Skocz do zawartości

tyrexxus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tyrexxus

  1. Na to wychodzi,ale to chyba dobrze? Pomocny bajer.
  2. To samo,na polski jest przetłumaczone w instrukcji "asystent ruszania" Auto hold z angielska dosłownie na polski "automatyczne hamowanie,utrzymanie"różne znaczenia,zależnie od kontekstu zdania :)
  3. Asystent ruszania,trzyma ok.2 sekundy. Jest w instrukcji,rozdział "Technika zwiększająca komfort jazdy i bezpieczeństwo"bez gwiazdki przy nazwie więc wyposażenie standartowe.
  4. tyrexxus odpowiedział(a) na bonkolot temat w E60, E61
    W linku poniżej masz wyposażenie seryjne i dodatkowe dla twojego rocznika,możesz sprawdzić co zawiera M-pakiet http://www.7-forum.com/news/news2004/preisliste_bmw_5erlimousine_0409.pdf
  5. Ja nagrywałem Alcohol'em 120%,potwierdzam,wszystko śmiga bez problemu.
  6. Są różne gusta więc nie ma co się kłócić,ale moim zdaniem jeśli jest dystrybutor tego sprzętu w PL to powinien ci rekomendować jakiś warsztat który ci to zamontuje. I da gwarancję na prawidłowe dzialanie :idea:
  7. Aaaa,chcesz mieć all in one,nie tylko navi. No to będzie bardzo duża ingerencja w elektronikę,soft,itd. Jakiś spec od elektroniki i kodowania musi ci pomóc.
  8. A tutaj szukaleś ? : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NT31&mospid=50465&btnr=34_1341&hg=34&fg=40 Nr.1-linka hamulca ręcznego.
  9. Po co ci ten chiński szmelc?Dołóż trochę i chłopaki wstawią ci Professional z HDD,zrobią co tylko będziesz chciał. Ja mam Business i nie narzekam,chciałem zmieniać na Professional HDD ale dałem sobie spokój,ta z aktualnymi mapami prowadzi mnie jak po "sznurku". Nagraj aktualne mapy i po bólu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=229780 :cool2:
  10. Daruj sobie te runflaty,nadają się jedynie do przyjazdu do kraju autem(jeśli kupiło się za granicą z takim ogumieniem),a i to nie za bardzo bo jak depniesz na autostradzie to szum taki że trzeba głośną muzą zagłuszać. Szkoda kasy na takie eksperymenty,dałbym ci moje runflaty (nadające się jak najbardziej do jazdy) ale po przyjeździe do kraju zostawiłem je po wymianie na normalne opony u wulkanizatora. To są opony nie na nasze drogi i krawężniki,itd,itp.Ładujesz się w niepotrzebne koszta.
  11. tyrexxus odpowiedział(a) na cwaniakr temat w E60, E61
    Ehhh,przecież pomyśl...nikt nie jest wróżką,przyczyn może być bez liku. W tego rodzaju samochodzie nie wystarczy fachowiec tzw.złota rączka aby znaleźć przyczynę i ją usunąć. Inpa,dis,etc.znajdzie usterkę,a fachowiec ją usunie.Chyba że jakaś drobna,to dasz radę.
  12. tyrexxus odpowiedział(a) na lebron123 temat w E60, E61
    Prawie wszystko jest możliwe tylko trzeba dobrze poszukać,podzwonić,sprawdzić VIN... http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-520i-edition-exclusive-navi-prof-pdc-mfl-chrom-maintal/187112345.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine najlepiej w tym celu udać się samemu na Zachód ale i tak trzeba sprawdzać dobrze,np.w tym przypadku gość pisze"Edition Exclusive" co nie jest prawdą,jest nieźle wyposażona ale to nie jest Edition(przede wszystkim nie ma komfortów i skóry co jest przynależne tej edycji z"automatu"
  13. BMW 520i,ja używam Castrol Edge 5W30,tak jak zaleca BMW do mojego modelu,nie narzekam.
  14. tyrexxus odpowiedział(a) na seba22 temat w E60, E61
    Trasa 8,miasto 11,ale nie jeźdżę ekonomicznie,dynamiczna jazda :roll: Wkurzam się jeśli ruszanie ze świateł trwa u kogoś 3 sekundy,jeśli ktoś jeździ jak łajza powoduje jeszcze większe korki :mad2:
  15. Wada jest jedna,główna...diesel :cry2:
  16. http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html Po lewej stronie masz napisane jak wejść w katalog,po wejściu wpisz ostatnie 7 numerów VIN a poźniej zakładka"wyposażenie" I nie osłabiaj moderatora bo sprawdzanie wyposażenia było tu już wałkowane dziesiątki razy :search:
  17. tyrexxus odpowiedział(a) na wort temat w E60, E61
    O to musisz zapytać jakiegoś speca od oprogramowania BMW,z tego co widzę to jest na tym forum kilku biegłych w "te klocki"np.Capaz.
  18. tyrexxus odpowiedział(a) na wort temat w E60, E61
    Pisałem o E60 tylko że moja jest z 2009 roku. Widzę że w instrukcji obsługi jest przy tej funkcji (wskaźnik biegu)gwiazdka więc jest to opcja występująca pewnie z opcją rozszerzony BC.
  19. Żeby rozjaśniały się stopniowo światła postojowe z tyłu,dzienne i postojowe z przodu oraz led'y w lusterkach po odblokowaniu zamków z kluczyka,przełącznik świateł musi być ustawiony na automatyczne. U mnie tak jest,nie wiem czy przed liftem była też taka opcja.Przełącznik masz na"A"?
  20. tyrexxus odpowiedział(a) na wort temat w E60, E61
    Przy pustym polu wyświetlacza BC,wciśnij przycisk BC na ok.3sek.i to wszystko. Podawaj w tytule postu o jaki model samochodu chodzi,np.E60 w przeciwnym razie moderator zablokuje ci post.
  21. Wywal te "magiczne"runflat'y,szkoda niszczyć na naszych drogach zawieszenia,ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Runflat'y może są i bezpieczniejsze ale na pewno szkodzą komfortowi jazdy i zawieszeniu. Nie każdy zakład wulkanizacyjny ma odpowiednią maszynę do zdejmowania runflat'ów,musisz znaleźć taki,który ją posiada.
  22. Do schowka w podłokietniku dochodzi powietrze z nawiewów,a do regulacji(zamknięte,otwarte) służy jedynie mała klapka(zasuwka) wewnątrz tego schowka.
  23. tyrexxus odpowiedział(a) na Manofthelake temat w E60, E61
    Dobrze widzisz,Ambient Light jest w F10,w E60 jest jedynie oświetlenie diodowe dużo mniej ciekawe.
  24. tyrexxus odpowiedział(a) na unky temat w E60, E61
    Ceny są różne,przykładowe linki: http://www.car-spa.pl/ http://www.wellness-car.pl/auto-detailing-warszawa.html Więcej masz w Google,do wyboru do koloru.
  25. Trochę się pogubiliście w temacie... Kolega"Piwo"zapytał się o silnik w 520i czyli w przewodach paliwowych krąży szlachetne paliwo-benzyna. Odpowiadam koledze:zero kłopotów w tym silniku z rozrządem,zero klekotu,itd,itp. :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.