Po zakupie nowego samochodu ciche buczenie po przekręceniu kluczyka zawsze było słyszalne ale po krótkim czasie ustawało (więc tak chyba miało być) Ale ostatnio buczenie to bardzo się nasiliło i do tego jest cały czas. Auto ma teraz 100 tys. i 3 lata. Proszę o rade. Czy ktoś się z tym spotkał i wie co to może być??
A co powiecie na wycieki oleju z auta 3 letniego po 80 tys. ? W bmw to chyba norma
22 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.