Treść opublikowana przez fatgrandma
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
odebralem dzisiaj... od kuriera ;) http://i.imgur.com/LrPwvjw.jpg
-
BMW e90lci 318i Juniorkka
Wchodzisz tu: http://imgur.com/ u gory "upload images" potem "browse computer" wybierasz zdjecia i jak dasz na upload to po prawej stronie beda gotowe linki do wrzucenia na forum (BBCode) albo wrzucasz fotki gdziekolwiek indziej i potem w forum piszesz: [img=http: //www . adreshostera . pl / milf1.jpg ]
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Zaciski pieknie siadly
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dorzucam oficjalny film ze zlotu dla zainteresowanych.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Gunmetal jak dla mnie
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nie moge powiedziec tak publicznie :) Ale tak bez kitu, to czerwone mi sie znudzily, duzo tego widac juz na drogach i stwierdzilem ze trzeba isc krok dalej. Wyznaczam trendy ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Znalezione w sieci. Pan szofer caly pod kolor auta ;) http://i.imgur.com/AafQ4Gc.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tez mysle ze trafila ci sie pechowa seria jakas. Ja jezdze 3ci komplet i jest ok.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie to nie buldog francuski :norty: Mariusz moze twoja zona chce cie delikatnie powiedziec ze czas na nastepne dziecko ;) (Ja mam buldoga francuskiego ktory wabi sie 'cookie') Wlasnie tez sie nad czyms takim zastanawialem, ale wiekszosc opinii w internecie jest raczej negatywna, w wiekszosci pisza ze mocnejsze wcisniecie pedalu gazu daje ten sam efekt.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Wczoraj na zaproszenie Z-Performance rozpoczelismy sezon zlotowy. Bardzo przyjemny zlot na granicy AUT/GER. Pogoda na 5 z plusem, duzo aut - jednym slowem super. Zostawiam kilka zdjec: http://i.imgur.com/hb7EvFc.jpg http://i.imgur.com/XEjhwKv.jpg http://i.imgur.com/MeSA1Qj.jpg http://i.imgur.com/nbq5qGQ.jpg http://i.imgur.com/vC55WOQ.jpg http://i.imgur.com/xBC94H2.jpg http://i.imgur.com/3DH8IQz.jpg http://i.imgur.com/Zr0qGkj.jpg Ziomeczka zgarnalem rano prosto z imprezy, wiec byl troche nieswiezy. Ale widac felge wiec wrzucam ;) Po zlocie pojechalismy jeszcze obfotografowac auto, wiec jak tylko bede mial zdjecia to sie pochwale.
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Zyje ale powolutku, krok po kroczku. Dostosowalismy garaz bo brakowalo kilku rzeczy. Teraz jest winda, kompressor i te sprawy i powoli sobie cos tam dlubiemy. Nie ma widowiska wiec sie nie odzywam, ale dzialamy.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzieki, bardzo mozliwe ze za rok bede sprzedawal - moze razem z autem ;) Wiem o czym mowisz ale dla mnie dwukolorowa felga (o ile nie mowimy o felgach z rantem) nie byla opcja, bo po prostu mi sie nie podobaja. Byly fajnie 5 lat temu, ale teraz bym sie napewno nie zdecydowal. Ale na szczescie kazdy ma prawo do swojego gustu. Mi tez ;) a co do nudy to nie temat na forum :twisted: :8) To ja kupuję za rok :D :P Zdjecia z doskoku na brudnym aucie wiec nie ma szalu, ale moze uda sie jakos niedlugo ogarnac cos bardziej profi.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Takze tego ;), komplet czerwonych ZP1 poszedl do kolegi z forum, a w tym czasie do mnie wskoczyly nowe ZP9. Wczoraj zalozone wiec nie bylo czasu jeszcze ogarnac lepszych zdjec. Wiec narazie tylko takie dwie foty na brudnym aucie. http://i.imgur.com/Me8xGEQ.jpg http://i.imgur.com/ybtNnjN.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Link poszedl do Mariusza, nie chce tu wrzucic wszystkich zanim on je zobaczy, moze mu sie nie spodobaja. Zapraszam do austrii, moze byc nawet z dziewczynami.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przeciez ty masz nadwornego fotografa i dupeczki itd. ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wrzucam to jedno zdjecie po obrobce, a reszta to niech sie juz Mariusz chwali http://i.imgur.com/D3y4Q39.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz dzisiaj pofatygowal sie do mnie zeby ogarnac jakas sesje zdjeciowa. Jako ze do Polski nie zabralem laptopa to wrzucam narazie tylko jedno zdjecie bez obrobki, prosto z aparatu. Pogoda trafila sie idealna. Reszta zdjec juz wkrotce. http://i.imgur.com/5IECF7X.jpg Dzieki Mariusz za odwiedziny i mam nadzieje ze restauracja tez byla spoko.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Bardzo sie ciesze ze wszystko sie udalo. Felga siadla super, teraz musi wpasc ta dokladka alpiny i bedzie kot. A ogladac sie beda wszyscy,... Policja tez ;) Szerokosci i dzieki za sprawna transakcje.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Kamil chyba jezdzi do Kuro i chyba jest spoko. No i KoKoS.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tak jak pisalem wczesniej, zdjecia tylko obrabialem. Fotografem byl ktos inny, ale ci sie dopytalem: D800 z objektywem 50mm 1.4 z filtrem hoya HD. Nie znam sie jakos bardzo, ale jaka ostrosc wychodzi z tego polaczenia to jest dla mnie masakra: http://i.imgur.com/ReaT6Hf.jpg
-
e92 335i WHITE POWER
bedzie 500 koni!
