Treść opublikowana przez skidmarks
-
O co chodzi z tym narzekaniem na tds?
z takim przebiegiem TDS to skarb:)
-
[e34] ospoilerowanie
ja bym juz tym nie jeździł przynajmniej nie 90km/h :twisted2: tak poza tym juz poczytałem mnóstwo postów i cos mi się zdaje ze kolega j0hnny2007 jeszcze nie ma 18 lat - styl w jakim prowadzi forumowe rozmowy idealnie na to pasuje - jak tak to rozumiem jak nie to wspólczuje. Koniec z mojej strony
-
CB radio - jaka antena
prosze tego nie słuchać :nienie: :D miałem ją i jak przeszedłem na midlanda wys. 1550mm (nie magnes!) to nei wiedziałem co to zasięg jak jade 100km/h i sie pytam goscia co ma floride to nigdy mi nie odpowie , ciekawe dlaczego:)
-
[e34] ospoilerowanie
masz racje Jawor - wielki szpeniol z "google" bo co napisze to ma odpowiedz ale kogo?? i jeszcze trzeba umieć czytać coś ze zrozumieniem a o każdą pierdołe się pyta czekam tylko jak trafi twoje auto tutaj http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare.htm
-
[e34] ospoilerowanie
tragedia ty twierdzisz ze przy 90? spojler cie bedzie lepiej trzymał ten ozdobny ze swiatłem stopu? wiesz dlaczego on jest tzn. był montowany ? Bo taka była moda, początek lat 90 szał na takie ozdobniki. Jedyny plus (bo akurat w e34 mi się nie podoba) to że przy parkowaniu tyłem przy murze nie rozjedziesz dupki bo widac koniec auta, ja zawsze miałem problem a setki tysiecy przejechałem
-
[e34] ospoilerowanie
18 wyglądem podyktowana - szybko bedziesz leciał opone stracisz momentalnie na dziurze ja uwazam ze zdrowa jest 16 - ale to moja opinia - bo lubie jechac szybko, szybciej - niż lansowac się po mieście autem
-
Co sądzicie o tej??
ale galimatias narobiłeś :lol: przieciz pytania sa jasno sprecyzowane czy na sekwencji bedzie pokazywał komputer - kolega miał gaz i jemu nic nie pokazowało (moze kowal wstawiał;) ) wiec sie zapytałem
-
Co sądzicie o tej??
z tego co tu wyczytałem na forum a siedze 1,5 roku to ze 2.0 24v pali tyle samo co 2,5 24v a róznica w jeździe kolosalna na rzecz 192
-
Co sądzicie o tej??
chyba nie czytasz ze zrozumieniem ale nie ważne w sumie nie mam się co palic bo cena rzeczywiscie jest duza za niska - amator na zadbaną wydaje 12k wiec tu w promocje nie ma co wierzyc
-
Co sądzicie o tej??
chyba nie myslisz ze chce TDS gaz zakładac:)? jak twój m50 pali tyle to raczej "pięćset czterdziestka" łyknie ogrom ja tylko się zastanawiałem i chyba nie dałbym rady - chodź jazda poezja :mrgreen:
-
Co sądzicie o tej??
ja sięzastanawiałem na chwile nad tą http://moto.allegro.pl/item261722538_bmw_e34_e34_540i_540_286ps_super_stan_klima_skora.html ma być TDS ale 4.0 pod sekwencją ciekaw jestem ile bedzie palić jak paliwa potrzebuje ok 17 w miescie:( 2 sprawa czy problemy bedzie jakieś stwarzać i czy 3 lata by taka instalka hulała??? a i czy komp ze spalaniem na sekwencji bedzie pokazywał ilośc spalanego gazu, srednio jak i chwilowo????????
-
To nie jest ful opcja co opisuje
ale nie ma co się doktoryzować nad wypocinami jakiegoś cymbała któremu zależy na jak najszybszym pozbyciu się auta..
