Treść opublikowana przez zabaa1984
-
320d Swieci kontrolka oleju przez chwile po odpaleniu
jest to naprawialne w jakis sposob czy tylko wymiana i najlepiej na nowa podstawe filtra oleju ?
-
320d Swieci kontrolka oleju przez chwile po odpaleniu
Witam. Po odpaleniu auta świeci mi kontrolka czerwona kontrolka oleju przez ok 3-5sek. po czym gasnie. W google wyszytalem ze te typy tak maja ale meczy mnie to bo przez ten czas co swieci kontrolka to silnik głosniej pracuje po czym jak kontrolka zgasie to silnik sie wycisza i juz ladnie cyka. Co to może być, zapchany smog, pompa ?
-
Maska do 320d
Czyli mozna zalozyc sama maske poliftowa do przedlifta i nic nie trzeba wiecej zmieniac? Czy dobrze kumam ?
-
Lampy Angel Eyes zmiana pomoc
Ja mam takie w przedlifcie.. firmy depo i szczerze mowiac lipa.. zastanawiałem sie juz czy nie zalozyc zwykłych, ciagle mialem problem z inst w lampach az w koncu wylutowalem nowa inst i juz jest ok, do tego odblysnik w dlugich sie luszczy i kiepsko swieca... fakt ze juz na nich sprowadzilem auto z niemiec i nie wiem ile czasu maja ale napewno osobiscie juz bym ich nie kupil... ;)
-
VP44 Instrukcja demontaz
Czyli nie trzeba rozpinac całego rozrzadu zeby ja wymontowac...yhy...
-
Zmieniarka cd do e46..pyt.?
A mozesz mi powiedziec gdzie takie przejsciowki mozna kupic bo na allegro nie moge znalezc ...
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
Oki.. to juz mniej wiec wiem o co chodzi z tymi przeplywkami.... Ale gdzies jeszcze wyczytalem o zamknieciu ekonomizera na 3 i 4 biegu... Na 3 biegu zamykam ekonomizer do konca, nie plynnie ale sie zamyka... a na 4 biegu nie moge go zamknac dochodzi do przed ostatniej kreski. No i to spalanie ok 8-9l/100km. A co do elektrozaworu od egr to jak by byl padniety to blad na kompie by nie wyskoczył? Ale i tak jeszcze probuje zdjac i zatkac wezyk z egr-u i oblukam.
-
Zmieniarka cd do e46..pyt.?
A wiesz moze po czym poznac zmieniarke ze da sie ja podlaczyc czy tez nie da ?
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
Panowie co do tej przeplywki to o jakim nr kupic bo znalazlem cos takiego http://www.bmw.pun.pl/viewtopic.php?pid=737 ... I juz sam nie wiem.... mam auto niby z 03.2000r. Bede musial jakos kompa programowac po wymianie ?
-
Zmieniarka cd do e46..pyt.?
Siemka... Mam do kupieniea od kolesia zmieniarke pioniera... byla ona zamontowana w e34 ale radio bylo tez pioniera... Zmieniarka ma kabel z okraglymi wtykami... jak to podpiac do fabrycznego radia w e46 ?
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
za 500 zl to ja sie jednak wole upewnic na wszystkie mozliwe sposoby czy to przeplywka ...
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
Niewiem.. odpinalem przeplywke i nie wiem czy jest jakas roznica... Profilaktycznie chyba zakupie przeplywke ... podejdzie to http://allegro.pl/przeplywomierz-bmw-e46-e39-e38-diesel-germany-i2714556296.html ?
-
[E46] Zmieniarka co polecacie i montaż
Panowie odgrzebie temat zeby nie zakladac nowego... Obecnie posiadam u siebie radio na kasety z samym napisem/przyciskiem "tape" cos takiego => http://allegro.pl/bmw-3-e46-e-46-org-radio-10szt-nowe-wyprzedaz-i2727132985.html Chce miec cd ale ceny org CD do e46 sa lekko przeadzone więc wymyslilem zeby zamontowac zmieniarke na cd lub cyfrowa zmieniarke ale wnioskuje ze do mojego radia chyba nie da sie tego podlaczyc. Wiec jakie radio kupic zeby mozna bylo podlaczyc zmieniarke ?
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
spalnianie to chyba ma duze bo pali mi ok 8L .... Ni i spaliny smierda jak ze starego ikarusa ....
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
Nie... A nic sie nie zrypie jak odepne i pojezdze bez niej ?
-
Walka z utrata mocy przy pewnym zakresie obr. 320d
Siemka... Znów mam problem z mocą przy przyspieszaniu. Jak depne gwałtownie pedał do konca to auto nieraz zmula przy pewnym zakresie obr, tak jakby cos je hamowało a nieraz jest ok. Takie coś miałem na początku jak kupiłem potem podłubałem w aucie i było ok ale teraz znow problem wrócił ale od czasu do czasu. Puki co wszystkie filtry wymienione, wszystkie podcisnienia, przeczyszczony dolot i egr, psikałem woda z mydlem czy nie ma gdzies przedmuchow i jest ok, filterki na elektrozaworkach przeczyszczone, na kompie niby zadnych bledow .... Jakies wizje?
-
BMWvs AUDI
Ja kiedys miałem e36 z silnikiem 1.8 którym jezdziłem 2 lata bylo ok, potem zmieniłem na a4 b5 którym jezdziłem 3,5 roku i teraz zmieniłem na e46 i sie zastanawiam czy dobrze zrobilem...
-
Faluja obroty po wlaczeniu ogrzewania 320d.
Ja jutro sprobuje polutowac.. bede lutowal wszystko co bedzie kijowo wygladac... :norty:
-
Faluja obroty po wlaczeniu ogrzewania 320d.
a jeszcze szyb pytanko... zeby polutowac ta plytke to musze wyjac caly podgrzewacz czy da sie ja wyszarpac bez wyciagania podgrzewacza ?
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
Hmmm.... Kurcze najgorsze jest to ze sie wyjedzie w trase i nie wiadomo jak sie to skonczy skoro takie buble sa z tych e 46.... Mam nadzieje ze mi sie to nie trafi z tym walem ale zaczalem intensywnie myslec czy nie pozbyc sie 320d i nie kupic czegos gdzie bede mogl spac spokojnie..;/
-
Faluja obroty po wlaczeniu ogrzewania 320d.
Czyli szukac uzywki gdzies czy moze da sie to jakos zrobic?
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
To moze sprzedac to..:( i wrocic do 4kolek...:/ yhhh....
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
ale ok czyli wadliwe waly maja tylko te 136konne ?
-
Faluja obroty po wlaczeniu ogrzewania 320d.
czyli winny jest podgrzewacz ? A co z pulsowaniem swiatel wraz z falowaniem obrotow?
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
A moze profilaktycznie wymienic wal na jakis wzmacnany czy cos w tym stylu, puki jeszcze org nie pekl? :norty: