Treść opublikowana przez fatgrandma
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Leo, why?!
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Dzieki panowie. Caly czas dzialamy przy aucie, ale nie ma nic tak ciekawego zeby tu wrzucac.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Lubie to az za bardzo! :cool2: :cool2:
-
[Zlot] DUB IT! 18 - 20 lipca 2014 Kielce
Niefortunny termin, bo koliduje ze zlotem BMW KLUB POLSKA.
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
:cool2: :cool2:
-
Raff's BMW
Autko spoko, ale nie ten dzial. To galeria E90.
-
[E91] 325d 2007r SPRZEDANE
Kolego wykasuj ta mapke lepiej. My ci tam wierzymy, a jeszcze ci to auto zwina spod domu/pracy.
-
E92 LCI 2010 - źle się prowadzi.
Opony moze jakies do du**? Kola krzywe?
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
Worksy i CCW Classic to chyba jedyne felgi dla ktorych zdradzil bym ZP. Niestety bez homologacji na UE wiec do Austrii odpada. Czekam na fotki. :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
RS ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzieki, tez mysle ze bedzie ok. Zobaczymy jak juz wszystko bedzie poskladane do kupy. Szczerze to wolal bym nie zmieniac koloru lusterek, ale jak juz zaloze kola to bedziemy wiedziec co trzeba zrobic.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Gleby wiekszej raczej nie bedzie. Napewno przydadza sie dystanse i klapa, z tym ze klapa to tylko jak sie trafi.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Byly malowanie zwyczajnie, nie proszkowo jezeli o tym mowa. Haha, tak, to te paznokcie! ;). Dzieki kolego. Jakbym nie bral candy red, to pewnie padlo by na czarny polysk tym razem. Tez tak mysle, dzieki! Co do eksperymentowania to choroba zadwodowa. Robie dla moich klientow ladne rzeczy a najlepiej jak sa na tyle oryginalne zeby nie kazdy takie mial. Rozumiem panowie, wiem ze to nie motyw dla kazdego. Pierwsza wersja mojego auta byla bardzo poprawna,... po bozemu. Teraz pojdzie w innym kierunku i wiem ze zwlaszcza na scenie BMW jest to kwestia dosc sporna. No ale zobaczymy jak bedzie jak wszystko bedzie gotowe.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Mialem wrzucic dopiero jak juz wszystko bedzie gotowe, ale co mi tam. Wiem ze krok dosc odwazny, ale jestem pewien ze z nowym kolorem auta bedzie wygladalo dobrze - przynajmniej dla mnie ;) Takze tego, nie hejtujcie za bardzo ;) http://i.imgur.com/gG4uWfc.jpg http://i.imgur.com/46fnAbR.jpg http://i.imgur.com/vVSsVz6.jpg http://i.imgur.com/v8yc4Sv.jpg
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Wow! :cool2:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
No to pogratulowac. Wyglada dobrze. Wierze ze jak spedzi troche czasu z toba to bedzie dopieszczona na cacy. PS.: Podpis zmien.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Haha, no bez przesady. Az takiego individuala to nie chce ;)
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Auto jest kozak. Napewno Top 3 E90 na tym forum. A dziewczynki wygladaja jakby focha zarzucily, pewnie jutro kartkowka z majcy.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Individual :twisted:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Poprawilem, zeby czasami nikt nie zszedl ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Okazalo sie ze nie bedzie jednak modelu ZP9 w czerwcu - a wlasnie na to czekalem. Wiec wracam do ZP1 ;)
-
BMW E90 320D M-Pakiet Le Mans Blue
No i te migacze nieszczesne. Pozaty koks! Auto i zdjecie cudo.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=984354 jest pomiar
-
[e90] różnice między EU a USA
Tam pewnie licza 200kg na kierowce ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wczoraj na promocji zaopatrzylem sie w zlotowe krzeselka z uchwytem na napoje, wiec ja jestem juz gotowy ;). Szkoda tylko ze auto nie jest ;)