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzieki. Na Eibach Pro Kit, tez sie zastanawialem dlaczego wyglada to tak dobrze, ale to chyba kwestia dobrej fotografii. Na zywo jest jakby troche wyzej. to samo pomyslałem, zdjęcia super :cool2: Dokładnie też miałem takie wrażenie :wink: Zdjęcia naprawdę super :cool2: Tak się zastanawiam kiedy w końcu coś z moimi zdjęciami coś zrobisz :( Dzieki Panowie. Mariusz az wstyd sie przyznac ale zgubilem twardy dysk gdzie bylo wszystko ze zlotu. Troche mi wstyd. Nast. razem jak bede w Polsce to dam znac i zrobimy cala sesje (bede na swieta wielkanocne od piatku do wtorku wiec juz sobie rezerwuj czas). Chodzi o moje ZP1 czy o ZP9? Nie ukrywam ze kolorystycznie troche poprawialem ale nie ma jakiejs megaduzej roznicy w porownaniu ze zdjeciami z aparatu: http://i.imgur.com/M1quLU7.jpg Na mokro. A tak przy okazji, to felg juz nie zaloze na ten sezon, wiec sa na sprzedaz jezeli ktos jest zainteresowany.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dawno sie nie odzywalem, wiec moze najpierw cos sie stalo w ostatnim czasie. Auto generalnie sie na mnie obrazilo ze troche zaniedbalem, ale juz sie znowu lubimy ;). Wpadl nowy napinacz i pasek, lacznik stabilizatora, lozysko tylne i jeszcze jakiestam graty w tylnym zawieszaniu, nowe filry i olej + dodatek do oleju LM, tarcze na przod ATE Power Disc i klocki ATE Ceramic - tak wiec na chwile znowu spokoj ;) A teraz to po co wszyscy przyszli. Niestety moi przyjaciele z Z-Performance nie mieli czasu na obrobke moich zdjec, wiec wyslali mi wszystkie nieobrobione zebym sobie sam poradzil: http://i.imgur.com/qcTZT6o.jpg http://i.imgur.com/zkBoPch.jpg http://i.imgur.com/CiMIkyb.jpg http://i.imgur.com/d7Zezv9.jpg http://i.imgur.com/oP1uUvX.jpg http://i.imgur.com/L2P2xR6.jpg http://i.imgur.com/qIXvtqM.jpg http://i.imgur.com/MbR4PKx.jpg http://i.imgur.com/FSy2G8u.jpg http://i.imgur.com/x5Lkmg6.jpg http://i.imgur.com/StdL6L1.jpg
-
E90 320d M47 - ubywa plynu chlodniczego
Zapomnialem powiedziec co pomoglo: Wymienilem korek od zbiorniczka. Przestalo ubywac.
-
E90 320d stuki w silniku
U mnie bylo podobnie. Wymiana napinacza (ktory okazal sie byc winowajca) pomogla. Przy okazji wymienilem pasek. Nr. 1 & 2 w tej grafice: http://de.bmwfans.info/parts-catalog/E90/Europe/320d-M47N2/L-N/feb2007/browse/engine/belt_drive_water_pump_alternator/