Treść opublikowana przez zabaa1984
-
Co to za wtyczka. 318d
Witam. Dziś podczas wymiany sondy zdjąłem obudowe silnika i natrafiłem na taka lużną wtyczkę(foto). Kabel od niej idze po kolektorze i wchodzi pod niego. Ma ktoś jakieś wizje od czego ona jest? http://images65.fotosik.pl/490/f8d8b70a92101cc1med.jpg
-
[e90] Jaki olej?
Panowie .... A moge wlać coś takiego do e90 318d po lifcie? Obecnie nie wiem co u mnie pływa w silniku. http://allegro.pl/shell-helix-ultra-extra-5w30-6l-wysylka-24h-2013r-i3749197294.html http://allegro.pl/castrol-magnatec-diesel-dpf-5w40-5l-niemiecki-2013-i3796810590.html ??
-
Łańcuch rozrządu N47
to fakt pol darmo.... :shock:
-
Łańcuch rozrządu N47
sumujac: cena czesci od kolegi z poczatku strony + robocizna we wrocku to by tak chyba wychodzilo... A ile normalnie biora za wymiane oczywiscie ie chodzi mi o aso ...
-
Łańcuch rozrządu N47
To jest pół darmo. Nie wiem właśnie, ja sie nie orientuje ile normalnie biora za to.... ale powiedziałem jaki silnik itp. i tyle mi powiedzieli...
-
Łańcuch rozrządu N47
ja sie dowiadywałem u siebie w miescie to powiedzieli mi 550 zl za sama robocizne .... nie wiem czy duzo czy malo ....
-
Kluczyk odrobienie
tez bym chcetnie sie dowiedzial gdzie najlepiej i najtaniej dorobic mam tylko 1..;/
-
Ustawienie temp. ogrzewania 320d
ja nie mam zalaczonej opcji auto tylko sam ustawiam.... raz chodzi ok a raz jakoch do dupy, nie wiem moze moje wrazenie ..... A kto mi powie dlaczego jak mam temp ustawiona na ok 25 st to smierdzi spalenizna ? Czy to syf z nagrzewnicy czy co ?
-
3 elementy zardzewiałe,konserwacja
Podklad reaktywny.... Najlepiej zamazac zwykłą minią i dopiero prysnac barankiem ale barankiem z pistoletu najlepiej ...
-
Ustawienie temp. ogrzewania 320d
To pokretło miedzy nawiewami na srodku mam na max czerwonym ustawione... Czyli ta temp na wyswietlaczu to pic na wode ?
-
Ustawienie temp. ogrzewania 320d
Siemka. Jak bardzo precyzyjnie dziła ustawienie temperatury na wyswietlaczu od klimatronica? Chodzi o to ze nieraz jak mam silnik nagrzany ok i ustawie temp na wyswietlaczu na 19st to grzeje jakby była ustawiona na 30, a nieraz jest tak ze delikatnie dogrzewa tak jak by rzeczywiście bylo 19st. O co tu chodzi ?
-
Co sie stanie gdy przełoze dyfer o innym przełozeniu
trzeba cały tył zrzucać czy da sie na aucie wymienic te 3 tulejki na dyfrze?
-
Co sie stanie gdy przełoze dyfer o innym przełozeniu
mi tez nieraz puka przy zmiane biegow lub jak jade i mam z 3 tys obrotow i wcisne sprzeglo to jest pukniecie z tylu czy to jakis znak;>?
-
[e46] 320d nie łapie temperatury- niebieskie pole
Zauważyłem jeszcze coś ciekawego mianowicie. Przyjechałęm z pracy i po czasie musiałem jechąc i po przekreceniu zapłonu wskazówka skoczyła lekko za niebieskie pole bo silnik byl jeszcze w miare ciepły, ale jak odpaliłem to wskazówka zaczeła pomału isć w góre aż prawie do pionu po czym staneła i jak juz jechałem do całkiem do pionu poszła ...
