Treść opublikowana przez włodar
-
Czy ktos lakierowal cos w ASO BMW Smorawinski - SKANDAL!!!!!
Piotrek pisze się "odmówiono" i "wogóle". Nie było jeszcze tego na lekcji ? sory :oops: stary jestem i jeszcze głupi :D jak już się kłócicie to pisze się: "w ogóle" Pzdr :0
-
Czy ktos lakierowal cos w ASO BMW Smorawinski - SKANDAL!!!!!
Tu bym polemizował. Wytarczy że ktoś ma znajomego w ASO, który bedzie mu podbijał książke albo jeszcze lepiej ktoś zrobi sobie Pieczątke(ostatnio popularne !). W taki oto sposb mona atwo się naciąć. W tym kraju samochodu na pewno nie kupie, w raichu jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo wtopy(kupując od osoby prywatnej a nie z tureckiego komisu) .
-
Gdzie kupić bra do E46
fotka z ebay`a %5B640%3A480%5Dhttp%3A//people.freenet.de/nufeline/cobra_haube_bmw_e46c.JPG
-
Gdzie kupić bra do E46
Trzeba pamiętać aby po deszczu to wysuszyć. chroni to przed kamyczkami i okresie wysypu przed muszkami ! Po tym sezonie na masce mam duuużo mikroodprysków po kamyszkach.
-
Gdzie kupić bra do E46
Chciałbym kupić BRA do BMW E46, jednak w polsce nigdzie nie moge tego pozukać. Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić ? lub gdzie jest jakiś DIY ? Dla osób nie wtajemniczonych bra wygląda tak: http://www.skorpion.kero.pl/107974415.jpg
-
gałka skrzyni biegów ; recznego hamulca
troche siły i samo wyjdzie :D A tak serio to gałke pociągnij do góru i już, z ręcznym podobnie-chwyć i wyciągnij. Trudno to jest wytłumaczyć.
-
Jaki silnik w BMW e-46 ?
Na tarsie pali mi około 8,5-8,9 litra z tym że wolno nie jeżdże. W mieście o wiele gorzej koło 11-12l. Ubezpieczenie OC płace w dwóch ratach po 470zł i mam 50% zniżki. Co do spalania to można je zredukować bo mam dość zerokie opony(tył i przód) 225/50 16. Jezeli chodzi o ilnik to R6 brzmi każde pięknie !! Na jeżlei nie jeździłeś nigdy autem z napędem na tył to 320 ci starczy. Powyżej tej pomejmności "mało" doświadczony kierowca może mieć problemy z trakcja, co niue znaczy że 320 nie trzeba uważać-pare razy się zdiwiłem szczególne na mokrym.
-
Centralny zamek
Wymieniłem baterie i mwszystko działa :) Dzięki za pomoc i pozdrawiam
-
Jaki silnik w BMW e-46 ?
Każdy chwali to co ma :p Ja uważam że 320 to bardzo dobry silnik. Kompromi pomiędzy osiągami-spalaniem a kosztami utrzymaniem(oc).
-
Centralny zamek
odświeże temat, mam problem podobny jak koledzy cały czas zdalne otwieranie/zamykanie działało mogłem ta czynnośc przeprowadzić z kilkunastu metrów. W chwili obecnej mam problem żeby zamknąc auto stojąc tuż przed nim. mam pytanie czy w kluczyku znajuje się jakaś bateria ? odnosze wrażenie że dioda na kluczyku podczas duszenia świeciła wyyraxnie obecnie ledwno ieci. Czekam na Odpowiedź Gdzieś wyczytałem, że w kluczyku jest akumulatorek który się ładuje gdy kluczyk jest w stacyjce, prawda ?
-
FILM - jak sie konczy katowanie samochodu.
Identyczna sytuacja jak ta Dzidka miała miejsce na zlocie BMW w Toruniu-najpierw jakis urak upalał auto z cała rodzina na pokładzie(4osoby), później zapalił się kat, maska w góre i płacz-oczywiście gaśnicy nie miał bo po co !
-
[e46] rozrząd--->pasek czy łańcuch
Koło 500tkm.
-
LAKIER ????
Ja mam swoja e46 w kolorze srebrnym met. a komora silnika jest o 2 tony jaśniejza. Auto nie było malowane ! Więc fabrycznie tak jest
-
Jak gazuję na jałowym to coś mi ryczy ?!?!?!
Mam podobny przypadek z tym że podczas jazdy nie słysze jedynie podczas przygazowania na luzie słysze identyczny dźwięk jak kolega napisał-mi się wydawało że to jakiś luźny plastik trzepoce.
-
GOLF IV vs BMW E-36
Moje 320 (150ps) z Leonem TDI (130 po chipe na 150) po 400m siedze mu 1metr od zderzaka. Jak dla mnie to golf nie ma najmniejszych szans. Co do startu to RWD ma lepsza przyczepność.
-
co sadzicie o tym e36?
Batmobil jakich mało. Kolejny przykład jak zeszpecić BMW. Pomijając już kwestie estetyczne to takie auto za rok będzie do poprawek-ruda na bak się dobierze.
-
BMW w Japonii
u nas na takim CPNie to starch by było zatankować :P
-
Złota E36 w W11
http://www.mapet-tuning.com/wasze/kuba_bmw/index.htm http://www.fastcars.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=82 Macie linki do opisu
-
320d pomocy!!!!!!!! - inspekcja
Mam E46 z 99 roku i metoda kasowania inspekcji za pomoca drucika sprawdza się w 100%. Elektrycy w okolicy życza sobie za tą usługe około 30zł, a mi wystarczy kilka sekund. BTW Link: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=23205
-
Turbo - Sound Blow Pop OFF Pfeiffen BMW 525 TDS 530D TD
na allegro też to widziałem. Niestety nie znam nikogo kto testował to urządzenie.
-
Proszę o pomoc - 330d oceńcie czy warto
Autko na zjęciach wygląda lalunia ! poza tymi kierunkami i zaczepem. Ciekawe czy przebieg jest w jakiś sposób udokumentowany.
-
Tylne lampy LED, ale nie typowe...
Jak dla mnie to wieś totalna. Wygląda jak to czarne gadające autko ze znanego filmu. To auto wygląda jak impreza na kołach- jeszce w rytm muzyki mogło by dawać. Nie podobaja mi się tego typu "bajery". Zwykła lampa z białym kierunkiem i jest git. Takie jest moje zdanie, oczywiście możecie się nie zgodzić.
-
[E36/2] Co Was najbardziej wkurza...
C-klasa nie konurowała z E36 to troche nie te lata. konkurencja do E36 jet MB tkz 190.
-
[E36/2] Co Was najbardziej wkurza...
Co do ogladania się za zamochodami. To oglądam się za każda zadbana BMW nie ważne czy to E30,E38,E36. A jak chce się posmiać to wypatruje BATMOBILE-wiejskie spojlery, oblepione naklejkami z motoryzacyjnego za 3PLN(takimi jak co drugi maluch w miescie),jakimiś wlotami.
-
Wypychanie Błotników i zaginanie rantów bez lakierowania !!!
byś mógł zamieścić fotki przed i po wazych usługach tak dlaporównania. Pzdr