-
kolory lakieru
Proszę może ktoś ma nazwy i wzory kolorów w e 34 jakieś skany prospektów reklamowych itp. Może reklamówki i skany istnieją na stronie nie moge znaleść (Szukałem :8) )
-
"Budyń" zamiast oleju E39 530d
ZacAnaheim - czasami próbujesz być bardziej papieski od papieża :roll:
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
Ja nie wiem kto wierzy w texty - wymieniałem - chyba ze kupić od znajomego, rodziny itp. Ale cóż zdarza sie ze to prawda - ja wymieniłem w piątce rozrząd - przychodzę do znajomego mechanika a on mi pokazuje części z auta jakie wyjął - napinacz pasek jak nowe - sprzedający mnie zapewniał " na gębę" ze wymienił - wolałem sie zabezpieczyć i wydać 400 zł niż potem szukać silnika na allegro;)
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
Ja myślę, że TDS jest bardzo dobrą konstrukcją. Co wy się czepiacie pomp? Ludzie przy 300 tys i wydac 4tys po tym przebiegu to majatek? Zawieszenie w nowoszecnej Alfie Romeo albo wielowachaczowy układ aluminiowy w Passku potrafi napedzić po 200 tys wieksze koszty od tej pompy A ci co psy wieszają na TDSie to współczuje myslenia typu kupić auto 13 letnie i nic nie robić - MAM nadzieje ze nie kupie auta od takiego goscia. P>S> Jak przyjdzie mi pisac wątki że pompa mi siada obroty wariują to na pewno nie bedzie mi wstyd tego co posiadam i teraz pisałem . Chce TDS ;)
-
co to jest koło dwumasowe
w sniezyce raczej w górach doświadczony kierowca nie jedzie;)
-
co to jest koło dwumasowe
bo tu juz jest taki duzy problem ze trzeba wezwać James Bonda :worried:
-
525 tds problem z obrotami na jalowym
jA miałem 524td z jasnym wnętrzem (dywaniki włochate a nie gumowe wykładziny, podłoga, siedzenia, deska - wszystko jasne) 280 tys! i w środku lepiej utrzymany od rocznego Trafica którym przejezdziłem w 2 lata 100tys od nowości (plastiki znaki zmęczenia wykazywały) Wiec specjalności: "202 tys" "212tys" "222tys" mnie nie przekonują do kupna. P.s kiedyś kolega mnie poprosił o obejrzenie auta w komisie - stało ich 5 obok siebie i każdy na liczniku 133tys. Ktoś Lładnie je "postroił"
-
Obrotomierz e30 2.4td
Witam ja miałem e30 324td z 88 roku i predkosciomierz do 220;) no ale bez ekonomizera Dokładnie tą: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3380913
-
e34 525tds
zostawi się tyle samo siana jak za pompę w TDS;), mi przyjdzie niedługo kupić TeDeSa i sam nie wiem czy w minę sie nie wrypie.
-
No to pdriftowane :/ (uszkodzone zawieszenie)
a nie można na początku pośmigać na jakimś torze, w anglii ich pełno. W końcu lotnisk po II wojnie nazostawało:)
-
co to takiego
czy te nie zawór EGR?
-
Brakująca wtyczka od zegarów?
dziękuje. Wstyd mi trochę bo nie wiedziałem ze pełny komp (a la e32, e34) jest też w e30. Pozdro Troszku jest pewnie rzeźby zeby takie coś zainstalowac przewody itp.? (ja nie zamierzam bo auto na sprzedaż ;)
-
Brakująca wtyczka od zegarów?
o jaki komputer pokładowy chodzi bo mam nad lusterkiem diody od płynów i żarówek, oleju itp. czy ten koło radia z temp. i datą bo ja tego nie mam tylko analog z resztą tamten "digit" chyba nic wspólnego z zegarami i nazwą komputer mieć nie powinien