Treść opublikowana przez zabaa1984
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
Według Vin mam... na szybie tez mam jakies pierdólki co wygladaja jak jakies czujniki..:/
-
opilki metalu w filtrze paliwa 318d
Czyli pompa sie sypie?
-
opilki metalu w filtrze paliwa 318d
Myslalem ze moze od str silnika tez, bo jak zdjelem przewod z filtra ten co idzie juz do silnika w gore to z niego zlecialo mi tez troche paliwa. A i tak na marginesie, jak wyciaglem podgrzewacz to jak nim poruszalem to w srodku jakby piasek dzwonil, piny od wtyczki byly zasniedziale na zielono.
-
opilki metalu w filtrze paliwa 318d
Dzis wymieniałem filtr paliwa i żeby nie rozlać po podłodze resztek ropy to podstawiałem słoik i po całym zabiegu wymiany filtra oglądałem rope w słoiku i co zauważyłem to troszke opiłków metalu, troszke piasku i ogólnie syf. Nie wiem teraz czy te opiłki sa z filtra czy od strony silnika. Co co te opilki mogą oznaczac i czy jest prawdopodobne ze są od strony baku czy od strony silnika cz od filtra. Poprzedni filtr był meyle.
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
Nie mam diody..;/
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
A ja mam pytanko.. jaka manetka powinna byc jak sie ma czujnik deszczu? Bo taki bajer mam ale mam dzwina manetke, na czubku manetki od wycieraczek mam przycisk, ale jak go nacisne to wycieraczki raz przetra szybe i nic, nie ma tam lampki ani nic....
-
E90 przycisk na kierownicy - do czego sluzy
Ja tez mam cos takiego na kierownicy. palowałem sie z godzine z tel i wyszukałem w google zeby luknac w bagażnik czy jest moduł i tu zonk.. pusto.... a po vinie niby miałem ten bajer ale chyba ktoś se go wymontował..;/
-
długo kreci zanim zapali 318d
Ale nie wywalilo zadnego bledu z nim zwiazanego... nic pusto.... A gdzie ten zaworek sie znajduje? Ale zastanawia mnie jeszcze to ze np. po pracy odpale auto(musze krecic) i dojade do domu ok 10 km i zgasze i chce znow odpalic to tez musze krecic a nieraz odrazu odpali.
-
długo kreci zanim zapali 318d
Panowie odgrzeje troche temat.... Byłem na szybkiego u znajomego na kompie, ale tylko na sprawdzeniu błedów, jedynie co to zawór egr wywaliło, poza nim żadnych błedów .... Co dalej? Ja mam wrażenie tak jakby to była wina paliwa auto tak kreci tak jakby paliwo nie było. A i jakiś czas temu dolałem coś do czyszczenia wtrysków itp czy to może to narobiło czegoś?
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
No i gitarka... :D A można po rozebraniu wszystkiego podłaczyć aku i podpiąc tylko panek od klimatronika aby zobaczyc jak działaja klapki/ silniczki? Czy lepiej nie podpinac bo nie cos wydarzy?
-
prosba do tych co maja 318d n47d20 143km
Tak te od czujnika sa czarne, ja szukam kolorow kabelkow z drugiej strony kostki co wchodza w instalacje.. :/ Ale i tak wielkie dzieki za fatygę :cool2: Przynajmniej ktoś próbował pomoc ;)
-
prosba do tych co maja 318d n47d20 143km
Pomoże ktoś ?
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
Nie ma.... Wrzuc je na www.fotosik.pl
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
Nadal chyba nie ma fotek..:(
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
wrzuc np na fotosika .... ja tak robie ....
-
długo kreci zanim zapali 318d
Chyba bedzie trzeba zakupic kabel....
-
długo kreci zanim zapali 318d
Ale dlaczego np w garazu tez musialem dluzej krecic a mam tam ok 15 stopni.
-
długo kreci zanim zapali 318d
Siemka... ja mam jakiegos pecha albo nie wiem juz .... Od dzisiaj mam problem z odpaleniem zimnego silnika. Auto przez noc stalo w garazu. Rano chce jechac do pracy i wszytsko ladnie pieknie naciskam start i auto kreci i dopiero po ok 6sek odpalilo, podczas krecenia mialem wrazenie jakby juz lapalo. Po odpaleniu z 10 sek nierowno chodzilo po czym wszystko ok. Po pracy ta sama historia, dluzej krecilem rozrusznikiem az odpalilo, popracowalo z 2 min i zgasilem silnik i znow chce odplic i znow musialem dluzej krecic rozrusznikiem. Dojechalem do domu zgasilem i znow odpalam i juz wszytsko ok, wyglada na to ze problem jest przy zimnym silniku. Co znow moze dolegac temu autu :mad2: Moze byc to wszytsko zwiazane z tym ze wczoraj za szybko je odpalilem jak byla pokazana spralka na wyswietlaczu i chwilke dluzej musialem zakrecic aby odpalilo?
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
Wrzuc te foty na jakis inny serwer i jeszcze raz wklej do tematu... :)
-
prosba do tych co maja 318d n47d20 143km
Witam. Mam prosbe do tych co maja u siebie silnik n47d20c 143 km lub podobny. Poszukuje info jakie kolory przewodów dochodzą do tej wtyczki na foto, sa 2 przewody. Oczywiscie przewody wychodza z wiązki silnika. Szukam juz od dłuższego czasu na necie info na temat kolorow przewodów itp. i nie moge nic znalezc. Fotka zapożyczona z zaznaczona kostką: http://images64.fotosik.pl/542/c6754809cd3249c3med.jpg http://images64.fotosik.pl/542/c6754809cd3249c3m.jpg
-
e90 LCi demontaż deski rozdzielczej - jak?
Siemka... Musze zdemontować u siebie deske rozdzielcza/kokpit bo musze odszukac wtyczke do podłaczenia reg ogrzewania w przycisku od swiatel awaryjnych. Szukałem już w google, w realoem i lukałem na allegro na deski ale nie wiem gdzie dokładnie są ukryte sruby od deski. Schowek, panel od klimy, radio, kierownice zegary itp to raczej nie problem ale co z deską. Wie kotś może jak ten temat ogarnac bez uszkodzen?
-
E90 LCI szyba pasażera opuszcza sie przy zamknieciu
Ja to auto mam od miesiaca i jest to auto zagadka dla mnie i nic jeszcze nie dlubalem przy drzwiach .... Mówie do tego mam problem z klaksonem ale to juz inna bajka.
-
E90 LCI szyba pasażera opuszcza sie przy zamknieciu
Ok. jutro rozbiore drzwi i oblukam, bo z nauczaniem czy jakos tak nic nie pomaga. Z domykania z kluczyka tez jest to samo, szyba sie zamknie i pochwili odjedzie w doł na ok 3cm. Szyberdachu nie posiadam.
-
E90 LCI szyba pasażera opuszcza sie przy zamknieciu
Nie dziala, zakleje zaraz tasma i tyle...... :evil:
-
E90 LCI szyba pasażera opuszcza sie przy zamknieciu
Lipa.... Nie dziala ten myk. Nadal zamknie sie po czym otwiera sie kawalek... ;/