Treść opublikowana przez tyrexxus
-
[E60]auto hold w manualu?
Na to wychodzi,ale to chyba dobrze? Pomocny bajer.
-
[E60]auto hold w manualu?
To samo,na polski jest przetłumaczone w instrukcji "asystent ruszania" Auto hold z angielska dosłownie na polski "automatyczne hamowanie,utrzymanie"różne znaczenia,zależnie od kontekstu zdania :)
-
[E60]auto hold w manualu?
Asystent ruszania,trzyma ok.2 sekundy. Jest w instrukcji,rozdział "Technika zwiększająca komfort jazdy i bezpieczeństwo"bez gwiazdki przy nazwie więc wyposażenie standartowe.
-
[E60]M-PAKIET-co zawiera
W linku poniżej masz wyposażenie seryjne i dodatkowe dla twojego rocznika,możesz sprawdzić co zawiera M-pakiet http://www.7-forum.com/news/news2004/preisliste_bmw_5erlimousine_0409.pdf
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Ja nagrywałem Alcohol'em 120%,potwierdzam,wszystko śmiga bez problemu.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Są różne gusta więc nie ma co się kłócić,ale moim zdaniem jeśli jest dystrybutor tego sprzętu w PL to powinien ci rekomendować jakiś warsztat który ci to zamontuje. I da gwarancję na prawidłowe dzialanie :idea:
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Aaaa,chcesz mieć all in one,nie tylko navi. No to będzie bardzo duża ingerencja w elektronikę,soft,itd. Jakiś spec od elektroniki i kodowania musi ci pomóc.
-
wymiana linki hamulca ręcznego e60?
A tutaj szukaleś ? : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NT31&mospid=50465&btnr=34_1341&hg=34&fg=40 Nr.1-linka hamulca ręcznego.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Po co ci ten chiński szmelc?Dołóż trochę i chłopaki wstawią ci Professional z HDD,zrobią co tylko będziesz chciał. Ja mam Business i nie narzekam,chciałem zmieniać na Professional HDD ale dałem sobie spokój,ta z aktualnymi mapami prowadzi mnie jak po "sznurku". Nagraj aktualne mapy i po bólu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=229780 :cool2:
-
E61 530d 2005r - opony run flat czy zwykłe
Daruj sobie te runflaty,nadają się jedynie do przyjazdu do kraju autem(jeśli kupiło się za granicą z takim ogumieniem),a i to nie za bardzo bo jak depniesz na autostradzie to szum taki że trzeba głośną muzą zagłuszać. Szkoda kasy na takie eksperymenty,dałbym ci moje runflaty (nadające się jak najbardziej do jazdy) ale po przyjeździe do kraju zostawiłem je po wymianie na normalne opony u wulkanizatora. To są opony nie na nasze drogi i krawężniki,itd,itp.Ładujesz się w niepotrzebne koszta.
-
Bmw E60 520i nie odpala
Ehhh,przecież pomyśl...nikt nie jest wróżką,przyczyn może być bez liku. W tego rodzaju samochodzie nie wystarczy fachowiec tzw.złota rączka aby znaleźć przyczynę i ją usunąć. Inpa,dis,etc.znajdzie usterkę,a fachowiec ją usunie.Chyba że jakaś drobna,to dasz radę.
-
bmw e60 w benzynie
Prawie wszystko jest możliwe tylko trzeba dobrze poszukać,podzwonić,sprawdzić VIN... http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-520i-edition-exclusive-navi-prof-pdc-mfl-chrom-maintal/187112345.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine najlepiej w tym celu udać się samemu na Zachód ale i tak trzeba sprawdzać dobrze,np.w tym przypadku gość pisze"Edition Exclusive" co nie jest prawdą,jest nieźle wyposażona ale to nie jest Edition(przede wszystkim nie ma komfortów i skóry co jest przynależne tej edycji z"automatu"
-
Bmw e60 525i 2004r sedan jaki olej do silnika
BMW 520i,ja używam Castrol Edge 5W30,tak jak zaleca BMW do mojego modelu,nie narzekam.
-
Spalanie w bmw e60 520i
Trasa 8,miasto 11,ale nie jeźdżę ekonomicznie,dynamiczna jazda :roll: Wkurzam się jeśli ruszanie ze świateł trwa u kogoś 3 sekundy,jeśli ktoś jeździ jak łajza powoduje jeszcze większe korki :mad2:
-
chcę kupić 520 (177) ktoś ma doswiadczenia w eksploatowaniu?
Wada jest jedna,główna...diesel :cry2:
-
E60 2006 DOŚWIETLANIE Po otwarciu auta
http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html Po lewej stronie masz napisane jak wejść w katalog,po wejściu wpisz ostatnie 7 numerów VIN a poźniej zakładka"wyposażenie" I nie osłabiaj moderatora bo sprawdzanie wyposażenia było tu już wałkowane dziesiątki razy :search:
-
Wskażnik zmiany biegów
O to musisz zapytać jakiegoś speca od oprogramowania BMW,z tego co widzę to jest na tym forum kilku biegłych w "te klocki"np.Capaz.
-
Wskażnik zmiany biegów
Pisałem o E60 tylko że moja jest z 2009 roku. Widzę że w instrukcji obsługi jest przy tej funkcji (wskaźnik biegu)gwiazdka więc jest to opcja występująca pewnie z opcją rozszerzony BC.
-
E60 2006 DOŚWIETLANIE Po otwarciu auta
Żeby rozjaśniały się stopniowo światła postojowe z tyłu,dzienne i postojowe z przodu oraz led'y w lusterkach po odblokowaniu zamków z kluczyka,przełącznik świateł musi być ustawiony na automatyczne. U mnie tak jest,nie wiem czy przed liftem była też taka opcja.Przełącznik masz na"A"?
-
Wskażnik zmiany biegów
Przy pustym polu wyświetlacza BC,wciśnij przycisk BC na ok.3sek.i to wszystko. Podawaj w tytule postu o jaki model samochodu chodzi,np.E60 w przeciwnym razie moderator zablokuje ci post.
-
Jak to jest z tym kołem zapasowym w E60????
Wywal te "magiczne"runflat'y,szkoda niszczyć na naszych drogach zawieszenia,ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Runflat'y może są i bezpieczniejsze ale na pewno szkodzą komfortowi jazdy i zawieszeniu. Nie każdy zakład wulkanizacyjny ma odpowiednią maszynę do zdejmowania runflat'ów,musisz znaleźć taki,który ją posiada.
-
Lusterka do poprawek lakierniczych, zaparowany halogen-wada?
Do schowka w podłokietniku dochodzi powietrze z nawiewów,a do regulacji(zamknięte,otwarte) służy jedynie mała klapka(zasuwka) wewnątrz tego schowka.
-
E60 - Ambient Light
Dobrze widzisz,Ambient Light jest w F10,w E60 jest jedynie oświetlenie diodowe dużo mniej ciekawe.
-
Detailing E60 gdzie i za ile?
Ceny są różne,przykładowe linki: http://www.car-spa.pl/ http://www.wellness-car.pl/auto-detailing-warszawa.html Więcej masz w Google,do wyboru do koloru.
-
E60 520i/d Hałas w silniku 2.0?
Trochę się pogubiliście w temacie... Kolega"Piwo"zapytał się o silnik w 520i czyli w przewodach paliwowych krąży szlachetne paliwo-benzyna. Odpowiadam koledze:zero kłopotów w tym silniku z rozrządem,zero klekotu,itd,itp. :cool2: