć reką (gest). Jak to dziadostwo wyłączyć?? :duh:
-
Koła na zimę
Wyręczę kolegę :mrgreen: http://s1.fotowrzut.pl/1XV1T5WXRC/1.jpg
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Używane tak?
-
G30 M550i xDrive
Za 400k to jest 540ix :mrgreen:
-
G30 M550i xDrive
Jadę w przyszłym tygodniu. Zdam relacje. :cool2: gt
-
M550i czy M550d
Ja też przesiadłem się z klekota do M550i i wiem co to życie :mrgreen: :twisted: