Treść opublikowana przez zabaa1984
-
E46 montaż podgrzewanych foteli
Ale uniwersalne maty zakladales czy z innej marki auta i tylko pod tylek czy tez pod plecy ? Duzo rozbierania foteli jest ?
-
E46 montaż podgrzewanych foteli
Panowie a powiedzcie czy da sie wkomponowac w seryjne zwykle fotele maty grzewcze uniwersalne lub z innego auta i podpiac to tak aby działalo ??
-
Muł do ok 2000obr 320d 136km
błędów zadnych, podcisnienia wymienie, przepływka wymieniona, filterki wyczyszczone... Sterowanie to to ciegno przy turbinie ?
-
Muł do ok 2000obr 320d 136km
Siemka... Moja walka z mocą powróciła ... Jak ruszam to auto muli tak do 2000-2500 obr... Wygląda to mniej więcej tak tak jakby sie np. zredukowało na za niski bieg i jest mul po czym nagle normalnie przyspiesza ... Do tego od czasu do czasu mam też tak jak gwałtownie depne przy wyprzedzaniu to jest jakby spadochron ... Jakieś wizje ?
-
320d tourning - jak ustawic tylny zderzak ?
nikt nie ma wizji jak ten odbojnik wykrecic/wyregolowac ?
-
320d tourning - jak ustawic tylny zderzak ?
Odgrzybie troche temat..... Ostatnio sauważyłem że klapa mi odpadła i znów trze o zderzak... próbowałem podniesc te odboje co na fotce po prawej str. ale nie moge ich ruszyc... Da sie je jakos regulowac czy trzeba nowe ?
-
320d pali nie na wszystkie cylindry
To panowie ile według was teraz mozna krzyczec za diesla przed liftem pomijajac ceny z allegro bo rozbieznosc jest duzzzaaa ..? Ja powiem wam ze wczesniej mialem a4b5 i jazda e46 jest duzo lepsza ale przez 4 lata uzytkowania a4 nie mialem z nia problemow jezdzila jezdzila i jezdzila ... puki co z bmw narazie nie mam zadnych problemow puki co odpukac...
-
320d 2000r nie odpala
i niby mozna stwierdzic w jakiej jest kondycji i czy za niedlugo bedzie trzeba wylozyc pare zl ... Musze zakupic kabel.. :D Dzieki za info..
-
320d 2000r nie odpala
Mowa o zbiorniczku od filtra paliwa? A w ogole da sie jakoś sprawdzic pompe vp w jakiej jest kondycji ?
-
320d 2000r nie odpala
Ale dokladnie w ktorym miejscu go masz i co to za zaworek? Nie zmniejsza on przeplywu ?
-
320d 2000r nie odpala
A teoretycznie ile ona na min powinna przepompolwac? Bo ja nieraz mam ze pali na strzala a nieraz musze pokrecic z 3sek ...
-
320d 2000r nie odpala
Kolego o ktorej pompie w baku mowisz? Tzn w baku czy na progu ?
-
zmiana lamp na soczewke wasze porady
Ja mam takie jak w 2 linku i nie polecam... Do du... swieca ... w dzien moze i fajnie wygladaja ale w nocy to masakra... dotego odbłysnik czy jakos tak od dlugich sie juz luszcze... fakt nie wiem ile czasu maja bo sprowadzilem auto juz z tymi lampami ..ale ogolnie jak bym mial je kupic to bym nie kupil...;)
-
E46 320d dwumasa i wał
Na moje oko ...to pekanie walu jest troche przereklamowane.. fakt jest wiecej przpadkow pekniec walu w tych silnikach niz w innych autach... ale w kazdym sie cos psuje... A sprawdzanie walu moim zdaniem nie oplacalne, lepiej odluz ta kase i jak ci peknie to zawsze juz jakas kasa bedzie..;P
-
320d tourning - jak ustawic tylny zderzak ?
