Treść opublikowana przez freestyler
-
ogrzewanie tylnej szyby w BMW 318 E36
Tu masz wszystko :D http://rust.mine.nu/bmw/carselect.do W ta rubryczke wpisz 7 ostatnich znakow z nr nadwozia wszystko ci wyskoczy automatycznie.
-
odpowietrzenie komory korbowodowej
Hm bardzo ciekawe pierwszy raz z tym stykam lece na forum angielskie moze cos tam namierze.
-
e36 316i - Problem z obrotami Pomocy!!
Silnik krokowy przeczysc go i sprawdz przewody dochodzace do niego sa dwa takie gumowe czy nie dostaja lewego powietrza
-
Gasnie - bardzo dziwne
Mialem to samo masz zanieczyszczony lub uszkodzony silnik krokowy on wlasnie decyduje o wolnych obrotach. Ja poprostu przeczyszcilem go dobrze oraz przewody ktore odchodza od niego. http://rust.mine.nu/bmw/carselect.do Tu mozesz sobie rozebrac auto na czesci
-
[E30] BMW 318i - jak wymienić pasek rozrządu?
Hm fajnie kolega napisal krok po kroczku bardzo jasno i wyraziscie. Sam sie przyznam ze tez chcialem to zrobic sam ale zrezygnowalem po pewnej opowieci mojego kolagi jak to zrobil wraz z innym kumplem. Troszkle przestawili kolo :shock: na szczescie nie duzo :D auto troszke nie mialo mocy i przyspieszenia.Pojechalem do mechanika zajelo mu to 3 lekcje koszt 50 pln mysle ze warto.Gdy patrzalem jak to robi gosc wydaje sie bajecznie proste ale z boku jak to mowia.
-
[E36] Centralny zamek - problem
Mialem ten sam problem w e36 poprostu wyciagnalem wiazke kabli,ktora znajduje sie w klapie bagaznika.Podczas czestego zamykania i otwierania przetarly mi sie kabelki,polutowalem na nowo i jest ok :D
-
problem z e36 pomocy
Panowie moze smieczne pytanie to ile trzeba wykrecic aby zlapac 5000 obrotow :shock:
-
problem z e36 pomocy
Ale teraz pytanie,czy to sie dzieje podczas przyspieszania jak wyciskasz czy moze podczas jazdy na 5 biegu :?:
-
Obrotomierz w BMW E36 318i
Hmm kolego ja tez mam ten model tylko ze 1.6 i z tego co ja wiem to ten czujnik znajduje sie przy kole zamachowym ale tym z przodu silnika.Te kolo posiada takie zeby a czujnik jak sie rzucisz pod auto jest umiejscowiony z prawej strony w odleglosci moze 1 cm od tego kola.Jest to takie malo ustrojstwo do ktorego dochodzi przewod.
-
Kilka pytan o bmw E36
Ja mam model taki jaki widzisz na zdjeciu moze to nie 2.5 ale jezdzilem takim to jest jazda co za moc uwazam ze najlepsza z serii 3. Posiadalem kiedys Audice i nawet srebrna Gwiazde ale naprawde zdecydowanie stawiam na Bawarke.Te auto cos w sobie ma je sie czuje itp
-
chcem kupic e36 prosze o pomoc ...
Ja tez jestem zdania ze lepiej kupowac u Turkow mozna sie z nimi targowac ale oczywiscie swoja droga sprawdzic stan techniczny auta.Zgadza sie ze niemieckie autohaus sa cholernie drogie i nie ma w czym wybierac.Ja osobiscie caly czas kupuje auta od jednego Turka z Berlina i jestem zadowolony. Swoja Bejce tez mam od niego.
-
E36 316 i obroty po deszczu
Jedno pytanko do Kolegi Johny czy posiadasz moze gg bo bym chcial chwile poplotkowac moj nr 1592094 Pozdrawiam !
-
E36 316 i obroty po deszczu
Jesli chodzi o Mnie i moje zdanie to mysle ze to nie beda swiece poniewaz swieca pracuje lub nie ! Ty natomiast piszesz ze po chwili wchodzi na obroty i jest ok czyli swiece sa dobre.Ja tak szczerze mowiac sprawdzilbym kable wysokiego napiecia moze dostaja przebicia lub moze cewka zaplonowa moze byc to samo. Pytanie a nie mozesz od kogos pozyczyc na chwile przewodow ?
-
Stuki w zawieszeniu przednim w E34
Dolacze sie do wypowiedzi Arka mialem to samo po wymianie drazkow stabilizatorow wszystko zniknelo i jest cool. A jesli chodzi o wachacze gdzie jest tuleja ktora wchodzi w kolumne Mc Persona gdy mialem wywalona to bjawy mialem nastepujace : przy skrecaniu naprawde delikatnie przy duzej predkosci trzepalo kierownica.Wymienilem calosc tj bumerang tam sa dwie tuleje jedna wchodzi w kolumne a druga w podwozie. Pozdrawiam ! gg 1592094
-
Dziwna sprawa z zamkiem w e36.
A czy masz moze jakis pomysl na moj problem :?: Z bagaznika otworze wszystko i zamkne oczywiscie,natomiast z centrala dokladnie z drzwi nie moge otworzyc bagaznika :(
-
Dziwna sprawa z zamkiem w e36.
Kolego Fender mam to samo nie moge otworzyc centralem bagaznika i nie wiem co jest. Natomiast moge otworzyc bagaznikiem wszystko i oczywiscie zamknac
-
E30 1991 zamiast Astry - dlugi post , krotka odpowiedz :-)
Jesli moge cos napisze.Malem kiedys Opla Omege moze to nie Astra ale Opel.Co do Opla musze powiedziec ze auto solidne dobrze chodzilo nie mialem duzo problemow,ale jednak to nie smigielko. Kiedy kupilem te autko a mialem okazje wracac do domu robiac 2000 tys km jechalem jak dziecko polykalem kazdy kilometr nawet nie wiedzialem kiedy,moze to dziwne ale mialem Merca,Audi lecz to nie to :) to takie moje skromne zdanie. Zgadzam sie z kolega ze elementy sa bardziej trwalsze lepsze wykonanie itp.Uwazam ze jak wsiadasz do Bawarki to sie czuje ten samochod ten kto ma to wie :shock: he he heeeee I teraz wybor nalezy do Ciebie a czy Bmw jest delikatnym samochodem ? hmmm mysle ze na nasze dziury w Polsce nie znajdzie sie zaden twardziel. Napisales ze sa rozne zdania na temat Bawarki i znow sie powtorze bedzie tyle zdan ile marek samochodow. Pozdrawiam i zycze udanego zakupu jesli dojdzie do tranzakcji.