Treść opublikowana przez włodar
-
skasowanie ikony klocków
w aso 65 zł za sztuke, a w motoryzacyjnym przód 42zł tył 45zł.
-
E38 Ktoś oglądał? Kupić nie kupić?
Handlarze patrza tylko żeby kupić tanio i żeby był duuuuży zarobek ! Najlepiej samemu poszukać-ja zawzse tak robie, zabiearam się z zzaprzyjaźnionym laweciarzem na wycieczke do Niemiec(Bad Bentheim najczęściej)daje mu 250zł na paliwo i cię obwożą(sam jakbyś jechał to by cię drożej wyszło a poza tym nie znasz dobrych miejscówek)
-
ocena e-46 POMOC
Jak dla mnie to coś za tanio. Ja za swoja z 99 roku z przebiegiem 79.000 km dałem dużo więcej EUR i do tego rejestracja itp. A żeby poszukać zadbanego egzemplarza to przejechałem ładne pare tysięcy kilometrów. Ja nei wiem dlaczogo luhandlarze tak pucują te silniki ? Obudowa i inne plastiki ładnie wyplakowane. Ciekaw czy ma książke serw.?
-
skasowanie ikony klocków
dokładnie tak jak kolega napisał. Saprawdź może nie będziesz musiał obu czujników wymieniać. Pzdr
-
Włos się jeży... szczena opada... poczytajcie :-/
a co do wpinania drugiego kompa to teraz mądrzejszy elektronik crossuje przewody od kompa i już nie jest tak łatwo.
-
wtyczki po prawej stronie bagażnika E46
Może to kable od audio tzn do wzmacniacza. A zmieniarka to też nie wykluczone bo przecież mógł ktoś wsadzić inne radio i do tego jakaś zmieniarka.
-
wtyczki po prawej stronie bagażnika E46
Pewnie to przewody od zmieniarki
-
Czy felgi o takim ET będą pasować ??
Mam zamiar kupić nowe felgi do E46 i mam pytanie czy te będą pasować: 16" 9J ET 15-chodzi mi o ET. Bardzo proszę o odpowiedź bo zależy mi na czasie ! Pzdr
-
DA RADE ZMIENIĆ STARY PRZÓD NA NOWY W E46?
Ktoś z tego cforum już tak robił, ale nie pamiętam kto. Na twoim miejscu bym tego nie prtzerabiał bo mi o wiele bardziej podoba się autko przed liftu. Pzdr.
-
inspekcja - czymś to grozi? jak skasować?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=23205 opis jak skasować.
-
trzęsący sie silnik
Ja po odpaleniu rano czuje delikatne wibracje, które po kilku sekundach ustaja. Wsyztkie fiiltry mam wymienione,olej Moibil1 5W-50. Myśle że to jest normalne, silnik i olej musi się rozgrzać.
-
zatrzasniete kluczyki
Dzwoni się do fachowca i po krzyku. Za 200 zł to lekko powinien to zrobić. Proponuje kogoś z polecenia a nie jakiegos papudraka.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Chyba tak zrobie i bede miał spokój. Dzienx. Tylko żadnej kostki lub podobnej rzeczy tam nie widziałem. Może ktoś wie w którym miejscu to jest ?
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Jutro zamówie te czujniki.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
jeszcze nie. Jeszce jedno pytanie.. jak ten czujnik jest łączony tzn na wtyk ? Bo powiem szczerze zastanawiałem się jak podczas wymiany jak to się instaluje.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
U mnie w motoryzacyjnym 44zł/sztuka.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
To kolejny wydatek :( Ciekawe tylko który mam kupić, czy może dwa ?!
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Zjechany czujnik tzn ? Klocki nie byyłu aż tak mocno zjechane żeby uszkodzić czujnik(przynajmniej tak mi się zdaje)
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Dzisiaj wymieniłem klocki w moim E46 (tył+przód) pojechałem na jazde testowa a kontrolka nie zgasła. Czujniki zostały założone prawidłowo. Mam pytanie po jakim czasie powinna kontrolk zgasnąc, od razy po założeniu nowych klocków ? Z góry dzięki za odpowiedź, Pzdr
-
CO MYSLICIE O TYM CHIPIE Z ALEGRO?
weź sobie odpuść, szkoda auta!
-
Spontaniczne spotkanie milosnikow BMW w Poznaniu 15.08.2006
Postaram się wlecieć :) Pzdr Jednak nie dotre. Proponuje zorganiizować coś takiego w przyszłą niedziele o godzinie 15.
-
Co sądzicie? (E46 318i)
dla mnie czysty silnik to delikatnie zakurzurzony podczas normalnej eksploatacji. A nie wypicowany karcherem jak w każdym aucie na giełdzie samochodowej. Wyczyszczony silnik zalany MOTO DOCTOREM= 100% satysfakcji :)
-
jak sobie poradzic z podatkiem od wzbogacenia
włodar odpowiedział(a) na lzm temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMoj kuzyn jak sprzedawał auto był w podobnej sytuacji, znajomy z autokomisu mu to załatwił(nie wiem jak ale poszło to jakoś przez autokomis), zapłacił autokomisowi 400zł i było po wszystkim.
-
Co sądzicie? (E46 318i)
Coś niziutka ta cena: 1)autko miało 3 właścicieli w polsce więc można liczyć, że 3 razy cofano przebieg 2)silnik umyty karcherem-nigdy nie kupie samochodu z umytym silnikiem 3)autko było uderzone-ciekawe ile razy ? A moja złota myśl na dziś: OKAZJI nie ma !!
-
Kosze lamp przednich - wymiana
tu masz linka krok po kroku jak to zrobić. http://www.e46fanatics.com/how-tos/exterior/bmw_e46_headlight_trim/bmw_e46_headlight_trim.php