Ja to już nie mam siły do tego samochodu. Ostatnio znów walczyłem z tym termostatem, wyjąłem go wrzuciłem do wody i normalnie się otwiera i zamyka więc skąd się bierze to że dolny wąż jest tak samo ciepły jak górny. Tak w ogóle to miał ktoś kiedyś taką sytuacje że temperatura nie chciała przekroczyć niebieskiego pola?
Patrzyłem ostatnio chłodnicę i robi się ciepła po przejechaniu kilku kilometrów tak samo jak dolny wąż. Wygląda na to jakby nowy termostat był do niczego.
Żaluzje jest zamknięta. Czujnik temperatury? Nie wiem gdzie on może być umiejscowiony i jak go sprawdzić. Wentylator nie pracuje. Co do dogrzewacza to mam chyba elektryczny, znajduję się on u mnie w lewym górnym rogu stojąc od przodu.
Witam wszystkich! Mam nietypowy problem. Otóż posiadam bmw e46 320d 136km i mam problem z osiągnięciem odpowiedniej temperatury silnika. Wskazówka nie opuszcza niebieskiego pola, temp. na wyświetlaczu to max. 47 st.C. Co ciekawe gdy wziąłem się za wymianę termostatów oba miały wyciągnięty środek. Wskazywało by to na to że auto dla poprzedniego właściciela się grzało. Jednak po zamontowaniu nowych termostatów temperatura jest taka sama jak poprzednio czyli wisi na niebieskim polu. Co mam zrobić żeby auto złapało tą temperaturę?
30 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.