-
[e46] 320d nie łapie temperatury- niebieskie pole
Na weekend dopiero moze sie pobawie termostatem... jutro pomacam te weze i zobacze czy cieple czy zimne. W najgorszym wypadlku bede musial znow zakupic termostat ale tak co niecaly rok 2 stowki wyzucac... :mad2: A powiedzcie mi czy jak byłby układ zapowietrzony to jest możliwe ze tez długo by sie auto nagrzewało?
-
[e46] 320d nie łapie temperatury- niebieskie pole
Był cały nie wyłupany :) Da sie w e 46 wymacac jakos weze czy cieple czy zimne aby stwierdzic ze glowny jest ok ?
-
[e46] 320d nie łapie temperatury- niebieskie pole
Takie szybkie pyt nie zakładając nowego tematu. Rok temu wymieniłem termostat główny, było ok, 2 tyg temu postanowiłem wymienic termostat egr bo auto długo sie nagrzewało. Po wymiane termastatu egr, nie było poprawy, wiec zakupiłem znów termaostat głowny po zdemontowaniu termoastatu okazuje se ze jest ok, nic mu nie dolega wiec oddałem do sklepu ten który zakupiłem. I teraz moje pyt: W jakim czasie ew po jakim odcinku drogi wskazówka powinna stac w pionie? :?: U mnie jest tak ze po odpaleniu wskazówka staje w pionie dopiero jak dojade do pracy, a zajmuje mi to ok 10-15 min a dokładniej mam do przejechania 8km w tym swiatła przejazd kolejowy i kilka skrzyzowan. A z kolei jak włacze ogrzewanie to wskazowka dochodzi tylko do polowy miedzy niebieskim polem a pionem.
-
[E46 320d 136km] Problem z odpalaniem po postoju
ja mam cos podobnego.... u mnie auto stoi na podjezdzie przed garazem na dos duzym skosie i rano mam tak ze musze pokrecic z 3-5sek i nieraz auto pusci baka a do tego moze z 5 sek jakby kulalo na ktorys gar, ale jest tak po nocy tylko :roll: .... Na kompie nic ...
-
Sprezyny tył 320d tourning
Czyli te podkładki dostepne sa tylko w serwisie, i tylko dolne odrazu wymienic?
-
Sprezyny tył 320d tourning
Dziś podczas zmiany kół zauważyłem ze mam walnieta tylna lewa sprezyne, pekniete jest pl zwoj. Na allegro znalazlem sprezyny JAMEX i GH w dobrej cenie. Czy testował je ktos czy może kupić uz org. ??? Czy podkładki pod sprezynami tez wymienać? Jak zdemontować stare sprezyny, czy wejdzie tam sciagacz czy trzeba wszystko rozpinac aby swobodnie wyszła ?
-
przekładka silnika 320d
Panowie a die sie jakos sprawdzic historie serwisowa auta? Jak kupowałem to nie dostałem zadnej ksiazki itp a silnik mialem dlubany na bank w de ...
-
Co to za błedy 320d m47
Czyli w dis-ie da sie sprawdzic czy przepływka jest ok itp? Co do swiec to sam podejme wyzwanie wymiany jezeli beda jakies komplikacje to wtedy odstawie auto do jakiegos mechanika aby wymienił ;) moze nie ukrece ;)
-
Co to za błedy 320d m47
na dniach posprawdzam najpierw swiece chyba ze odrazu wymienie dla swietego spokoju... tylko jak lukałem ceny to znosne sa febiego tylko jak ich jakosc? A co do 3 obrazka z wartosciami analogowymi 2 dlaczeko przy ilosci macy powietrza skala sie konczy i jest wykrzyknik ?
-
Co to za błedy 320d m47
Ale oki Panowie, czy jezeli był by walniety ten przekaznik/sterownik lub swieca to czy auto by gorzej nie palilo ? Papols dzieki za link
-
Co to za błedy 320d m47
tzn rozebrac? i czego szukac na co zwrocic uwage ?