Treść opublikowana przez fatgrandma
-
e90 320d wydech od 335d
Wiocha to kwestia gustu. Moim zdaniem malo to ma wspolnego z udawaniem ze sie ma 35d bo 1) jak sie ktos nie zna to i tak nie bedzie wiedzial ze taki wydech wychodzil tylko w najmocniejszych wersjach 2) jak sie ktos zna to odrazu zobaczy/uslyszy ze to nie 35d. Jak sie komus podoba to nie widze problemu. Tylko ze tak jak pisze ja bym sie nie pchal w wydech z 35d tylko pojechal do MG albo kupil inny dedykowany do 2.0d wydech z koncowka po obu stronach.
-
e90 320d wydech od 335d
Wykonalne to pewnie kwestia kasy, ale z tego co wiem to po prawej stronie nie ma miejsca na puszke. Latwiej i taniej bedzie pewnie kupic wydech 2x1 albo 2x2 dedykowany do 20d. Wtedy puszka jest tylko po lewej stronie a do prawej koncowki/koncowek idzie sama rura.
-
Jaki silnik do e90?
Tak jak kolega wyzej napisal. Jest kilka bardzo obszernych tematow na ten temat. Budzet masz zdecydowanie wystarczajacy.
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
Wydech kot, przydalo by sie jeszcze zdjecie z tylu. I nie w samych bokserkach, bo w bokserkach I CROCSACH! ;)
-
Bmw e90 problem z xenonem Jaki powinien byc ?
Temat walkowany milion razy. Jest tylko BiXenon w E90. W katalogu czesci zamiennych tez nie znajdziesz Xenonu. Sa albo Halogeny (Valeo lub ZKW), albo zwykly BiXenon, albo skretny BiXenon. http://i.imgur.com/5vIqD7j.png
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nic nie robilem i nic nie ociera, nawet z pelnym bagaznikiem i kompletem w samochodzie.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dzieki! przod 19x8,5 ET35 - 225/35 tyl 19x9,5 ET40 - 255/30 Dystansow nie mam.
-
Bmw e90 problem z xenonem Jaki powinien byc ?
BiXenon skretny ma nr S524A - ADAPTIVES KURVENLICHT - Adaptive Headlights tak jak pisal kolega wyzej. S522A to zwykly BiXenon z autopoziomowaniem - i taki wlasnie masz.
-
Bmw e90 problem z xenonem Jaki powinien byc ?
Podaj ostatnie 6 cyfr vinu to bedzie latwiej podac ci numer czesci
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Mariusz, zapraszam du Austrii na jakis urlop to cos ogarniemy ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Takie tam z ziomeczkami ;) (tak, wiem ze dlugie :p)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Cudnie! Mysle ze jakby te ramki byly piano black to bylo by jeszcze fajniej optycznie - bo akustycznie napewno bomba! A kolega od "CSLa" powinien pomyslec o nowym wydechu ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Link do filmiku https://www.wetransfer.com/downloads/fe8795ef8a70fae309d92883cbc6c39520140825171358/88d817
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
O kurcze, no widzisz, to jest juz nastepny mod dla ciebie. Ale co do kompozycji kolorow to w fotelach sa elementy na czarny polysk i wygladaja super w zestawieniu z brazowym wnetrzem wiec mysle ze bedzie cacy.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Damian ma z brazowa alkantara w swoim e91 i jest zacnie.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Mam w lepszej niz youtubowe, ale nie w wkieszej niz 720p :/
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
jak nie ja jak ja;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Moge w weekend ci jakos wrzucic do internetu, nie ma sprawy.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Moze po mnie nie widac, ale jestem jak Ninja ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Moj film ze zlotu
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Jestes! Film praktycznie gotowy. Dzisiaj po pracy przegladne jeszcze raz na spokojnie i wrzucam do netu. Rewelacji raczej nie ma, bo pogoda byla za dobra, a ostre slonce i zdjecia/film to zla kombinacja. Pozatym nie zabardzo chcialo mi sie biegac po lotnisku na taki upal ;) EDIT: Film juz jest w prawidlowym temacie na forum i na fejsbuczku ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Po drodze na zlot stwierdzilem ze trzeba zmienic fotele bo wypadalem z krzesla na zakretach ;) Dzieki Mariusz, chwilke jeszcze musisz wytrzymac. Pewnie dzisiaj w nocy skoncze film ze zlotu (tam tez wystepujesz). A potem ogarne zdjecia ktorych jeszcze nie obrobilem.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
I jak tu nie kochac diesli. Ponad 350 koni a spalanie takie! Naprawde jestem pod wrazeniem, bo moja pali o litr mniej a mocy mam ponad dwa razy mniej.
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Piekna sztuka. Silnik wazne ze tobie odpowiada i jest ok na twoje fundusze. Lepiej cos takiego i dbac niz 35i i potem nie miec na serwisy i naprawy. Jakies plany na nastepne mody? Wydech?
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Mariusz bede sie oddzywal jak odloze troche grosza ;) W miedzyczasie takie tam z zaskoczenia ;) http://i.imgur.com/sQ0p9Eq.jpg