Treść opublikowana przez fatgrandma
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Naprawde nie moge powiedziec. Ale powiem ze bardzo sie zastanawiam czy na nastepny sezon bede jeszcze jezdzil na zp1.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
No mam znajomosci jak ten typ: A co do ZP to na targach w Essen beda wystawiac nowe modele ZP.9 i ZP.10 wiec moze na nastepny sezon sobie cos nowego zalatwimy Seba ;). Swoja droga to nie wybiera sie ktos na te targi? Jakos pod koniec listopada/na poczatku grudnia o ile pamietam? Klody wygladaja jakby byly bardzo stabilne, zreszta ekipa po nich chodzila i ani drgna, wiec jakos nie mielismy obaw.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzieki koksiaro! ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzisiaj ok. 12:00 dzwoni do mnie znajomy (i przy okazji zalozyciel Z-Performance Wheels) ze wlasnie jada z ekpia do miasta w ktorym mieszkam nagrywac film z M4. Wiec nie bylo wyjscia tylko wrocic do domu po auto, na myjnie i podjechac ukrasc show M4. Szczerze to sie nie udalo, M4 (i seria 4 wogole wyglada tak ze E9x zaczyna wygladac jak starszy brat). Ale ubaw byl po pachy. Wrzucam zdjecia z "backstage-u". Reszte dorzuce jak beda. http://i.imgur.com/A9gjRCC.jpg http://i.imgur.com/dMe3EGk.jpg http://i.imgur.com/DSqTvB9.jpg http://i.imgur.com/wzzQ8IE.jpg http://i.imgur.com/CKb36jM.jpg
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Moim zdaniem z Panamera jest cos proporcjonalnie nie tak. Co nie znaczy ze bym nie przytulil jakby mi ktos sprezentowal (22.6. mam urodziny jak cos? :) ) Swoja droga to tablice dosc lubiane w krakowskich okolicach ;) https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10628143_778436238883609_3496600350130589455_n.jpg?oh=f8de101a7fa797e055b7bd90535d7db1&oe=54B38335
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
O boze jaka sliczna :shock:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Mhm 1.9 TDI to dobry wybor. Tylko wlasnie zeby byl starszej generacji. Jako pierwsze auto mialem VW Polo 9n 1.4 TDI na pompowtryskach. Swietne auto na poczatek. Ale przy przebiegu 170tkm posypaly sie wszystkie trzy wtryski w odstepie dwoch miesiecy.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
A ja nie wiem o co sie czepiacie. Przeciez Nightsabes jezdzi tym autem na codzien. Ale chyba ma prawo na zime kupic cos innego jak mu szkoda Coupe na sol i bloto? Ja to w pelni rozumiem, jak bym mial taka perelke jak kolega to tez by mi jej bylo szkoda za sol, kamienie i bloto.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Moim zdaniem z tym budzetem bedzie ciezko kupic jakiekolwiek BMW ktore nie bedzie potrzebowalo kupy dodatkowej kasy zeby jakotako sie nadawalo. E39 za 6k to najpewniej szmelc. Moze Honda Civic (ale pewnie za male, jak do wozenia towaru).
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Pikna!
-
Jaki silnik do e90?
Nie kupujcie e90 6cyl do 35tkm, to jest nierealne.
-
e92 SE 2007 zmiana na msport
Po lifcie zmienil sie ksztalt lamp przedinch wiec przod nie bedzie pasowal. Tyl powinien podejsc, bo lampy itd zostaly bez zmian (tzn. sa inne, ale ksztalt sie nie zmienil).
-
Czy kupić e90 1.6
Oczywiscie ze nie trzeba. Tak jak pisalem kwestie tego czego kto potrzebuje. Ale ja np. drugi raz bym 2.0d nie kupil.
-
Czy kupić e90 1.6
To jak masz do wyboru 16i i 18i to ja jednak szukal bym dalej. Ale to oczywiscie zalezy glowie od twoich potrzeb. Nie ma nic zlego w takich autach jak nie wyjezdzasz z miasta i potrzebujesz tylko podjechac do supermarketu po zakupy.
-
[E90 320d] Pomoc przy doborze zimówki - EIBACH PRO KIT
Nie wiem jak w PL ale w Austrii by ci zabrali dowod. Opony musza byc w takich rozmiarach jak podane przez producenta i nie moze byc wiekszy odchyl niz 2% od normy, inaczej trzeba jechac przekalibrowac predkosciomierz. ja mam e90 na pro kicie z dokladka (nie alpiny) i powiem ci tak: latem 225/35 19 i 255/30 19 nie ma najmniejszych problemow, a na zime zaloze 205/55 16 i tez nie przewiduje zadnych rewelacji, krawezniki i tak staram sie omijac.
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
jest kot! :cool2:
-
BMW E90 - zmiana wydechu i zderzaka na 335
Wydech od MG motorsport - zrobia ci jaki bedziesz chcial. Sa gotowe dedykowane do 20d np od eisenmanna - ale to cena okolo 1000 euro. Zderzak musisz zmienic na taki od 335d, albo zalozyc m-pakietowy i dyfuzor z 335d m-pak. Temat byl juz poruszany na tym forum nie raz, slabo szukales.
-
E90 330i Stage 2 N/A
No to kamien z serca. Pozatym auto fajne. Kolor ciekawy, silnik super, sportowa kierownica i fotele na plus!
-
E90 330i Stage 2 N/A
Wszystko ladnie tylko to "drewno"...
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Dla mnie spoko. Widzialem kilka razy na zywo i kolo jest naprawde fajne. Tylko ze do tej pory widywalem 19 i 20 cali, ale mysle ze 18 tez bedzie dobrze.
-
E90 330i Stage 2 N/A
Gratuluje zakupu i czekam na zdjecia! Zeby je dodac musisz je najpierw wrzucic na jakis portal hostingowy. Ja uzywam imgur.com tam po wrzuceniu dostaniesz juz gotowe linki do wklejenie na forum. Jezeli zdjecia juz masz gdzies w internecie to wstawiasz je tak: [img=www. adrestwojegozdjecia .pl]
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
JEST MEGA! Jak kupilem dokladke do zerzaka to tez sie zastanawialem nad tym zeby tak to rzobic. Ale w koncu zrezygonwalem bo balem sie efektow jak uderze np. w kraweznik. Zalozylem na tasmie 3m i juz raz urwalem o kraweznik - wiec trzymam kciuki ze bedzie ci to dluuuugo sluzylo.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Bardzo ladne! I miejscowka jakby znajoma. :cool2:
- Kolor felg
-
Reflektory xenon wymiana kloszy
Generalnie producent nie przewiduje opcji wymienienia samego klosza. Jest to do zrobienia, ale dalej jest szansa ze cos popsujesz (albo urwiesz, albo po zlozeniu nie beda szczelne).