Skocz do zawartości

Mike68

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike68

  1. dlatego nastepne jakie kupię to będzie co nanmniej 3.0i :mrgreen: a co do wersji 136Ps w 320d to nie pytałem w ASO - pytałem o mój czyli 150Ps , to co to były za wtryski w wersjach do 2001 ? jak nie CR ? a czy 3.0d 184ps to podobnie ? bo po 2001 w 530d był już potorek chyba 196Ps
  2. 100km/h = ok 1800obr/min 200km/h = 4000obr/min tiptronik - na 5 biegu
  3. A najlepiej będzie jak się przejedziesz takim , co w realu to w realu , po co się rozczarowywać po fakcie
  4. Już była na ten temat dyskusja bo rodziła się niepewność - pytałem w ASO i jest jak piszę
  5. to nie są TDSy silniki 150KM są na CR Ii generacji , poprzednie 136KM na CR I generacji i są deko głośniejsze ale jak masz okazje to szukaj 3.0d - ostatnio obok mnie na swiatłach stała nowa 730d i gdyby nie ten napis z tyłu to niewiedział bym że to diesel :mrgreen:
  6. nie rozumiem może żle napisałem , pojechałem kupić auto za 50tys zł jak wyżej napisałem i okazało się malowane z przodu , błotniki i wogóle koszmarnie zrobione a sprzedawca zaprzeczał - to wszystko , nie kupiłem a 1400km poszło no i cały dzień - teraz niedawno wudziałem to samo auto ale wystawione przez komis ze Szczecina za... 64tyś zł :mrgreen: kosmetycznie poprawione - Bono !!! wirusek wskazany :cool2:
  7. ja w czerwcu , bezwypadkowe, serwis , salon polska , 330xd 2001r - trasa Kraków - Szczecin , gość nawet VIN podał i juz sprawdzałem czy nie ma na nim zabezpieczenia i wogóle - na oględzinach byłem 5 mintu !! tak to bywa niestety
  8. co do głośności to jestem zaskoczony wypowiedzią kolegi cimek243 - dodam od siebie , że moje poprzednie auto Audi 1.8T / benzyna / było głośniejsze , ciche jedynie na postoju ale tym się jeżdzi przecież :mrgreen: , co do spalania to niewielkie a do osiągów to wystarczające
  9. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    około 7s do 100 , a czy warto ?? oj warto i to jeszcze jak :mrgreen: nie poznasz autka
  10. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    wytrzyma spokojnie , to podciągnięcie jest bezpieczne , miałem już kiedyś autko po chipie i było OK więc teraz też to zrobię , gorsza sprawa jak ktoś by przesadził z mocą i momentem wtedy sprzegło jak i suszarka mogą tego nie przeżyć :mrgreen: ze 150 na 180 oraz ze 184 na 215 jak i z 196 na 225 to będzie :cool2: MT - Katowice - ktoś jeszcze się pisze ?? bo zawsze rażniej i taniej pewnie :D przyszły tydzień puki pogoda sprzyja
  11. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    Zapamietałem dobrze tą Mkę bo dawał sobie po A4 , pojawił się szybki i tak samo odjechał a ja się wlokłem 160km/h :mrgreen: , orlik , ja jestem chętny ale co Ty proponujesz i gdzie ?? wiosną 2005 chipowałem Audi i pojechało nas trzech - wyszło po 1200zeta więc już 25% taniej było
  12. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    jeeżeli wyciągają ok 215KM i 480Nm to w 3.0d w serii chyba ponad 180 co ma
  13. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    właśnie wolał bym typową hamownie a nie jakieś pudełko :duh: no ale mam skrzynię autmatyczną - tam mi powiedział , więc nie wiem jaki sens sprawdzania osiągów właśnie G-techem ? przecież automatem nie rusza się tak jak manualem - może nie mają hamowni RWD tylko PWD - tak słyszałem od kogoś ale można im ufać - tak myslę
  14. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    wiem , z nim rozmawiałem i dał mi numer komury
  15. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    do TDSa też bez problemu robią programy
  16. najłatwiejszym sposobem jest wymiana głośników, zestaw komponentowy do przodu (midbass 165mm, zwrotnica, tweeter 19mm jedwabna kopółka) DLS-a, Eton'a koszt ok. 790 PLN oraz głośników w tylniej półce (miejsce fabryczne bez cięcia i przeróbek !!) nie pamietam czy wejdzie 13-tka czy może 16-tka- koszt ok. 450-550 PLN. W drugim etapie zawsze można dołożyć wzmacniacz i ewentualnie subwoofer koszt od. 1500 PLN :mad2: tyle w mailu dostałem od Kliniki Dżwięku
  17. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    więc tak , rozmawiałem i wyciągają ok 215KM i 480Nm ale ze względu że to automat przebieg krzywej momentu musi byc łagodniejszy , większa moc w automacie nie zaszkodzi, a pomiar automatu robia G-Techem. Wszystko co mi powiedział
  18. lepiej zainwestuj w sprawdzoną IV instalacje sekwencyjnego wtrysku vsi Prins - dedykowana do turbo oraz silników o mocy ponad 150KM - cena taka jak V gen wtrysku w fazie ciekłem ale Prins jest the best - mam go 4 rok w innym aucie i malina - zero problemów no jedynie z tankowaniem bo wkurza :mrgreen:
  19. mój, pisząc wyżej o spalaniu z kompa 5,6l/100 oszukuje , sprawdziłęm ostatnio tankując 2x pod korek i wyszło mi ok.7 litrów w trasie ale przy prędkościach srednio 160km/h na A4 - więc wymaga kalibracji - to 5,5 to pic na wodę i tak myslałem bo 150 koników tez musi się czymś posilić
  20. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    Po rozmowie z Masters Tuning - Katowice , nie ma problemu z dłubnięciem na 180KM z momentem 370-380Nm w tej skrzynie więc... szykuję się do nich :mrgreen:
  21. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    EmilWAW ma chyba 150KM z tego tak wynika , ja jestem w trakcie rozmów z Masters Tuning - u mnie wyglądać to może tak że moc podniosą na ok 180-190KM ale moment raczej delikatnie bo tiptronik ma ograniczenia ale zarazem zrobią mi bardziej płaską charakterystykę momentu i dostępniość w pełnym zakresie w granicach 300NM , max jeraz mam 330Nm ale nie wszedzie dostępne - czas pokaże
  22. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    :clap: no seria 150 to myśle, że na 180-190 , w tych widełkach ale nie wiesz jak sprawa wygląda z tiptronikiem ? a może jaka cena była :lol:
  23. Mike68 odpowiedział(a) na daniel3 temat w E46
    no dobrze , podjadę do niego a Ty masz z tiptronikiem ? tak pytam z ciekawości oraz ile cie skasował i na ile podciągnął moc i moment
  24. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=23205&highlight=e46+inspekcja
  25. i tak zrobiłem ale miga mi wtedy on/off na przemian i nie mogę jakoś zmienić prawym przyciskiem a lewy wyłącza test i od nowa , coś chyba nie tak robię ale ustawiam na test i na 19 potem prawy wcisnę i przytrzymam i właśnie potem już nic tylko miga on na przemian z off :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.