Treść opublikowana przez włodar
-
felgi do e46 czekam na komentarze nowy link
Bardzo ładne, z oferty borbeta jeszce podobaja mi się X8 schwartz a najbardziej LS schwartz(w Gnieżnie stoi e46 na sprzedaż na takich i wymiata). Zdjątka można zobaczyć na www.borbet.com - masz tam Raderkonfigurator i możesz sobie "przymierzyć" felgi :D
-
Co sądzicie o takich felgach do E46 ?
też 16"
-
Co sądzicie o takich felgach do E46 ?
Mam dylemat gdyż chcę kupić drugi komplet felg na lato. W internecie znalazłem Borbety BS mi osibiście się podobają, jednak moja druga połówka powiedziała "straszne"i przez to teraz jestem w kropce.. wiem, że każdy ma inny gust ale chętnie poczytam wasze opinie. Zamieszczam zdjęcie tych felg, które chce kupić(zrobie polerke rantu) i zdjęcie po polerce. Gumy chce naciągnać w "german style"-węższe od felgi http://images14.fotosik.pl/30/c330d77464534801m.jpg http://images14.fotosik.pl/30/6b156e69c19165c8m.jpghttp://images4.fotosik.pl/28/5gsavkkbxblx9nfvm.jpg
-
moderatorzy poinformujcie ludzi o dzialajacym forum juz...
ja dostałem @ z informacja, że forum zaczeło działać. Coraz bardziej się zniechęcam do tego miejsca(forum)-najpierw przerwa w najbardziej "ruchliwym" okresie, teraz w nocy nie można nawet zajrzeć. Co tu się dzieje ?!
-
Gdzie jest umiejscowiony filtr paliwa w e46 320d
Ja w swojej 320i mam centralnie pod autem-ty pewnie też tam masz.
-
CB Radio do czego to może służyć???
U mnie w firmie chłopaki maja unidena 510xl+antenke hustler 140cm(chyba). Po dwóch latach tyrania dzień(bez weekendów) w dzień po 16 godzin niestety padł, za naprawe zapłaciłem 90zł i działa dalej :) Do swojego autka kupie unidena 520xl.
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
na jakimś forum amerykańskim czytałem że gościu wsadził fotele z qp do sedana.
-
Radio w schowku pod klimatronikiem w e46 ?
Tak trzeba ozdobne listwy zdemonować bo pod nimi są śrubki mocujące oryginalne radio.
-
Słaby odbiór anteny ?
Na starym też był średni odbiór. na allegro wycziłem separator antenowy czy to pomoże ??
-
Słaby odbiór anteny ?
Mam pytanie, podczas wyjazdów w dalsze trasy mam słaby odbiór w radiu-oryginalnego reversa zaminiełem na Alpine. W mieście jest ok, ale poza to słabiutko. Czy to może być przez nowe radio ? Może jest jakiś sposób aby wzmocnić sygnał ? (dodam że w kieszeni na radio nie mam już w ogóle miejsca na jakiś wzmacniacz -trudno było upchnąć to co jest.
-
Sprowadzenie felg z USA
Wejdź na ebay.com i zobaczysz.
-
Radio w schowku pod klimatronikiem w e46 ?
Ja po kupnie odrazu wsadziłem Alpine-nawet na seryjnych głośnikach sprzęt gra duużo lepiej, a za siedzeniami mam subwoofer ustawiony głośnikiem do schowka na narty (wywalony- po puszczeniu podłokietnika załonięty tylko jest materiałem, który zamocowałem szteklem u góry)
-
Dziwne buczenie
Według mnie to buczenie związane jest z nawiewami w pojeździe- ustawiają sie. Po przekręcaniu kluczyka słyszyz buczenie, po chwili przestaje. Wyłącz/włącz nawiew np. na nogi i pewnie też będzie się ustawiać dmuchawa i będzie buczeć.
-
Gdzie jest czujnik temperatury??????????
Poprzez nadkole od strony kierowcy
-
Oświetlenie wnetrza jak wyłączyć?
troche przegieli z nadmiarem oświetlenia-jak się otwiera auto to świeci jak choinka. Też ciekaw jestem jak to wyłączyć.
-
co myslicie o tych felgach do E36?
też tak uważam.
-
witam moze ktos ogladal to autko e-46 328 coupe
Byłem obejrzeć to autko. Z daleka wygląda fajnie ale: 1)Zderzak przedni pożdzierany konkretnie od kolein 2)W lewym przednim nadkolu dziura o średnicy 15 cm 3)Lewe tylne nadkole zwisa 4)Tylni zderzak to szczyt fachowości lakiernik-spaprany totalnie 5)W paru innych miejscach widać źle położony lakier Skóry w dobrym stanie, ale na podłodze syf do potęgi-pełno piachu !! Generalnie auto po kicznej naprawie blacharsko-lakierniczej. Jedyne co to ma pięękne alusy, jak ktoś się na nie napali to auto pójdzie.
-
witam moze ktos ogladal to autko e-46 328 coupe
Kolejne auto z Gniezna, kiedyś oglądałem tam forestera i był średnio naprawiony.
-
Idiota za kierownica bmw
w swojej e46 bym takie widział
-
Idiota za kierownica bmw
felgi ma fajne :d
-
przerobka na model po liftingu
OT za to siano lepiej kupić jakieś napasione felgi :D
-
Lifting w e46
Auto z pierwszego linka ma tylne światła z wersji po liftingu a z przodu ma wymienione kierunki na clearlook.
-
Soczewki czy xenony ??? kto doradzi ??? e-46
zgadzam się z kolega albo oryginały albo wcale. Lampy inpro mi wcale nie imponują- kolega w e36 ząłożył i skarzył się że świeca gorzej.
-
Znów BMW w roli Gangsta wozu
Ja mam gdzieś wszytskie stereotypy, ale jak gdzies zajeżdżam to widze że ludzie mają wiekszy respekt. Gangster z beemka :D
-
Tuningowanie BMW
A cos jeszcze mi się przypomniało- najlepsze są auta obwieszone znaczkami M i napisami Mpower, najcześciej tuż obok znaczka 316(bez urazy dla posiadaczy); dość dużo jeździ takich aut po naszych drogach