Mam jakies takie odboje jak po lewej na fotce... A patrzac na klape wszystkie linie i szczeliny sa ok.... jak patrze na zderzak to linie w miejscach na wys lamp sa inne ... z jendej strony jakby bardziej trze niz z drugiej.
-
320d tourning - jak ustawic tylny zderzak ?
Siemka.. Jak wyregulować tylny zderzak? Chodzi mi o reg. góra/dół ... Bo bi rant klapy trze o zderzak. Potraktowałem go trochę z buta od góry i troche opadł ale bez rewelacji... Wie ktoś może jak go opuścić ?
-
E46 320d dwumasa i wał
Najlepiej wsadzic kogos na mine, a pozniej udawać glupa. Gratulacje debilizmu. :cool2:
-
320d problem z zaciskiem
To moze zakupic gdzies za grosze zaciski i wymienic w nich tloczki i gumki na spokojnie i przelozyc na aucie...wtedy nie bede uziemiony... ? Co do wymiany calego plynu bedzie trzeba odpowietrzyc wysprzeglik w skrzyni? Jest tam odpowietrznik, jak tak to plastikowy czy jakis inny bo pamietam kiedys w audi mialem plastikowy....
-
320d problem z zaciskiem
Siemka... Podczas zmieny klockow mialem problem z prawym przednim zaciskiem, mianowicie nie moglem go schować do konca, próbowałem na kilka razy...nacislem hamulec i nastepnie znow go wcikalem i nie dalo sie. Aby ratować sytuacje i zeby auto nie stalo lekko bylem zmuszony zeszlifowac klocki aby mi weszly w zacisk.... Do tego zauwazylem ze w lewym zacisku mam uwalony odpowietrznik.... Teraz pyt. Co w tych zaciskac sie sypnelo ze nie chce sie schowac, i jak wykrecic odpowietrznik aby nie sciagac zaciskow ? Ewentualnie moze zakupic uzywane zaciski i zalozyc?-tylko od czago jeszcze podejda do 320d 136km ?
-
320d poduszka silnika prawa a lewa ?
yhy.... ale czym tak naprawde one sie roznia ? widac jakos golym okiem ?
-
320d poduszka silnika prawa a lewa ?
Siemka.. Jest róznica miedzy prawa a lewa poduszka silnika? Jak lukam na allegro to roznicy nie widze tu pokazuje inaczej http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=22_0032&hg=22&fg=05 ale zle kumam..;)
-
Pierwsze E46 320d m47 136KM z turbiną od wersji m47n 150KM
@ SYLWEK28 I jakies powazniejsze usterki miales po bardziej wyzylowanej jednostce ?
-
320d-136 Jaka srednica(fi) wydechu oraz kąty katalizatorów?
Downpipe fakt ok 500zl ale wole zrobic samemu ze zwyklej rury i chyba spokojnie sie zamkne w 100-150zl, mowa o materiale.... Mi tez chodzi z kolenek a konkretniej kawalkow rury odpowiedzio wygietej pod katem, bo calosc to ciezko bedzie wygiac... Flansze do przykrecenia przy turbo tez dorabiales czy stara przespawales ? I z jakiej rury to robiles... fi 50 jak kolega wyzej podał ? I drugiego kata tez wywaliles ?
-
320d-136 Jaka srednica(fi) wydechu oraz kąty katalizatorów?
Siemka... Chce wyciąć u siebie katalizatory. Zauważyłem ze w pierwszym jak i w drugim jest dziwne wejscie w nie. Wie ktoś może jakie są tam kąty żeby w pierwszym wspawać rurke wygieta pod odpowiednim katem zeby bylo zachowane wszystko tak jak z katem? To samo chodzi mi o drugi katalizator jaki kąt. Oraz jakie fi ma wydech w 320d aby zastosować odpowiednia rurke ?
-
zaslepienienie termostatu egr 320d
ja myslalem aby odkrecic termostat z chlodniczki i wsadzic miedzy termostat a chlodniczke kawalek blaszki i skrecic.. tak aby nie bylo obiegu...